Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Huvitav "idee"

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 13:00 14. Apr 2003

Parem plaan.

Tõmbame rõngassärk-maketid yll, keebid selga, dildomulaazhid vöö vahele ja ja astume kõrtsilaulu jörisedes sisse pealinna trendikalt elitaarsesse, röögatult kallisse kohvik-restorani "Pegasus". Kysime baaridaamilt häid adventuure, et äkki on viimasel ajal mõni põngerjas kadunud (kahtlustatakse Kaur Kenderi nimelist monstroossust) ja palume DJ-l mängida kurb lugu kaotatud armastusest.

Keegi võiks Hans H Luike pohvriga pepusse kah surada a la "tantsi mulle kehkenpyks, tantsi!". Paluks kelnerilt yhe "muheda toobise Räwala Tumedat" ja lõpetaks all-out-veresaunaga!

Who`s in? :lol:
Viimati muutis Marat Sar, 14:46 14. Apr 2003, muudetud 1 kord kokku.
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tinz 14:07 14. Apr 2003

sondor kirjutas: siiski ma ei usu, et kedagi tapetaks, sest, ega bofferm66ga ja keskaegse kostyymiga tegelane ei n2e just eriti 'terroristlik' v2lja...

Kas tekliga tudeng näeb välja nagu terrorist?
Vanatoil on silmad hägused, ei tema näe, mis tokk sul seal peos on. Igatahes ohtlik, mingi relv ju.

Aga üldiselt, minge jah. Saate teie vaevast lahti ja need ka, kes ei lähe.
Sest vastasel korral: a) surevad noored kuked sparmatoksikoosi b) pealtvaatajad kärvavad passiivsesse testosterooni üledoosi.

Ravimiks on Kaitseliit!
Tinz
mõtlev Pagas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 14:11 14. Apr 2003

marat-i ideel on jumet.

mulle meeldib eriti see hans h luige osa kogu yrituses :)
surra
veider molekul

PostitusPostitas oop 14:41 14. Apr 2003

Marat Sar kirjutas:Paluks kelnerilt yhe "muheda toobise Räwala Tumedat" ja lõpetaks all-out-veresaunaga!

Plaan on natuke parem. Tõenäoliselt lõpeb lihtsalt seletuskirjadega politseis, kui keegi just boffriga kogemata kohvitassi ymber ei aja. Sedasorti kohtades ei ole inimestel enamasti huumorimeelt.

Rävala Tumedat neil tõenäoliselt ei leidu ning kelner ei saa tellimusest lihtsalt aru.

Kas sauna jaoks võtad vere ise kaasa?
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas raunok1 14:56 14. Apr 2003

HRUBHRIIK:Kaitse Koledzi all käib usin vibulaskmine ju! Nimelt on seal tartu vibu kool!!!!!!!
Jou T u s S, mis teed?
raunok1
kätteta inimene

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 15:04 14. Apr 2003

:1: Jumala eest, Tinzul on õigus! Olen peaaegu nõus tegema esimese annetuse eelkõnelejale emakeele õpetaja palkamiseks.
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 15:08 14. Apr 2003

huvitav idee sul Marat, seda tahaks nähe kui te selle läbiviite.... tehke siis kõvasti pilte ka, mis pilte filmige :lol:
"Errare humanum est"
argkunn
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 15:09 14. Apr 2003

Tuleb sellega meelde yks mälestusväärne lugu seoses "Pegasusega". Oli seal yks ultratrendikas näituseavamine, kuhu kolm noort kukke, mina sealhulgas pääsmed saime. Väljast kylma käest - veerand pakki suitsu ja kaks krooni hinge alla - triivisid Kolm Kukke kõrgseltskonda. Uudistanud mõningat aega ringi ja teinud tarka nägu (tundnud ennast võõrkehadena, piinlik oli) asusid meie loo kangelased mehiselt Cristal-marki shampanjat sisse timmima. Jagati ju teist tasuta!

HEa kuus pokaali sees ja tuju kohe palju parem! Vestlus arenes kunstile, sealt kultuurile yldiselt... Yhesõnaga - Kolm Kukke olid sõiduvees. "Polegi nii paha see rikkurite elu" ytles esimene kukk, sir Monteroy Sway ja võttis istet mugaval diivanil. "Ehh! Pole jah, viska suitsu" ytles Albert Mongomery Okes III ja istus mu kõrvale. "Suitsu pole enam" teatas James Weathersworth ja näitas tyhja pakki.

See oli siis, kui hr. Weathersworth pööras minu täheleapnu ringiliikuvale tammekastile... "Seal vist jagatakse sigareid". "Mõnus", vastasin ma ja läksin laia sammuga kelneri poole:

"Sigarid?" kysisin ma
"Muidugi"
"Kuidas neid saaks?" muigasin ma
"Lihtsalt kysige" vastas ta
"No kysis siis" ytlesin ma ja viipasin elegantselt oma laudkonna poole.

Tammekast avanes ja pärast mõningat keskustelu ostsustasid kunagised Kolm Kukke - nyyd juba hoopis Cambridge`i rikkad võsukesed vaheajal kodumaad kylastamas - "coshiba" sigarite kasuks. Seadsime oma toote-eelistuse joone "maheda" peale.
Naks-naks ja hõbekäärid lõikasid sigarid valmis, tuld pakuti põletist... Seal nad siis olid - Sway, Oakes ja Weathersworth - sigarid mõnusalt näos ja lõõgastusid. Nautides meeldivat vestlust ja kõrvallauas imestunult passivate daamide tähelepanu. siinkohas sooviksin ma mainida, et Hans Hashil endal polnud ka tol õhtul sihukesi sigareid ees.

"Kas härrased soovivad sigarite kõrvale natukene konjakit?", kysis meeldiva olekuga, viisakas kelner.
"Häh! Otseloomulikult!" vastas Oakes mu kõrval. Järlgides oma "mahedat" liini langes seekord otsus Calvadose peale. Pudeli põhjas laiutas tõepoolest õun, mis sinna s i s s e oli kasvatatud. Oo Hemingway! Sigarid maitsesid lausa oivaliselt ja konjak oli lihtsalt priima!

Ma ei mäleta täpselt mitukymmend minutit me ennast seal nautida saime, kui koorekiht möödus ja imestas, et mis asjamehed need kyll on - täitsa kenad ylikonnad seljas, sigarid näos ja Calvados ees - kuni asjad

muutusid...

Lauale langes stiilselt kujundatud "Pegasuse" märgiga väikses formaadis, hõbedane kaardike. Sydamed jätsid paar lööki vahele. "Nii, see on nyyd tshekk. See on tshekk, ärme mine paanikasse!". Oakes hakkas kogelema ja leidis, et tema ootab restorani ees meie riietega. Anuvad silmad ja palved a la "ära jäta meid"... Miski ei toiminud. Veidi tõttava sammuga lahkus Oakes meie nyydseks surmahirmus seltskonnast. "Kas vaatame, palju on?" "Ei vaata, ei vaata!". Ilmselt oli selleks ajaks kelner/turvameestel/killeritel selge, et need poisid läksid kuidgai näost ära.

Ma ei hakka teid piinama momendtidega, kus me seisime pool tundi yhe maali ääres ja sosistades planeerisime oma põgenemist. Ma ei peatu hetkel, kus me seda proovisime ja see läbi kukkus. Ma ei hakka lähemalt rääkima sellest, kuidas ma vanalinna tänavatel verejanulise kelner/sprinteri eest põgenesin, kuidas Oakes oli selleks ajaks kadunud ja väljas oli -20. Kuidas Weathersworth, kes sisse jäi ei olnud just liiga heas tujus. Kuidas tsheki pealt vaatasid käsikirjaliselt (stiil, pange tähele, stiil!) vastu numbrid "kolm", "viis" ja kaks "nulli".

Ma ei peatu seal, kus minu vaene keskmise sissetulekuga isa ja Hans H isiklikult plekkisid hädise Weathersworthi anumise peale poiste õhtupooliku kinni jne.

Ma jätan teile vabaduse tuletada siit loost mistahes moraale.
Aga yks on kindel: pidu oli võimas. Tollest päevast peale olen ma ristiretkel kohvik-restoran "Pegasuse" vastu.

Lugupidamisega.
sir Monteroy Sway

Lugu pärineb tõsielust.
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 15:14 14. Apr 2003

vot see on üks õige äge sündmus.. :D sellist ei kohta igapäev :roll:

aga vaatama tõele näkku, mis seal ikka vaadat on, ritiretkeleeee!!!!! :P
"Errare humanum est"
argkunn
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas raunok1 15:33 14. Apr 2003

mis mu eesti keeles viga on???
Jou T u s S, mis teed?
raunok1
kätteta inimene

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 15:37 14. Apr 2003

raunok1 kirjutas:mis mu eesti keeles viga on???

:lol:
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tinz 15:39 14. Apr 2003

Aaargh. KUST nad võetakse?

Kas sul tõesti eesti keele tunde koolis ei anta? Antakse, jah? NO MINE KÄI SIIS TUNNIS!
Tinz
mõtlev Pagas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 15:45 14. Apr 2003

pegasuse sellised asjad juhtuvadki :)

näiteks, kui ma 1.-2. kursuse tartu kunstikooli tudeng olin ja väge täis :)

ma parem ei räägi mis sai minust, minu korralikust ontlikust vanemast vennast, hunnitust kogusest ebaontlikust alkoholist ja pegasuses eksponeeritud kuulsa jaapani kunstniku kuivseadest.
Viimati muutis surra, 15:45 14. Apr 2003, muudetud 1 kord kokku.
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas arlis 15:45 14. Apr 2003

Tinz kirjutas:Aaargh. KUST nad võetakse?

Kas sul tõesti eesti keele tunde koolis ei anta? Antakse, jah? NO MINE KÄI SIIS TUNNIS!

Ma pakun veekord (nii, ettevaatlikult, sest pagan teab...), et äkki ikka pole tegu laisa õpilasega, vaid et poisil on igati ..mm..auväärne puue - düsgraafia
Mina olen kunstiharidusega inimene, mulle meeldivad ilusad inimesed ja noor inimene on ju ilus — loodus ongi loonud noored seepärast kauniks, et neid hoitaks, armastataks ja aidataks suureks kasvada!
arlis
Kartulimedali laureaat

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 15:46 14. Apr 2003

raunok1 kirjutas:mis mu eesti keeles viga on???

Ütleme nii, et ta ei sarnane eriti selle eesti keelega, mida ülejäänud foorumi rahvas kasutab ;)
Shadow
Saladuste kaitsja

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll