Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Foorumi normaliseerimine

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 10:42 15. Mai 2003

Arvan, et kui foorumis läheb tarvis ignoreerimisnimekirja, siis on midagi muud valesti...
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 12:03 15. Mai 2003

ka minu seisukoht on see, et see on vale suhtumine. jube lihtne on selliseid ignoreermise asju vorpida, aga imo tuleks probleemi endaga v6idelda, mitte tagaj2rgi siluda

kui on keegi, kelle postid ikka t6siselt teisi h2irivad, siis pole lahendus see et kolmandik foorumi kasutajatest tema poste ignoreerib.
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 13:01 15. Mai 2003

v6tame nende noorukitaga nyyd ilusti aja maha.

sai nii kokku lepitud, et nende m6istes normaalselt v6ivad nad juunior-larp'i foorumis k2ituda. aga sealt v2ljaspool tuleb hoolega vaadata, mida kirjutad, suhtumine on sama karm kui igasse teise forumanti
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 21:26 15. Mai 2003

Ma ei mõista, miks arvatakse, et kui oled 12 aastane, oled rullnokk ja läbustaja? Ja kuhu kadus selliste teemade jaoks loodud armas võitlustanner?
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 22:08 15. Mai 2003

terep12 kirjutas:Ma ei mõista, miks arvatakse, et kui oled 12 aastane, oled rullnokk ja läbustaja? Ja kuhu kadus selliste teemade jaoks loodud armas võitlustanner?

Ei arvatagi nii, lihtsalt viimasel ajal on nii juhtunud ja stereotüübid on üsna kerged tekkima. Demoni viimane post oli hea. Loe see läbi, hinga kergendatult ja kõik on korras.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Gregik 9:37 16. Mai 2003

Minuarvates elab dragoni foorum lihtsalt läbi ühte faasi, ehk siis läbufaasi. Laske asjal minna ja mina usun, et kõik pöördub tagasi normaalsusesse.
Igasugune piiramine ja liigitamine juunioriks ja seenioriks on mõttetu.
Johhaidii!
Gregik
Kosmiline Tapjakloun

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 10:16 16. Mai 2003

Igasugune piiramine ja liigitamine juunioriks ja seenioriks on mõttetu.

Seda ma kogu aeg väita üritangi.
Viimati muutis Priist, 12:02 16. Mai 2003, muudetud 1 kord kokku.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas arlis 10:23 16. Mai 2003

gregik kirjutas:Minuarvates elab dragoni foorum lihtsalt läbi ühte faasi, ehk siis läbufaasi. Laske asjal minna ja mina usun, et kõik pöördub tagasi normaalsusesse..

Sellist faasi elab foorum läbi iga kord, kui tulevad uued. Ja ring algab jälle.
gregik kirjutas:Igasugune piiramine ja liigitamine juunioriks ja seenioriks on mõttetu.
Taoline muidugi ja Demon ka korduvalt õelnud, et seda moded ja adminnid ei teegi. Toimub liigitamine ajudega ja mitte. Seda küll ja see ongi nende töö. Eks ta üks närvesõõv asi ole, nii et jätame nende kallal tänitamise ja laseme neil seda teha. Ainult tänu sellele võime me nautida erinevalt teistest foorumitest siiski suht meeldivat põhijoont.
Mina olen kunstiharidusega inimene, mulle meeldivad ilusad inimesed ja noor inimene on ju ilus — loodus ongi loonud noored seepärast kauniks, et neid hoitaks, armastataks ja aidataks suureks kasvada!
arlis
Kartulimedali laureaat

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 12:39 16. Mai 2003

sippo kirjutas:
Marat Sar kirjutas:tuntud, kui Sõim) ehk siis - Juunior Larp, Larp ja ma arvan et ilmselt ka Yldine Läbu. Seal ei häiri kätteta inimeste tähelend teisi.

Tänan sygavalt suurt ja täiskasvanud tarka Marat kõigi larpihuviliste lahterdamise eest teise sordi inimesteks.

Lõpuks keegi pani tähele minu salakavala rapiiri tippu oma sydames! :lol: Ai, ma ikka oskan...[/quote]

Muuseas - on ikka selliseid Juuniore ka, kes ei häiri ja toimivad täiesti "täisväärtuslike" forumantidena.
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Meix 7:28 17. Mai 2003

See et nüüd hakatakse vanuse järgi kasutajaid sorteerima läheb küll väga jamaks ära. Mina teen väga harva suu lahti, pigem jälgin vaikselt, aga tänu selle vanuse järgi liigitamisele ei pääse ma ka võitlustandrile, kus peaks nagu kõige huvitavamad vaidlused toimuma. (vaidlused ongi siin kõige paremad :) ).Pakun et vaidlusel pole eriti mõtet kui sa endale toetajaid ei leia.

ps. kuidagi tuli meelde vanasõna seda threadi lugedes "rääkimine hõbe vaikimine kuld"
Rollimäng? Mis see on? Kas nagu Need for Speed?
Meix
Meister

PostitusPostitas Anonüümne 17:46 17. Mai 2003

Meix kirjutas:aga tänu selle vanuse järgi liigitamisele ei pääse ma ka võitlustandrile

Jääbki üle küsida administratsiooni käest, kas Võitlustannerile lugemapääsemine (postitusõiguseta) on peaasjalikult tarkvaraline probleem või põhimõtteline küsimus. Kui seda ERITI keeruline korraldada pole, siis võiks ju lubada Võitlustanneri postituste lugemist. :) :o
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 18:13 17. Mai 2003

khm...
austatud doktor, j2rsku sa j2taksid foorumi t88 organiseerimise neile, kelle amet see ka on, ehk siis administraatoritele? kyll nad hakkama saavad otsustamisega, kas see on puhtalt dragonistide koht v6i mitte, saavad ka hakkama v6itlustandri p6him6tteliste ning tehniliste probleemidega, inimeste b2nnimise ning ka muude taoliste asjadega. need otsused ei pruugi olla parimad v6imalikest, aga neil on siiski yldreeglina p2ris pikk/p6hjalik eelt88 taga :)

loomulikult, k6ik soovitused on teretulnud. :)
aga v6itlustandri teemat on imo juba piisavalt arutatud, vaikselt hakkab sellest juba siiber saama :P
ning see vaatamine/mittevaatamine on juba l2bi k2inud, uskume meid, praegune variant on Hea :)
peaks olema selge, et v6itlustanner pole koht alaealistele. ka mitte "read only" ;)
Teemon
Nutikas Lutikas

PostitusPostitas Anonüümne 18:20 17. Mai 2003

Demon kirjutas:khm...
austatud doktor, j2rsku sa j2taksid foorumi t88 organiseerimise neile, kelle amet see ka on, ehk siis administraatoritele?

Olen teema paaril korral tõstatanud, vastuseta on need kõik jäänud. Ei ole siis kohe vaja endast välja minna, kui kellelgi jätkub püsivust ja kannatust teemat üleval hoida. :o
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 18:32 17. Mai 2003

endast polegi keegi v2lja l2inud, mina isiklikult olen lihtsalt tydinenud sellest v6itlustandri ymber n2mmutamisest, korrates sama juttu aina uuesti ja uuesti yle. oleks siis, et selles pidevas n2mmutamises oleks ka midagi uut v2lja tulnud, aga ei.

miks me ei v6iks v6tta v6itlustandrit sellisena nagu ta on? andes talle ning endale aega sellega harjumiseks

PS imo pole seal kyll praegu yhtegi teemat, mis oleks NII huvitavad, et seda tingimata k6ik (alaealised v6i mitte) peaks lugema
Teemon
Nutikas Lutikas

PostitusPostitas Anonüümne 18:40 17. Mai 2003

Demon kirjutas:mina isiklikult olen lihtsalt tydinenud sellest v6itlustandri ymber n2mmutamisest, korrates sama juttu aina uuesti ja uuesti yle. oleks siis, et selles pidevas n2mmutamises oleks ka midagi uut v2lja tulnud, aga ei..

Ilmselt seetõttu nämmutati, et varem kindlat vastust ei antud. Aga nüüd peaks vist asi selge olema?
Anonüümne

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll