Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Oi!Boy Reloaded?

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kuida siis Oi!Boy`ga jääb?

Võtame tagasi
18
55%
Ega ikka ei võta ka
15
45%

Hääli kokku : 33

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 14:01 15. Mai 2003

Hääletasin vastu. Enamus põhjendusi kattuks Mardi jutuga.
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 14:05 15. Mai 2003

paraku on nii, et r66msad h22letajad pole need, kes subjekti hunnikuid kokku korjavad

me v6iks siin samamoodi h22letada, et USA valitsus toetaks dragon.ee'd miljardi dollariga v6i h22letada et mitu jumalat on olemas
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mart 14:32 15. Mai 2003

arlis kirjutas:Ah sa nuga, kui Mart on juba nii tigedaks aetud, siis pole vist tõepoolest hääletusel mõtet.

Ma pole sugugi tige :) Kaugel sellest :) Aga kui ma "loo" arenguid tagantjärele üle vaatan, siis ma saan järeldada vaid seda, et Oi!boy ei taha tagasi, ta ainult ise ei saa sellest aru. Ja kahjuks pole mul ühtegi argumenti, mille alusel teisiti arvata. Tegemist on väga erapooletu ja rahuliku seisukohaga. :)
mart
Dominus Monstrorum

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Draug 14:36 15. Mai 2003

huvitav kas larpimine ja AD&D on inimesed kuidagi softiks muutnud kui neile natuke karmim huumor juba kolekole ja vuih on.enese juures sellised märke küll tähele ei pane.
Draug
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mart 14:47 15. Mai 2003

Draug kirjutas:huvitav kas larpimine ja AD&D on inimesed kuidagi softiks muutnud kui neile natuke karmim huumor juba kolekole ja vuih on.enese juures sellised märke küll tähele ei pane.

Ma kardan, et siin on teised põhjused, miks inimesed enese pihta käivat "natuke karmimat huumorit" just alati ei naudi. :)
mart
Dominus Monstrorum

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 14:52 15. Mai 2003

Minu arvates mõjutab hääletust mõnevõrra ka Marati tegevus, mida saab tõlgendada: kui võtate tema, saate ka minu. Kui ei võeta Oi!boyd, ei saa ka Marat kirjutada. Ja praktikas hääletatakse hoopis Marati, mitte Oi!boy poolt, ise endale sellest aru andmata. Aga see on vaid oletus.
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas arlis 15:16 15. Mai 2003

Draug kirjutas:huvitav kas larpimine ja AD&D on inimesed kuidagi softiks muutnud kui neile natuke karmim huumor juba kolekole ja vuih on.enese juures sellised märke küll tähele ei pane.

Kas ma olen õieti aru saanud, et enamik põhjuseid (st "karmi huumorit " sisaldavat teksti) on meie , tavafoorumi külastajatele nägemata jäänud, et põhiline põhjus on adminnide ja Oi!boy vahelises kirjavahetuses peidus?
Mina olen kunstiharidusega inimene, mulle meeldivad ilusad inimesed ja noor inimene on ju ilus — loodus ongi loonud noored seepärast kauniks, et neid hoitaks, armastataks ja aidataks suureks kasvada!
arlis
Kartulimedali laureaat

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 15:56 15. Mai 2003

arlis kirjutas: Kas ma olen õieti aru saanud, et enamik põhjuseid (st "karmi huumorit " sisaldavat teksti) on meie , tavafoorumi külastajatele nägemata jäänud, et põhiline põhjus on adminnide ja Oi!boy vahelises kirjavahetuses peidus?

Minu teada mitte ainult. Adminnid ja moderaatorid modereerisid kohati ulatuslikult avalikke kirju või kustutasid need hoopis.
Udutont
Arhimaag

PostitusPostitas Anonüümne 18:29 15. Mai 2003

Avalik arutelu antud kontekstis on vist siiski täiesti mõttetu. Administratsioon on oma otsuse teinud. Kui keegi PRIVA teel kõnealuse isiku kaitseks sõna ütleb, on arusaadav, siin aga kipub jääma mulje, et üritatakse luua pretsedenti administratsiooni naerualuseks seadmises.

Näeksin arutelul mõtet, kui näiteks dr Zoidberg peaks ära bännitama, tuleks ütleks ise kah poolt- ja vastuargumente. :) Antud juhul võtab vaid õlgu kehitama.

PS. Ei hääletanud ja tõenäoliselt lähiajal ühelgi hääletusel ei osalegi!
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mart 19:25 15. Mai 2003

arlis kirjutas:Kas ma olen õieti aru saanud, et enamik põhjuseid (st "karmi huumorit " sisaldavat teksti) on meie , tavafoorumi külastajatele nägemata jäänud, et põhiline põhjus on adminnide ja Oi!boy vahelises kirjavahetuses peidus?

Kui keegi midagi väga kõvasti soovib, siis ta saab selle. :) Vahest juhtub ka drägonis, et tehakse endale karakter mille eesmärk on teiste kannatust proovile panna ja seeläbi tähelepanu võita. Mitmete ja erineva metoodikaga katsetega rollimängu isegi peale "karakteri" bänni jätkata suutis Oi!boy kinnistada veendumust, et ta pole sugugi endast veel kõike andnud, et tal on veel palju varuks. Hiljutised vabandused ei suutnud seda veendumust kummutada; seal sisalduv utreeritud familiaarsus viitas rohkem sellele, et rollimäng tahab jätkuda. Nii et jah, mitmed olulised põhjused pole foorumis avalikult näha.
mart
Dominus Monstrorum

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 23:57 16. Mai 2003

Labasus suurtes kogustes on lihtsalt tüütu.
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 4:04 17. Mai 2003

Kuulge, kas te kõik nagu veidi liiga tõsiselt ei võta seda asja? Ma ei tahaks nyyd kyll ruineerida kõigi õitsvat arusaama Dragon.ee foorumist, kui Maailma Kõige Tähtsamast Asjast Kuhu Kuulumine On Suur Aga noh... ei ole ju.

Eino kui ei siis ei aga mulle jääb vähe arusaamatuks see meeletu tõsidus, millega neid asju arutatakse. Mul ausalt öeldes jumlast po*hui, kas mingi sell ajab lolli iba või mitte niikaua, kui ta seda vaimukalt ja põhjalikult teeb.
Foorum justkui miroyhiskond koosneb erinevatest kildudest ja suhtumine, mis selle ylesehitust kasutajate koha pealt nii rangelt kontrollib tundub noh, veidi debiilsena. VAhet pole ju. No ei ole ju!

Kusjuures kuidagi imelik on lugeda ka sõnavõtte, kust on tunda nagu kõiki ilgelt solvaks või häiriks yks suvaline 20nepostituseline kretiin kuskil "vaimutsemas".
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Anglachel 12:37 17. Mai 2003

kas sa ei ei arva, et kui näiteks kasutaja inz666 harrastab kirjutada...'vaimukalt ja põhjendatult' postitusi teemal, kuidas Marat Sar kellelegi suuga hea teeb, siis sina kui kui ka su sõbrad saaksid tsipa pahaseks? no ok, sind tundes on mingi võimalus, et see sulle ilgelt meeldiks :lol: , aga arvesta siiski seda, et:

-inz666 on sulle mingi täiesti suvaline tüüp.
-ja tema peaeesmärgiks ongi lihtsalt sinu kulul nalja teha.

mul on raske uskuda, et kui inz666 teeb oma tööd vaimukalt ja põhjendatult, siis...sind ei huvitaks? saaks naljagi ehk?
Anglachel
Haldjate õpilane

PostitusPostitas oop 4:03 19. Mai 2003

Marat Sar kirjutas:Ytleme nii, et Oi!Boy huumorimeel tundub olevat minu omast ekstreemsem.

Selles see asi ongi.
Mõnele tundub, et subjektil on huumorimeel.
Surnud kanal on siis ka.
Ainult natuke parem.

Marat Sar kirjutas: Mul ausalt öeldes jumlast po*hui, kas mingi sell ajab lolli iba või mitte niikaua, kui ta seda vaimukalt ja põhjalikult teeb.

Kui sul nii pohhui on, misasja sa siis virised? Liiguta natuke ajusid, kyllap suudad ka mõne teise arvuti leida, kust netti pääsed. Ja kui kogu Eestis sind kuskil mujal tõesti ei taheta netti lasta, no siis on viga ehk sus endas. Who cares?

Lolli iba suhtes ei vaidle vastu. Vaimukuse suhtes vaidlen. Aga et lolli iba väärtus kuidagi tõuseks, kui tegemist on eriti põhjaliku lolli ibaga - mnjah, see on juba kõrgem teoreetiline tase. Või iba.

Marat Sar kirjutas:Kusjuures kuidagi imelik on lugeda ka sõnavõtte, kust on tunda nagu kõiki ilgelt solvaks või häiriks yks suvaline 20nepostituseline kretiin kuskil "vaimutsemas".

Sõltub asjaoludest.
Mõni häirib ka.
Kõik kretiinid kõiki ju ei häiri - mis sa siin siis muidu teeksid, eks ole. :D

Ja ma ei näe mingit põhjust, miks peaks kedagi ise kretiiniks tunnistades veel tema eest sõdima. On neist puudus või?
Igatahes on ilmselge, et see konkreetne juhtum on piisavalt paljudele närvidele käima hakanud. Kui kuskil on tõepoolest algatatud mingi "oo ema, ma saan paremaks!"-teema, siis võib sellele nähtusele ju uue võimaluse anda. Näiteks viie aasta pärast.

Ja kui nii mõnegi eriti vaimuka huumoripärli ajend on olnud noormehe murdeiga, siis sellest saab tõesti yle. Kui mu kass jõudis murdeikka ja hakkas igale poole loike tegema, võtsin ma yht-teist ette. Kui Oi!Boy peaks siia tagasi ilmuma, et hakka ma uusi loike ootama, vaid viin ka tema loomaarsti juurde. On edaspidi peenema häälega ja võtab kaalus veidi juurde, aga see-eest on rahulikum. :)
oop
Esimene Filosoof

PostitusPostitas Anonüümne 4:32 19. Mai 2003

oop kirjutas:On edaspidi peenema häälega ja võtab kaalus veidi juurde, aga see-eest on rahulikum. :)

Kastreerimisele peaks humaansem ikkagi manala olema. Kastreerijate kõrval tunnen end lausa heategijana, kui surevatele kassidele ulualust ei anna. Vrr-rr-rr.

Muus osas eelkirjutajaga suhteliselt päri. Marat Sar peaks oma kaaskirjasaatjat tublisti distsiplineerima, siis saaks ka ise valutult foorumile ligi.
Anonüümne

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll