Leht 1 koguhulgast 3

Foorumi normaliseerimine

PostitusPostitatud: 19:12 14. Mai 2003
Postitas Irve
Kunagi ammu ammu, ühes kauges foorumiteemas

Dister kirjutas:Nii. Mina, eks ole, olen alaealine ja oma vanuse kohta mitte just liiga intelligentne. See-eest meeldib mulle väga fäntäsi. Minu lemmikraamat on Sõrmuste Isand ning Harry Potterit olen ka lugenud, aga sellega piirdub ka minu fäntäsilugemus. Ja ma olen endast väga heal arvamusel ning postitusi kirjutada ja uusi tiitleid saada meeldib mulle ka õudselt. Aga nyyd räägin ma teile yhe huvitava loo sellest, kuidas ma siia foorumisse registreerusin.
Kui ma endale kasutajat tegin, mõtlesin ma pikalt, mis minu nimi siin foorumis võiks olla. Ja siis ma mõtlesin, et minu alias võiks olla minu lemmikraamatu lemmiktegelase nimi - Aragorn. Aga kurat kyll, Aragorn oli juba võetud. Noh, ma pyydsin siis olla Elendil ja Elessar ja Saruman ja Gandalf ning lõpuks suurest vihast Sauron ja Morgoth muidugi ka, aga need olid ka kõik juba teiste kylatolade poolt omastatud. Ja siis ma mõtlesin et kuna ma tegelikult tahaks ikka jõledalt Aragorn olla (sest tema oli mul kõige lemmikum) siis parema puudumisel ma olen tema eestikeelne vaste ehk Ryhkija.
Ja kui ma olin kõik need tähtsad mõtted ära mõtelnud tulin ma Fantasy foorumisse ja hakkasin mõttetut mula suust välja ajama. Ja kui ma oma salasõna varsti ära ei unusta, mida ma loodetavasti teen, hakkan ma samasuguseks kui Raunok1 ja läbustan selle koha nii täis, et varsti tuntakse ennast siin sama halvasti nagu Green Dragonis.
Vot.


Jah, Dister, nii see on. Veel paar sellist uut tulijat ning hakkan Chaotic Eviliks sel teemal ja kuulutan tüübid lindpriideks. :1:

PostitusPostitatud: 19:21 14. Mai 2003
Postitas Teemon
D avastab vaikselt endas Dark Side'

PostitusPostitatud: 20:09 14. Mai 2003
Postitas Priist
Dister jättis välja osa, kus "ma alguses regasin ennas tära hobbitboyna ja käisin ja läbustasin kuidas jaksasin, lisades kommentaare nagu "haldjad on lahedad :) :) :) :) :) :) " ja siis otsustasin, et see on ikka nõme nimi ja lambist endale uue useri tegin. Aga läbustamist jätkasin samamoodi."

PostitusPostitatud: 20:25 14. Mai 2003
Postitas Shadow
Et Demon hakkab taas Diabloks minema? ;)

PostitusPostitatud: 20:45 14. Mai 2003
Postitas Marat Sar
Ma ravan, et yhest Raunokist piisab. Teised vennad võiksid endale siis vähemalt respekti mõttes nimeks panna Raunok2 ja 3 jne. sest seda nad ju on. Aga mitte ykski ei konkureeri originalliga, kes kusjuure solevat innukas ja armas väike poiss nagu yks mystiliselt anonyymne lyli (loe:sondor) yhe teatud larpitrenni andmetel teatada oskas.

Yhesõnaga - pooldan originaalsuse mõttes yhte või maksimaalselt kahte Raunok-tyypi forumanti. Ylejäänud algkooli läbustajad (kes ei ole tegelikult läbustajad vaid nende intelligents lihtsalt ei kyyndi millegiks muuks) võiks piirata foorumi eraldi sektorisse (mõndades ringkondades tuntud, kui Sõim) ehk siis - Juunior Larp, Larp ja ma arvan et ilmselt ka Yldine Läbu. Seal ei häiri kätteta inimeste tähelend teisi.

Restriktsioonid võiksid käiku minna bänni asemel - bännida tundub ka kuidagi tobe. Kui on yks läbustaja, kes tõesti ei saa Suure Foorumiga hakkama siis paneme ta Sõime. Saab spetsrängi "imeb lutti" ja eksisteerib seal mõnusalt edasi...

Pakun välja, et sinna võiks asetada ka eksiili saadetud Oi!Boy :lol:

PostitusPostitatud: 20:47 14. Mai 2003
Postitas Anglachel
Marat Sar kirjutas:Pakun välja, et sinna võiks asetada ka eksiili saadetud Oi!Boy

:roll:

Oi!boy on surnud! Elagu Oi!boy!

PostitusPostitatud: 23:38 14. Mai 2003
Postitas Shadow
Pooldan Marati mõttekäiku. On väga asjalikke noori forumante, aga asi kipub käest ära minema. Oleks vist vaja mõningast müristamist koos paari välgusähvakaga, et pidu jälle kontrolli alla saada. Et inimesed harjuksid enne mõtlema, kui suu lahti teevad.
Tehniliselt peaks ilmselt olema võimalik teatud inimesekutsikate tegevusvabadust ajutiselt piirata näiteks juunior LARPi ja Üldise läbu foorumiga. Eks juuniorid vaatavad siis ise, kelle omaks võtavad ja kelle karmilt paika panevad. Ning läbufoorumis tuleb ilmselt vanematel liikmetel mõningane kasvatustöö ette võtta. Ja kes esimesest eufooriast üle saab ning asjalikku juttu ajama hakkab, selle võib ju iga kell ka teistesse teemadesse osalema lasta. Või kuidas?

PostitusPostitatud: 23:54 14. Mai 2003
Postitas Irve
Seda minagi, mõtlesin.

Ma isegi mõtlesin sedasi, et juunioritega saab olema nii, et juuniorlarpis on neil vaba voli, üldises läbus vaba pääs ja mujal tuleb tuld ja tõrva kui lolluseid tegema hakatakse. Asjalik seltskond ei tohi kannatada selle all, et me ühtäkki mingis segmendis popid oleme.

Ma saan aru kui vanad olijad lollitavad, see on kommuuniefekt ja igati tore kõgi oma peente vanilla ninja vihjete ja Usutontidega.

:1: Lahkuse periood on ümber, ütleb Roosa Hipopotaamus. :1:

Foorumi reeglid

PostitusPostitatud: 0:48 15. Mai 2003
Postitas Priist
irve kirjutas:... juunioritega saab olema nii, et juuniorlarpis on neil vaba voli, üldises läbus vaba pääs ja mujal tuleb tuld ja tõrva


Olen korduvalt palunud KÕIKI noori mitte panna ühte patta. Ei ole nii, et noor on loll. Ka vana võib loll olla. Niisiis nimetagem tegelasi dumbuseriteks või mingi muu asjaliku nimega, kuid ärgem hakakem sildistama.

P.S. Ka juunior-larp foorum ei ole läbufoorum. Juuniorite moderaatorina ei kavatse ma ka seal läbu sallida. Teised ei pea kannatama mõnede kontrollimatu postitussoovi üle.

PostitusPostitatud: 1:22 15. Mai 2003
Postitas Irve
Okei, edaspidi kasutan sõna "hüperaktiivsed piiksud" nii nagu "Vishnad" asemel kasutan sõna Vishna Grimi Rollimänguklubi liikmed ning ühtlasi palun vaadata hoolega et tegelikult ei ole kedagi kuskile patta pandud ja mind tsiteeritakse ainult osaliselt.

700 täis. Phuhh.

PostitusPostitatud: 1:30 15. Mai 2003
Postitas Priist
irve kirjutas:Okei, edaspidi kasutan sõna "hüperaktiivsed piiksud" nii nagu "Vishnad" asemel kasutan sõna Vishna Grimi Rollimänguklubi liikmed ning ühtlasi palun vaadata hoolega et tegelikult ei ole kedagi kuskile patta pandud ja mind tsiteeritakse ainult osaliselt.

700 täis. Phuhh.


Damn, ikka panid mööda. Minu point oli eelkõige selles, et vanusel ei pruugi asjaga sugugi pistmist olla. Paraku viitab ka piiks vanusele. Nagu ütlesin varem - ka vana võib läbustaja olla. Näiteid ma tooma ei hakka, kuigi võiks...

PostitusPostitatud: 8:10 15. Mai 2003
Postitas Shadow
Kui nüüd vabas vormis iseennast tsiteerida, siis juhin veel kord tähelepanu sellele, et juunior larpi foorumi liikmed ei ole päris kindlasti rumalamad või läbustavamad kui teised. Point ongi selles, et minu meelest on juuniorid täiesti võimelised ise omas foorumis korda hoidma. Lihtsalt klähvijaid on kergem paika panna, kui ei pea neid mööda tervet foorumit taga ajama. Küll juuniorid ise otsustavad, kes mida väärt on ja kes millise kohtlemise osaks saab.

P.S. Irve, õnnitlused juubeli puhul :)

P.P.S. Ettepanek: piirang kehtestatakse teise hoiatuse asemel?

P.P.P.S. Forumantide nimede ja tagamaadega pole sel teemal juba mõnda aega enam midagi pistmist. Adminnid?

PostitusPostitatud: 9:31 15. Mai 2003
Postitas sippo
Marat Sar kirjutas:tuntud, kui Sõim) ehk siis - Juunior Larp, Larp ja ma arvan et ilmselt ka Yldine Läbu. Seal ei häiri kätteta inimeste tähelend teisi.


Tänan sygavalt suurt ja täiskasvanud tarka Marat kõigi larpihuviliste lahterdamise eest teise sordi inimesteks.

-----------------------------------
wannabid olid tegelikult inimeste jaoks hirmus tyytud

PS. Programeerijatele arendustegevuseks idee. Vahest saaks teha filtersysteemi, mis võimaldaks mõne kasutaja postitusi lihtsalt mitte näha. Ignoreerimisnimekiri kypsise sees.

PostitusPostitatud: 9:36 15. Mai 2003
Postitas Irve
Shadow kirjutas:P.P.S. Ettepanek: piirang kehtestatakse teise hoiatuse asemel?


Tarkvaraliselt on piirangut raske sisse viia, seega oleme läbu suhtes lihtsalt karmimad.

Shadow kirjutas:P.P.P.S. Forumantide nimede ja tagamaadega pole sel teemal juba mõnda aega enam midagi pistmist. Adminnid?


Ei osanud valida kust jagama hakata :)

sippo kirjutas:Tänan sygavalt suurt ja täiskasvanud tarka Marat kõigi larpihuviliste lahterdamise eest teise sordi inimesteks.

Mina tõlgendasin seda Larpi lisamist peene huumorina. Aga olgem ausad, sealgi on alien activity kõrgem kui mujal tsoonides. Arvutimängud vist kah sarnane foorum, mis tõmbab...

PostitusPostitatud: 9:59 15. Mai 2003
Postitas sippo
Ignoreerimisnimekirja lisamine kypsistesse ei peakski nii keerukas olema tarkvaraliselt. Vahest on ikka väga hea mõni tyytu kasutaja enda joks nähtamatuks muuta.

----------------------------
wannabi on nalja-vaene