Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Foorumi normaliseerimine

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Foorumi normaliseerimine

PostitusPostitas Irve 19:12 14. Mai 2003

Kunagi ammu ammu, ühes kauges foorumiteemas

Dister kirjutas:Nii. Mina, eks ole, olen alaealine ja oma vanuse kohta mitte just liiga intelligentne. See-eest meeldib mulle väga fäntäsi. Minu lemmikraamat on Sõrmuste Isand ning Harry Potterit olen ka lugenud, aga sellega piirdub ka minu fäntäsilugemus. Ja ma olen endast väga heal arvamusel ning postitusi kirjutada ja uusi tiitleid saada meeldib mulle ka õudselt. Aga nyyd räägin ma teile yhe huvitava loo sellest, kuidas ma siia foorumisse registreerusin.
Kui ma endale kasutajat tegin, mõtlesin ma pikalt, mis minu nimi siin foorumis võiks olla. Ja siis ma mõtlesin, et minu alias võiks olla minu lemmikraamatu lemmiktegelase nimi - Aragorn. Aga kurat kyll, Aragorn oli juba võetud. Noh, ma pyydsin siis olla Elendil ja Elessar ja Saruman ja Gandalf ning lõpuks suurest vihast Sauron ja Morgoth muidugi ka, aga need olid ka kõik juba teiste kylatolade poolt omastatud. Ja siis ma mõtlesin et kuna ma tegelikult tahaks ikka jõledalt Aragorn olla (sest tema oli mul kõige lemmikum) siis parema puudumisel ma olen tema eestikeelne vaste ehk Ryhkija.
Ja kui ma olin kõik need tähtsad mõtted ära mõtelnud tulin ma Fantasy foorumisse ja hakkasin mõttetut mula suust välja ajama. Ja kui ma oma salasõna varsti ära ei unusta, mida ma loodetavasti teen, hakkan ma samasuguseks kui Raunok1 ja läbustan selle koha nii täis, et varsti tuntakse ennast siin sama halvasti nagu Green Dragonis.
Vot.


Jah, Dister, nii see on. Veel paar sellist uut tulijat ning hakkan Chaotic Eviliks sel teemal ja kuulutan tüübid lindpriideks. :1:
Viimati muutis Irve, 10:39 15. Mai 2003, muudetud 1 kord kokku.
Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 19:21 14. Mai 2003

D avastab vaikselt endas Dark Side'
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas
 
Postitusi: 4022
Asukoht: harjumaa majad

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 20:09 14. Mai 2003

Dister jättis välja osa, kus "ma alguses regasin ennas tära hobbitboyna ja käisin ja läbustasin kuidas jaksasin, lisades kommentaare nagu "haldjad on lahedad :) :) :) :) :) :) " ja siis otsustasin, et see on ikka nõme nimi ja lambist endale uue useri tegin. Aga läbustamist jätkasin samamoodi."
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru
 
Postitusi: 1298
Asukoht: Dorpat 581-007-62

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 20:25 14. Mai 2003

Et Demon hakkab taas Diabloks minema? ;)
Shadow
Saladuste kaitsja
 
Postitusi: 3090
Asukoht: Brettonia, Brechlen, Wode, Roesone

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 20:45 14. Mai 2003

Ma ravan, et yhest Raunokist piisab. Teised vennad võiksid endale siis vähemalt respekti mõttes nimeks panna Raunok2 ja 3 jne. sest seda nad ju on. Aga mitte ykski ei konkureeri originalliga, kes kusjuure solevat innukas ja armas väike poiss nagu yks mystiliselt anonyymne lyli (loe:sondor) yhe teatud larpitrenni andmetel teatada oskas.

Yhesõnaga - pooldan originaalsuse mõttes yhte või maksimaalselt kahte Raunok-tyypi forumanti. Ylejäänud algkooli läbustajad (kes ei ole tegelikult läbustajad vaid nende intelligents lihtsalt ei kyyndi millegiks muuks) võiks piirata foorumi eraldi sektorisse (mõndades ringkondades tuntud, kui Sõim) ehk siis - Juunior Larp, Larp ja ma arvan et ilmselt ka Yldine Läbu. Seal ei häiri kätteta inimeste tähelend teisi.

Restriktsioonid võiksid käiku minna bänni asemel - bännida tundub ka kuidagi tobe. Kui on yks läbustaja, kes tõesti ei saa Suure Foorumiga hakkama siis paneme ta Sõime. Saab spetsrängi "imeb lutti" ja eksisteerib seal mõnusalt edasi...

Pakun välja, et sinna võiks asetada ka eksiili saadetud Oi!Boy :lol:
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija
 
Postitusi: 777
Asukoht: Elyysium

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Anglachel 20:47 14. Mai 2003

Marat Sar kirjutas:Pakun välja, et sinna võiks asetada ka eksiili saadetud Oi!Boy

:roll:

Oi!boy on surnud! Elagu Oi!boy!
Anglachel
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 360

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 23:38 14. Mai 2003

Pooldan Marati mõttekäiku. On väga asjalikke noori forumante, aga asi kipub käest ära minema. Oleks vist vaja mõningast müristamist koos paari välgusähvakaga, et pidu jälle kontrolli alla saada. Et inimesed harjuksid enne mõtlema, kui suu lahti teevad.
Tehniliselt peaks ilmselt olema võimalik teatud inimesekutsikate tegevusvabadust ajutiselt piirata näiteks juunior LARPi ja Üldise läbu foorumiga. Eks juuniorid vaatavad siis ise, kelle omaks võtavad ja kelle karmilt paika panevad. Ning läbufoorumis tuleb ilmselt vanematel liikmetel mõningane kasvatustöö ette võtta. Ja kes esimesest eufooriast üle saab ning asjalikku juttu ajama hakkab, selle võib ju iga kell ka teistesse teemadesse osalema lasta. Või kuidas?
Shadow
Saladuste kaitsja
 
Postitusi: 3090
Asukoht: Brettonia, Brechlen, Wode, Roesone

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 23:54 14. Mai 2003

Seda minagi, mõtlesin.

Ma isegi mõtlesin sedasi, et juunioritega saab olema nii, et juuniorlarpis on neil vaba voli, üldises läbus vaba pääs ja mujal tuleb tuld ja tõrva kui lolluseid tegema hakatakse. Asjalik seltskond ei tohi kannatada selle all, et me ühtäkki mingis segmendis popid oleme.

Ma saan aru kui vanad olijad lollitavad, see on kommuuniefekt ja igati tore kõgi oma peente vanilla ninja vihjete ja Usutontidega.

:1: Lahkuse periood on ümber, ütleb Roosa Hipopotaamus. :1:

Foorumi reeglid
Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 0:48 15. Mai 2003

irve kirjutas:... juunioritega saab olema nii, et juuniorlarpis on neil vaba voli, üldises läbus vaba pääs ja mujal tuleb tuld ja tõrva


Olen korduvalt palunud KÕIKI noori mitte panna ühte patta. Ei ole nii, et noor on loll. Ka vana võib loll olla. Niisiis nimetagem tegelasi dumbuseriteks või mingi muu asjaliku nimega, kuid ärgem hakakem sildistama.

P.S. Ka juunior-larp foorum ei ole läbufoorum. Juuniorite moderaatorina ei kavatse ma ka seal läbu sallida. Teised ei pea kannatama mõnede kontrollimatu postitussoovi üle.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru
 
Postitusi: 1298
Asukoht: Dorpat 581-007-62

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 1:22 15. Mai 2003

Okei, edaspidi kasutan sõna "hüperaktiivsed piiksud" nii nagu "Vishnad" asemel kasutan sõna Vishna Grimi Rollimänguklubi liikmed ning ühtlasi palun vaadata hoolega et tegelikult ei ole kedagi kuskile patta pandud ja mind tsiteeritakse ainult osaliselt.

700 täis. Phuhh.
Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 1:30 15. Mai 2003

irve kirjutas:Okei, edaspidi kasutan sõna "hüperaktiivsed piiksud" nii nagu "Vishnad" asemel kasutan sõna Vishna Grimi Rollimänguklubi liikmed ning ühtlasi palun vaadata hoolega et tegelikult ei ole kedagi kuskile patta pandud ja mind tsiteeritakse ainult osaliselt.

700 täis. Phuhh.


Damn, ikka panid mööda. Minu point oli eelkõige selles, et vanusel ei pruugi asjaga sugugi pistmist olla. Paraku viitab ka piiks vanusele. Nagu ütlesin varem - ka vana võib läbustaja olla. Näiteid ma tooma ei hakka, kuigi võiks...
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru
 
Postitusi: 1298
Asukoht: Dorpat 581-007-62

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 8:10 15. Mai 2003

Kui nüüd vabas vormis iseennast tsiteerida, siis juhin veel kord tähelepanu sellele, et juunior larpi foorumi liikmed ei ole päris kindlasti rumalamad või läbustavamad kui teised. Point ongi selles, et minu meelest on juuniorid täiesti võimelised ise omas foorumis korda hoidma. Lihtsalt klähvijaid on kergem paika panna, kui ei pea neid mööda tervet foorumit taga ajama. Küll juuniorid ise otsustavad, kes mida väärt on ja kes millise kohtlemise osaks saab.

P.S. Irve, õnnitlused juubeli puhul :)

P.P.S. Ettepanek: piirang kehtestatakse teise hoiatuse asemel?

P.P.P.S. Forumantide nimede ja tagamaadega pole sel teemal juba mõnda aega enam midagi pistmist. Adminnid?
Shadow
Saladuste kaitsja
 
Postitusi: 3090
Asukoht: Brettonia, Brechlen, Wode, Roesone

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sippo 9:31 15. Mai 2003

Marat Sar kirjutas:tuntud, kui Sõim) ehk siis - Juunior Larp, Larp ja ma arvan et ilmselt ka Yldine Läbu. Seal ei häiri kätteta inimeste tähelend teisi.


Tänan sygavalt suurt ja täiskasvanud tarka Marat kõigi larpihuviliste lahterdamise eest teise sordi inimesteks.

-----------------------------------
wannabid olid tegelikult inimeste jaoks hirmus tyytud

PS. Programeerijatele arendustegevuseks idee. Vahest saaks teha filtersysteemi, mis võimaldaks mõne kasutaja postitusi lihtsalt mitte näha. Ignoreerimisnimekiri kypsise sees.
sippo
Loitsija
 
Postitusi: 655
Asukoht: Läänenaba

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 9:36 15. Mai 2003

Shadow kirjutas:P.P.S. Ettepanek: piirang kehtestatakse teise hoiatuse asemel?


Tarkvaraliselt on piirangut raske sisse viia, seega oleme läbu suhtes lihtsalt karmimad.

Shadow kirjutas:P.P.P.S. Forumantide nimede ja tagamaadega pole sel teemal juba mõnda aega enam midagi pistmist. Adminnid?


Ei osanud valida kust jagama hakata :)

sippo kirjutas:Tänan sygavalt suurt ja täiskasvanud tarka Marat kõigi larpihuviliste lahterdamise eest teise sordi inimesteks.

Mina tõlgendasin seda Larpi lisamist peene huumorina. Aga olgem ausad, sealgi on alien activity kõrgem kui mujal tsoonides. Arvutimängud vist kah sarnane foorum, mis tõmbab...
Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sippo 9:59 15. Mai 2003

Ignoreerimisnimekirja lisamine kypsistesse ei peakski nii keerukas olema tarkvaraliselt. Vahest on ikka väga hea mõni tyytu kasutaja enda joks nähtamatuks muuta.

----------------------------
wannabi on nalja-vaene
sippo
Loitsija
 
Postitusi: 655
Asukoht: Läänenaba

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6