Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

koduloomade offtopic

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Re: Koduloomad monstritena

PostitusPostitas Anonüümne 0:42 9. Mai 2003

Dister kirjutas:Kassi karisma 2 ja õigustatult? Mis jura see nyyd olgu. Siililegi selge, et kassi karisma on yks kõrgemaid kodu- ja yldse loomade seas, igal juhul kõrgem kui näiteks seal. Kumba teie tahaksite jahedal sygisööl endal syles nurrumas näha, kas kassi või metssiga?

dr Zoidbergi jaoks on vastus selge: siga kõlbab süüa – ilus, kass ei kõlba süüa – kole. :) Mida lihtsamat siin veel saaks olla. :)

Dister kirjutas:Sinust, Zoidberg, saan ma muidugi aru, sulle yldse igasugused asjad ei meeldi.

Mis mõttes mulle yldse igasugused asjad ei meeldi??? Pean pöörduma administratsiooni poole (kui keegi neist juhtub seda postitust lugema), et Dister korrale kutsutaks Võitlustanneri-välise solvamise eest. Kui dr Zoidberg solvab, siis Võitlustanneri sees. Ja ilmselt täie põhjalikkusega. :)

Dister kirjutas: Ytle, mis sinu arvates yhe keskmise homoseksuaalse inimese, vabandust, yhe hälbinud psyyhikaga pede karisma peaks olema?

dr Zoidbergi arvates on pedede CHA skoori koha peal kriips. :( Kui kellelgi peaks osava disguise tulemusena olema õnnestunud CHA skoor endale tekitada, siis pärast seda, kui libe mask maha on pestud, ei jää sealt alles isegi mitte niipalju, kui Zombie-l. Sellega peaks veelkord dr Zoidbergi arvamus pededesse olema küllaltki selgelt väljendatud.
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 1:50 9. Mai 2003

dr Zoidberg kirjutas:Pean pöörduma administratsiooni poole (kui keegi neist juhtub seda postitust lugema), et Dister korrale kutsutaks Võitlustanneri-välise solvamise eest. Kui dr Zoidberg solvab, siis Võitlustanneri sees. Ja ilmselt täie põhjalikkusega. :)

Hmm. Kas uus - see tähendab peale Võitlustandri loomist tekkinud - foorumi poliitika keelab isegi sellised pisikesed nokkimised kaasforumantide arvel? Isegi siis kui need baseeruvad nendesamade forumantide Võitlustandri-välistel postitustel? Kui jah siis palun jälgige seda reeglit jõudumööda ikka pidevalt, mitte ainult konkreetsete kisatõstmise tagajärjel.

Aga sinu pedeteemalise vastuse kohta lyhidalt (et mõni hyperaktiivne administraator kohe uut teemat ei tekitaks) niipalju, et sinu juttu ma hästi ikka uskuda ei tahaks. Tundub nagu selline jonnimine rohkem. Või väidad sa tõesti, et iga viimane kui Hollywoodi staarpederast on sinu jaoks tylgastusttekitavam kui kadavoorne ebasurnu, Balti Jaama asotsiaal või lapsevägistajast sarimõrvar? Syya kõlbavad nad ilmselt siiski paremini ;) .

P.S. Pealegi oli minu postituse lõpu kustutamine nagunii tyhi töö, kuna homofoobist doktorihärra vastus sisaldas kogu mahalõigatud osa saja protsendi ulatuses :P .
Dister
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 2:19 9. Mai 2003

Dister kirjutas:Hmm. Kas uus - see tähendab peale Võitlustandri loomist tekkinud - foorumi poliitika keelab isegi sellised pisikesed nokkimised kaasforumantide arvel? Isegi siis kui need baseeruvad nendesamade forumantide Võitlustandri-välistel postitustel? Kui jah siis palun jälgige seda reeglit jõudumööda ikka pidevalt, mitte ainult konkreetsete kisatõstmise tagajärjel.

Selliseid nii halli alasse langevaid asju lahendame ainult kisatõstmise puhul... Lisaks eeldaks vähemasti mina teravakeelelistelt foorumikasutajatelt tolerantsust ka enda suunas tulevale teravkeelsusele.

Dister kirjutas:P.S. Pealegi oli minu postituse lõpu kustutamine nagunii tyhi töö, kuna homofoobist doktorihärra vastus sisaldas kogu mahalõigatud osa saja protsendi ulatuses :P .

Minu meelest ka päris irooniline...
Irve
paranoik

PostitusPostitas Anonüümne 6:25 9. Mai 2003

irve kirjutas:Selliseid nii halli alasse langevaid asju lahendame ainult kisatõstmise puhul... Lisaks eeldaks vähemasti mina teravakeelelistelt foorumikasutajatelt tolerantsust ka enda suunas tulevale teravkeelsusele.

Jutt täiesti õige. Kes teisele ütleb, see ise on. Isiklikuks minemist on vist kogu aeg taunitud (isegi Võitlustanneri sees :) on taunimist ette tulnud). Selle põhimõtte järgimine ka kirjutajate eneste poolt hoiaks ära nii mõnegi konflikti.

Olen vahetevahel tõesti teravalt kirjutanud, aga et minu poolt väljaspool Võitlustannerit solvamisi ette oleks tulnud – seda mu vana pehme pea küll ei mäleta. Parandatagu mind, kui ma eksin.

irve kirjutas:
Dister kirjutas:P.S. Pealegi oli minu postituse lõpu kustutamine nagunii tyhi töö, kuna homofoobist doktorihärra vastus sisaldas kogu mahalõigatud osa saja protsendi ulatuses :P .

Minu meelest ka päris irooniline...

Selle kohta ei oska midagi kosta, eks selle võinuks siis minu postitusest ka välja rookida... Aga muidu – hea töö! :)
Anonüümne

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll