Leht 1 koguhulgast 4

PostitusPostitatud: 21:43 12. Apr 2003
Postitas raunok1
ründaks keset päeva, relva drilli ajal, larpi varustuses, suure sõja kisaga tartu kaitse koledzcit! :D

PostitusPostitatud: 22:45 12. Apr 2003
Postitas Payl
Huvitav idee.
Nad veaksid raudselt kogu eesti tankiväe kohale. Jah mõlemad.

Tegelikult oleks päris huvitav teada mida nad selle peala mõtlevad

:)

PostitusPostitatud: 23:49 12. Apr 2003
Postitas Tinz
Nad väänaks asjaosalistele puhtast igavusest riigireetmiskatse kaela. Ja väike, andekas ja paljutõotav LARPar, kellest oleks ehk olnud kasu nii isiklikus kui avalikus elus, sureb noorelt ja kangelaslikult... Vähemalt edasise karjääri mõistes. Ei tuleks temast enam tulevast presidenti, saaks üksnes andetu saatejuht või mannetu müügimees.

Totter idee - lausa väga totter, kui keegi peaks seda ellu rakendama asuma.

Samas töötavad sellised ideed otsekui rassiline puhastus või katk kesk keskaegset Euroopat - hävitavad liigseid ühiskonnaliikmeid.

Kui nüüd reaalselt võtta, siis ehk leidukski paar juhmardit, kes laenatud rõngassärgis ja toruboffriga relvastatult kohale marsiks ja ukse vahelt sisse piiluks, aga niipea kui korrapidaja huvitatult püsti tõuseks, põgeneks nad kiljudes.[/code]

PostitusPostitatud: 1:07 13. Apr 2003
Postitas Payl
Tinz kirjutas: põgeneks nad kiljudes.


Just.
Ega ma väga tõsiselt seda võtnudki....
Aga nalja ikkagi saaks.
Eriti kui pressi teavidada?

PostitusPostitatud: 17:35 13. Apr 2003
Postitas raunok1
pärast kui riigi reetmises süüdistatakse üttleme, et näitasime, et turva meetmetes on auke ja meie kui korralikud kodanikud neid teavitame ja kindlustame maksumaksja raha. Ehk karta pole midagi. Läki! Mõisad põleguuu.......................

PostitusPostitatud: 18:22 13. Apr 2003
Postitas surra
mingi vana kaitseliitlasest valvur ju k6mmutas seal paar aastat tagasi mingi purjus tudengi maha, kes yritas lärmates sinna sisse trygida (ajas uksed sassi - tahtis minna EPA-ruumidesse).

valvur olevat ähmi täis läinud ja tyybile paar kuuli rinda k6mmutanud.

kurb aga t6si.

PostitusPostitatud: 18:44 13. Apr 2003
Postitas Payl
Ma arvan et kui see asi kuidagi mingi meeleavaldusega siduda siis oleks rohkem tulu.

Piirata kaitsekolledš katapultide ja trebuzettigega sisse ja sotsiaaltoetust/õlleraha/misiganes nõuda.

Pakun et siis teid kohe riigireeturiteks ei tembeldata...

PostitusPostitatud: 19:56 13. Apr 2003
Postitas raunok1
riigi sisesed rahutused annavad aga põhjuse lükata Usa-l meie keiser, kes kutsub ennast kui teistest kõrgem ja võimsam olevus "rüütliks" troonilt ja panna usa saatkond oma katkise hummeriga LARPI rõõmsa perekona peale silma hoidma mis paneks "ülekäte läinud ühis joomingutele" kindla lõpu! :(

PostitusPostitatud: 20:03 13. Apr 2003
Postitas Priist
Tegu ei old teps mitte hummeri, vaid mingi igivana jeebi loksuga...

Nalja mees Priist sai uhi uue üli hea avatari

PostitusPostitatud: 21:32 13. Apr 2003
Postitas Tinz
Teen ettepanek võtta kodanik Raunok1 käendusele ja saata grammatikakursustele. Mina, teate, olen vilets matemaatik ja mulle käib juba üle jõu lugeda kokku neid arvutuid kirjavigu! Aga hing on küll juba head-paremat täis, nii et ajab ülegi.

Tinz - pikk blond mees, suur kopp ees

PostitusPostitatud: 21:56 13. Apr 2003
Postitas oop
Surra kirjutas:mingi vana kaitseliitlasest valvur ju k6mmutas seal paar aastat tagasi mingi purjus tudengi maha, kes yritas lärmates sinna sisse trygida (ajas uksed sassi - tahtis minna EPA-ruumidesse).
valvur olevat ähmi täis läinud ja tyybile paar kuuli rinda k6mmutanud.
kurb aga t6si.

Tundsin tegelast ise. Olin ka samal päeval tema mälestuseks joojate seas. Ja siin foorumis peaks olema vähemalt yks inimene, kes teda minust võrratult paremini tundis.

Ei olnud purjus, täiesti kaine oli. Ja kohe kindlasti mitte ei lärmanud. Vanur oli lihtsalt seniilne ja lasi inimese täiesti lambist maha. Pärast syydimõistmist jalutas edasi rõõmsalt mööda Tartut ringi ja käis paraadidel, nii et kedagi ei kottinud.

Nii et kui teil just eluisu otsas ei ole, ärge parem yritage.

PostitusPostitatud: 22:12 13. Apr 2003
Postitas surra
noh, ma mäletasin seda intsidenti ähmaselt:
http://muhu.cs.helsinki.fi/E-LIST/1995/95_09/1995_09_06_16_37_50_0300

PostitusPostitatud: 9:54 14. Apr 2003
Postitas Merlon
Kui kellegil on just ilmtingimata tahtmine kaitsekolledzile sõda teha, teavitage neid palun ette ja kasutage paintballi geari.Vähemalt siis jäävad matused metafooriliseks.Aga mehest on kahju. Nii idiootsel viisil surma saada on tõesti nõme.Joon ta hinge terviseks niipea kui võimalik :cry:

PostitusPostitatud: 12:52 14. Apr 2003
Postitas oop
Merlon kirjutas:Kui kellegil on just ilmtingimata tahtmine kaitsekolledzile sõda teha, teavitage neid palun ette ja kasutage paintballi geari.Vähemalt siis jäävad matused metafooriliseks.

Nagu eelnenud näitest näha, ei piisa sellest, kui yks pool ei ole agressiivne. Kindluse mõttes võiks paintballikuulid viia k-liidu standardvarustusse. Kahaneks iga-aastased laibaveokulud ja tõuseks yletalvepidamise protsent.

Aga kui kellelgi on tõsist tahtmist oma lolle ideid välja elada, miks ei tehta lihtsalt Darwini-nimelist rambolarpi päris kuulide ja relvadega? Sarnane näide on Gaimani-Pratchetti toredas raamatus "Head ended" ka kirjeldatud (Tinzu tõlkis, nii et ta võib noori machosid mõningase tasu eest ka konsulteerida). Mina olen nõus kirjutama järelehyyde ajalehte "Eesti Kirik". See algaks lausega "Rollimängud on Saatanast!"
Go ahead, make my day.

PostitusPostitatud: 12:54 14. Apr 2003
Postitas sondor
ilmselt ma ei joo ta hinge p2rast ja kyynalt ka ei syyta
[ei tundnudki teist ju], aga miks pannakse mingeid kuradi staabiruume valvama mingi 74.a. toi on ka suht imelik [kas pole mitte 63 see vanus, kui oleks aeg pensionile minna?].
siiski ma ei usu, et kedagi tapetaks, sest, ega bofferm66ga ja keskaegse kostyymiga tegelane ei n2e just eriti 'terroristlik' v2lja...