Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Oi!Boy Reloaded?

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kuida siis Oi!Boy`ga jääb?

Võtame tagasi
18
55%
Ega ikka ei võta ka
15
45%

Hääli kokku : 33

Kasutaja avatar

Oi!Boy Reloaded?

PostitusPostitas Marat Sar 20:56 14. Mai 2003

Näinud foorumi kõige haigemat pervot saatmas Toimetusele juba kaks anuvat kirja ja vaid yhte Demoni stiilset ja lakoonilist (ja eitavat) vastust pean ma teema tõstatama.

Tallinnast on minu ainukene juurdepääs internetti Oi!Boy arvuti, millest on osaliselt tingitud ka minu viimasel ajal vähenenud aktiivsus - Oi!Boy arvutist ei saa trägunisse.

Aitab kah! Ytlesite ju, et Mai alguses saab tagasi. Poiss lubab ju muutuda. Pealegi - ma kardan, et mu semu mandub Rate.ee seltsis lõplikult...
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Anglachel 20:58 14. Mai 2003

Tallinnast on minu ainukene juurdepääs internetti Oi!Boy arvuti...

ehk siis tegelik küsimus peaks kõlama: kas me tahame, et sinu aktiivsus foorumis kasvaks? :P

:lol:
Anglachel
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 21:00 14. Mai 2003

Anglachel kirjutas:
Tallinnast on minu ainukene juurdepääs internetti Oi!Boy arvuti...

ehk siis tegelik küsimus peaks kõlama: kas me tahame, et sinu aktiivsus foorumis kasvaks? :P

:lol:

Ei taha jälle või? :lol:
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 21:05 14. Mai 2003

Olen näinud ka meie kõnaluse teisi kirjasid...

Kuule okei sellest ma saan aru, et sa mind ajutiselt kõrvaldasid, aga, et sa mu sõduritega sama altult käitud om jub tõesti närvesööv.
Okei ise sa seda tahtsid SÕDA
SA arvad, et sa saad must lahti mind lihtsalt ära bännides, sa ei tea vist erit millesse sa ennast seganud oled, mul on rohkem musti minione kui sa isegi ette suudad kujutada. Noh täna bännisid sa ära minu ja kellavärgiga armageddoni, homme bännid võibolla sondori ja ghostwizardi, ylehomme võibolla MArati või Disteri aga tea, et need ei ole mu ainsad agendid, mul on neid veel ja veel ja veel.
Ma tulen nii või teisiti tagas ja siis juba suurema armeega ja kakskorda nii tugevana, hoia alt deemon su päevad Administraatorina hakkavad otsa saama noorem veri tuleb peale ja võtab yle. Selle ylestõusu surusid sa kyll veriselt maha aga see ei jää viimaseks, ma kinnitan sulle, et see ei jää eriti viimaseks

Kohtume lahinuväljal
austusega
Oi!Boy - Opakate kuningas

Pärast sellist kirja nagu väga ei taha tagasi võtta, isegi nende viisakate kirjade järgselt.

IP bänni värgi üle võiks mõelda
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 21:13 14. Mai 2003

Kuulge nyyd! Säilitage ikka vähe huumorit. Minu arust oli täitsa vaimukas tekst. Eriti need "mustad minnionid", mis on tõesti mustad ja täiesti ydini salakavalad - keegi ei saa aru, kui sa sama IP alt uue kontoga sisened... :lol:

Ytleme nii, et Oi!Boy huumorimeel tundub olevat minu omast ekstreemsem. Tegelikult see ei ole nii. Tegemist on foorumiamatööriga nagu me kõik oleme kunagi olnud (okei - võibolla veidi opaka foorumiamatööriga aga mis siis).

Oi!Boy kirjutas: Oi!Boy - Opakate kuningas

Kuulge nyyd...
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 22:56 14. Mai 2003

Häh, mis te jamate? Minu arvates olid Oi!boy kirjad vaimukad ja mõnusad. Mulle tõid alati naeratuse näole. Täitsa tore oli kuulata järgmist Oi!boy seiklust maailmasõja päevil.

Mina küll võtaks tagasi...või õigemini poleks ma teda kunagi ära bänninudki (Juhul kui ma just mingist episoodist jälle ilma pole jäänud.)
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 23:02 14. Mai 2003

ka mulle meeldis enamust neist ilmas6ja pajatustest lugeda

paraku on lugemiseks n2ha vaid see kraam, mis ka seda ka kannatab
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 23:05 14. Mai 2003

Demon kirjutas:ka mulle meeldis enamust neist ilmas6ja pajatustest lugeda

paraku on lugemiseks n2ha vaid see kraam, mis ka seda ka kannatab

Mis seal siis ikka nyyd nii väga oli... Okei, võibolla yks veidi mahlasem homotseen oli :lol: aga see ylalmainitu on ilmselge huumor ju! Ja peale nende polnd` tutkitki!
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas marx 23:08 14. Mai 2003

Tähendab, ma olen Priistiga üsna ühel meelel. Vahepeal hakkasin juurdlema tema isiksuse üle, aga noh.. see selleks.

Kirjadest tundus et ta kas on nagu väga extreemse huumorimeelega või väga opakas. Aga ausaltöeldes ei mängi see nii palju rolli, postid olid vaimukad ju ikka? ..no mingil määral. :P

Siis selline küsimus, et mille eest ta üldse bänni sai? Ma olen vist midagi kuskilt lugemata jätnud või maha maganud... St, et minule ta kui üleliigse lbustamisega eriti silma ei torganud... kui ta just kellegi tundeid oma teravate postitustega ei riivanud?

ee... ei tegelt, ma hakkasin Maratist ka natuke puudust tundma. :P
marx
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 23:24 14. Mai 2003

Oi!Boy'l võiks ju lasta võitlustandrile. Las lamiseb seal. Nagu ma Demonist aru sain võib ja peakski tandril isklik olema. ('Peakski', sest argumenteeritud vaidlus tuleks maha pidada mujal ja üldise läbu jaoks on teine teemafoorum)

Demon kirjutas: Igal pool on oodatud argumenteeritud vaidlus. Vaidlus, kus oma oponenti respekteeritakse, kus ei minda isiklikule tasemele. Ning see on just oodatud v2ljaspool V6itlustandrit, kuna viimane on v2ga piiratud ligip22suga ja seega l2heb palju huvitavat ja harivat nende suure enamuse jaoks kaduma kes v6itlustandril ei osale. Sama lugu ka osalejatega, palju huvitavaid s6nav6tte j22b 2ra kui teemat privaatselt k2sitletakse.
V6itlustanner on loodud v6itlemiseks. Kohaks, kus mujal range keeld isiklikuks mitte minna ei kehti. Ning see ongi ta peamine eesm2rk
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ulmeguru 13:02 15. Mai 2003

Hääletasin tagasivõtmise poolt.

Olen näinud tegelase (oletuslikult Turma Koidik) postitusi GDIs ning tuleb tunnistada, et selsamal tasemel tegelasi on siin foorumis bännimata kujul küll...

Võitlustannerile ta vist ei pääse... või polegi see tegelane alaealine?
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Ulmeguru
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Draug 13:16 15. Mai 2003

Hääletasin samuti poolt aga selline küsimus tekkis,kas kõigil nendel hääletustel mis siin läbi viiakse on mingid tähtajad samuti kus vaadatakse mis hääletusseis on ja tegutsetakse vastavalt.Kui pole siis on see hääletus ju mõtetu :?
Draug
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mart 13:39 15. Mai 2003

Oi!boy causa: Osadele inimestele meeldib vahel katsetada kust läheb lubatu ja lubamatu piir ja kui suur täpselt on administraatorite kannatus. Paraku lõppeb selline asi alati üht moodi ja paraku ei piisanud Oi!boy puhul isegu bännist. On tõde, et inimene võib muutuda aga kahjuks pole võimalik inimese südamesse vaadata. Oi!boy vabanduskirjadest muutused välja ei paistnud. Kujutlege end ise administraatoriteks, viitsiksite tema probleemide kallal vaevelda?

Hääletus on tõepoolest mõttetu, finita est.
mart
Dominus Monstrorum

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sondor 13:49 15. Mai 2003

tegelikult mulle oi!Boy kohe yldse ei meeldi, aga las te tuleb, sest siis on keegi, kelle.....
your HEART is a MUSCLE the size of your FIST..
..keep loving - keep fighting..
sondor
Pädev Bard

Kasutaja avatar

PostitusPostitas arlis 13:51 15. Mai 2003

mart kirjutas:Oi!boy causa: ............
Hääletus on tõepoolest mõttetu, finita est.

Ah sa nuga, kui Mart on juba nii tigedaks aetud, siis pole vist tõepoolest hääletusel mõtet. Sest sellise tulemuse saamiseks peab vist ikka kõvasti ka vaeva nägema. :(
Mina olen kunstiharidusega inimene, mulle meeldivad ilusad inimesed ja noor inimene on ju ilus — loodus ongi loonud noored seepärast kauniks, et neid hoitaks, armastataks ja aidataks suureks kasvada!
arlis
Kartulimedali laureaat

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll