Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Huvitav "idee"

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 23:23 16. Apr 2003

Oot, oot, kas siin on praegu arutelu Eesti Vabariigi seaduste rikkumise kohta (meil oli selle vastu mingi reegel kuskil) või on siin teoreetiline arutelu? :rolle:

Niiet kui jätta välja Disteri sõna "ryystamine", võiks täiesti edasi arutada, muu nagu pole otseselt avaliku korra segamine...

[Asendasin Anglacheli sõnaga Dister, toim.]
Viimati muutis Irve, 23:50 16. Apr 2003, muudetud 1 kord kokku.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Anglachel 23:27 16. Apr 2003

mida mida mida? :evil:

sul häbi ei ole niimoodi mulle sõnu suhu toppida või? mida te endale õige lubate, irve? :lol:
Anglachel
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 23:48 16. Apr 2003

:oops: Näe, oligi hoopis Dister. :oops:

Anglachel, võta üks krõpsik moraalse kahju korvamiseks.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 12:57 17. Apr 2003

irve jagab "krõpsikuid" ? :)

kas see on ka söödav? :D
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas metsavaim 0:29 19. Apr 2003

Ei noh, idee on ju ilus aga nati krobeline. Joostes tormi relva trilli ajal tõmmatakse ju tuli kohe peale aga teha haarangu öösel karnisonile. Vot sealt saaks juba edasi mõelda, kui kasutades head fantaasiat siis taganeks relva lattu ja isoleeriks end ära. Vot see läheks leheneegritel kõrist alla nagu joodikul viin.
metsavaim
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sondor 11:09 19. Apr 2003

mitte leheneeger vaid leheafro-eestlane ;)
your HEART is a MUSCLE the size of your FIST..
..keep loving - keep fighting..
sondor
Pädev Bard

PostitusPostitas Külaline 11:12 19. Apr 2003

Leheafro-eestlane om ju puhas kommu aga jah propakandat ta juba teeks tõesti oma Jossifile.
Külaline

Kasutaja avatar

PostitusPostitas raunok1 12:03 19. Apr 2003

miks neile üldse nimesid panna kas nad on meis millegi poolest erinevad. Kas sadade aastate pikkusest rõhumisest pole küllalt :?:
Jou T u s S, mis teed?
raunok1
kätteta inimene

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 13:49 20. Apr 2003

raunok1 kirjutas:miks neile üldse nimesid panna kas nad on meis millegi poolest erinevad. Kas sadade aastate pikkusest rõhumisest pole küllalt :?:

Jaa, mina olen ka seda meelt, et ajakirjanikke on rõhutud juba aastaid!!!!! Ja teie veel panete nimesid. Fuu! Rassistid!

Tõsi, ajakirjanikud on tavainimestest mõnes mõttes erinevad, neil on hullunud pilk silmis ja juuksed reeglina pulstunud. Tavainimesed kardavad ja vihkavad neid.

Aga rõhuda pole vaja, tõesõna. Palun. Tegelikult on nad head - kareda koore all tuksub ka neil inimese süda. Anke ainult võimalus seda tõestada!

PS: ajakirjaniku kodustamiseks on parim vahend heeringavõileib ja pudel Rocki.
Aeg
Tähenärija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas metsavaim 13:59 20. Apr 2003

Olen ise ka ajakirjanik ja tean, et kõik ajakirjanikud ei ole ühepuuga löödud.Selle pärast ma ei ürita kedagi rõhuda, hoopis üritan üht teisest eristada. Kui keegi tundis end puudutatuna siis sorry aga elu on selline, et tuleb ühtesid teistest eristada. Võtame kas või Iraagi sõja. Mitte, et ma pooldaksin sõda, kui keegi nüüd seda järeldada kavatseb aga Bush eraldab ühed teistest ja notib nad maha, muidugi "väikse" oma kasuga mis ilmneb pikemas perspektiivis.
metsavaim
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sondor 15:30 20. Apr 2003

ja järjekordne teema läks käest ära...
your HEART is a MUSCLE the size of your FIST..
..keep loving - keep fighting..
sondor
Pädev Bard

PostitusPostitas Paganarh 9:10 21. Apr 2003

sondor kirjutas:ja järjekordne teema läks käest ära...

mitte et siin erilist t e e m a t kunagi ka olnud oleks :lol:
eh
Paganarh
Shamaan

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 15:13 21. Apr 2003

Anglachel kirjutas:
Marat Sar kirjutas:Tuleb sellega meelde yks mälestusväärne lugu seoses "Pegasusega

muidugi sa, krdi koer, unustasid mainida, kuidas sa selle -20'se külmaga linnast ilma üleriieteta siis värisedes jalgsi minu juurde lonkisid ja kuidas ma sind ravisin...koer. :lol:

Tõesti. Unustasin. :oops:

Käesolevaga sooviksin jagada tunnustust Anglachelile, kes tol õhtul ravis nii närvishokile lähenevat Jean-Hendrique`i kui ka Marat`i, kellele said lausa sossud ja kodused viinasokid jalga tõmmatud. Armas oli.

P.S. Läks kyll käest ära, jah. :)
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 4 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll