Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Foorumi normaliseerimine

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

PostitusPostitas oop 3:42 19. Mai 2003

irve kirjutas:Ma saan aru kui vanad olijad lollitavad, see on kommuuniefekt ja igati tore kõgi oma peente vanilla ninja vihjete ja Usutontidega.

Kas ma magasin midagi maha? :?
Vanasti oli Udutont ikka...

Demon kirjutas:PS imo pole seal kyll praegu yhtegi teemat, mis oleks NII huvitavad, et seda tingimata k6ik (alaealised v6i mitte) peaks lugema

Jah, aga kust kõik need inimesed seda teavad, kes seda lugeda ei tohiks, aga kel hirmus himu on?

Meix kirjutas:See et nüüd hakatakse vanuse järgi kasutajaid sorteerima läheb küll väga jamaks ära. Mina teen väga harva suu lahti, pigem jälgin vaikselt, aga tänu selle vanuse järgi liigitamisele ei pääse ma ka võitlustandrile, kus peaks nagu kõige huvitavamad vaidlused toimuma. (vaidlused ongi siin kõige paremad :) ).Pakun et vaidlusel pole eriti mõtet kui sa endale toetajaid ei leia.

1. Tegelikult on meie deemonitel ja irvetel (yldnimedena) suht pehme syda. Kui ikka ilusasti kysida ja arukalt käituda, kyll saab igale poole. Ei nad kaua jaksa vastu pägiseda. Kui just väga halb tuju pole.

2. Kuidas saab fooruminime järgi inimese vanust teada, ei ole mina veel selgeks saanud. Mingi numeroloogia või? Mõni yksik siin teab, kui vana mina olen. Ja ma pole seda numbrit ka vaka all hoidnud. Saab kyll, kes tahab.

Ignoreerimisnimekirjad aitaks pigem isiklikke suhteid vaos hoida. Igayhel, kes vähegi aktiivsem on, võivad omad vaindlased ja tyydikud tekkida. Must nimekiri säästab närve, muud kedagist.
Aga närve meil vaja pole, ega ju?
oop
Esimene Filosoof

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll