Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

offtopicut veel ja veel

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Gregik 9:06 9. Mai 2003

Kui ma nüüd õieti mäletan siis ka "Futuramas" lõpetas paljud vestlused just dr. Zoidbergi lause, mille peale teised enam midagi öelda ei osanud. :roll:
Aga ära nüüd mind oma vihavaenlaste nimekirja pane selle eest! :D Peace!
Johhaidii!
Gregik
Kosmiline Tapjakloun

PostitusPostitas Anonüümne 11:13 9. Mai 2003

gregik kirjutas:Kui ma nüüd õieti mäletan siis ka "Futuramas" lõpetas paljud vestlused just dr. Zoidbergi lause, mille peale teised enam midagi öelda ei osanud. :roll:
Aga ära nüüd mind oma vihavaenlaste nimekirja pane selle eest! :D Peace!

Selleks, et vihavaenlaseks saada, peab kõvasti pingutama. :) Üldiselt selliseid siin foorumis pole. Mõtlen seda täiesti tõsiselt. Seda on varem ka juhtunud, et igati rahumeelse kirja peale inimesed reaalses elus küsivad – miks sa nii kurjaks said? Tegelikult kinnitan, et kirjutamine on mulle eralõbuks, aga mitte selleks, et kellegi peale viha välja valada. Võibolla pean kasutama vähem mahlakusi. Eks me ka püüame. :) dr Z ei ole ju ikkagi inimene!
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas arlis 11:24 9. Mai 2003

dr Zoidberg kirjutas:... dr Z ei ole ju ikkagi inimene!

Ka minu arvates peaks sellele fakti rohkem arvestama.
:) (kuigi..offtopik- mul on raske mõista dr.Z homofoobiat läbi selle prisma. Mis kuradi pärast peaks peaks ühete sõralist kottima teise liigi paaritus veidrused :rolle:..ja vastus (kui see peaks tulema, tekitab jälle teemat mõõda aktiivsuse :P )
Mina olen kunstiharidusega inimene, mulle meeldivad ilusad inimesed ja noor inimene on ju ilus — loodus ongi loonud noored seepärast kauniks, et neid hoitaks, armastataks ja aidataks suureks kasvada!
arlis
Kartulimedali laureaat

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 13:02 9. Mai 2003

NOORED!
mida krdit on sellel ultima onlinega pistmist????
see juba kolmas kord t2na, kus tuleb teemav2lisust mujale kolida
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

PostitusPostitas Anonüümne 13:16 9. Mai 2003

arlis kirjutas:mul on raske mõista dr.Z homofoobiat läbi selle prisma. Mis kuradi pärast peaks peaks ühete sõralist kottima teise liigi paaritus veidrused

dr Z on oma seljaajuga pisut mõttetegevust üritanud arendada ning järeldanud, et homod tegelikult ei paaritugi – nad mängivad läbi paaritumismänge, aga protsessi lõpptulemus on juba ette teada – ei mingit viljakust. Parandatagu, kui inimeste anatoomilised eripärasused sellest ettekujutlelmast tugevasti erinema peaksid. :)
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas arlis 14:18 9. Mai 2003

dr Zoidberg kirjutas:
arlis kirjutas:mul on raske mõista dr.Z homofoobiat läbi selle prisma. Mis kuradi pärast peaks peaks ühete sõralist kottima teise liigi paaritus veidrused

dr Z on oma seljaajuga pisut mõttetegevust üritanud arendada ning järeldanud, et homod tegelikult ei paaritugi – nad mängivad läbi paaritumismänge, aga protsessi lõpptulemus on juba ette teada – ei mingit viljakust. Parandatagu, kui inimeste anatoomilised eripärasused sellest ettekujutlelmast tugevasti erinema peaksid. :)

Seda muidugi, kuid las nad mängivad :) Pealegi, kui evolutsiooniteooria (vulgaarses võtmes) väidab, et rähnide eelased peksid (ilmselgelt algul tohutute ohvrite hinnaga, nii et võib arvata, et sellise eneseohverduse aluseks võis olla mingi prohvetlik nägemus) pead vastu puud, et saavutada ükskord võime nõndaviisi endale toidupoolist hankida, siis äkki püüavad inimesed välja arendada võimet sigida omasooliste vahelise paaritumise tagajärjel.
Mina olen kunstiharidusega inimene, mulle meeldivad ilusad inimesed ja noor inimene on ju ilus — loodus ongi loonud noored seepärast kauniks, et neid hoitaks, armastataks ja aidataks suureks kasvada!
arlis
Kartulimedali laureaat

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Gregik 15:14 9. Mai 2003

Demon kirjutas:NOORED!
mida krdit on sellel ultima onlinega pistmist????
see juba kolmas kord t2na, kus tuleb teemav2lisust mujale kolida

Aga mis point sellel ultima online topicul üldse on?
Johhaidii!
Gregik
Kosmiline Tapjakloun

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll