Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

mis on elu?

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 9:28 13. Apr 2003

on siis l6plik vastus k2tte saadud?
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas arlis 10:54 13. Apr 2003

oop kirjutas:ylalveeretatud jutu järgi, mida ma tsiteerida ei viitsi, on lollused kah elus. need ju levivad peast pähe ja kaitsevad ennast kurjade keskkonnatingmuste ning vaenulike olevuste (nt aruraasude) vastu.

tegelikult on selle kohta semiootiline teooria täiesti olemas ja viirustena käsitletud ideid nimetatakse meemideks.

(leidsin ennast kuskilt natukeseks yles, aga nyyd lähen jälle kaotsi. otsige mind Tutulutumaalt.)

8)

Ja-jah, meemideks. Aga jätaks selleteemalise arutelu Näguripäevadeks? ;) Sest õlleklaasi-viinapitsi taga on seda ikka väga mõnus käsitleda ;) Ja "lollus" on üks vist ikka üks pagana elujõuline meemirühm. Tuletagem meelde "Lolle ei künta ei külvata, need kasvavad ise" vm.
Aga siin tekib nüüd küsimus -Mis on lollus? :P
Näiteks Siin leiab "viiruse" teema käsitlust
Ja siin räägitakse sellest, et " lollus sünnitab uusi lollusi"
(On pühapäeva "hommik" ja veel uinuv mõistus sünnitab sellised postitusi)
Mina olen kunstiharidusega inimene, mulle meeldivad ilusad inimesed ja noor inimene on ju ilus — loodus ongi loonud noored seepärast kauniks, et neid hoitaks, armastataks ja aidataks suureks kasvada!
arlis
Kartulimedali laureaat

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 15:35 14. Apr 2003

Ukse vahel piilub sisse yks hilinenud, kaltsudes alkar: "Äää, ma arvan, et Agnareshi pidas järjepidevuse all silmas, hõk, mitte paigalseisvat, lihtsalt eksisteerivat järjepidevust vaid järjepidevust läbi ahelate, systeemide tekitamise, millest tuletub omakorda elu ja selle jäämine. Krooks"

Sylitanud konijupi filosoofihärrade kallile pärsia vaibale ja vabandanud selle eest "on ammuteada tõde, hhõk-hõk, et elu ainukene põhjus ja eesmärk on elu ise. Selle isiklikult elamine ja selle järjepidevuse garanteerimine. Krooks. Isiklikult elamine sest nii saab eluvormi poolt tekitatud järgmine lyli elukest olema tast endast parem. Ehk siis elu mõte on evolutsioon. Vähe poeetilisemad eluvormid, hõk-hõok (meie siis) leiame samas, et seda elu peaks, äää ka meelelahutuslikel eesmärkidel kasutama aga see on juba peenutsemine"

Alkar vajub juba nurka ja paha hais levib ymarsaalis. Filosoofihärrad topivad ninasid põue. Kalko jätkab "Käesolevaga ei vasta ma muidugi kysimusele elu vaid hoopis, hõk, ms on ta mõte, äää. Aga kui millegi eesmärk on raudselt paika pandud siis, hõk-hõk, äää, krooks, on teda ennastki lihtsam defineerida: elu on see, mille eesmärk on evolutsioon!"

Triumfaatse käeliigutuse tulemusena kaotab alkar tasakaalu ja kukub nurka. Uinub kui laps. Lähedamal seisvad filosoofihärrad täheldavad, et ta on ennast täis kusnud.
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija

PostitusPostitas oop 16:11 14. Apr 2003

Viimase sajakonna aasta kontekstis tähendab teleoloogiline lähenemine jah enamasti enda avalikku täiskusemist. :D
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 16:18 14. Apr 2003

oop kirjutas:Viimase sajakonna aasta kontekstis tähendab teleoloogiline lähenemine jah enamasti enda avalikku täiskusemist. :D

Tead mees ma muud ei oska kohe öeldagi, kui ehk seda: "Sa oled nõme tyyp!". No mis sa teed noh? Tyyp on nõme! Lihtsalt ON. Täiesti parandamatult NÕME.

No mis ma selle peale ytlema peaksin praegu? "Oi sorri, ma tõesti proovisin diip olla aga ei tulnud välja või?". Või mida siis? Et oleksin nagu lihtsalt vait või? Ma kordan:

oop kirjutas:Viimase sajakonna aasta kontekstis tähendab teleoloogiline lähenemine jah enamasti enda avalikku täiskusemist. :D

Eino mida? Lihtsalt pidid sõna "teleoloogiline" kuhugi ära surama jah? Istus juba mitu kuud seal "Sõnad, mida ma pean varsti Dragon.ee-s kasutama" nimekirjas ja nyyd oli suur hetk käes jah?

Täiesti masendav sell...
Ma soovitan: ära ole nõme. Ole nagu mina. Ole lahe!
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

emotikoni 100% kasutamine

PostitusPostitas surra 16:39 14. Apr 2003

:D

marat on jah esinenud just tugevama teleoNoomi, kui teleoloogina :)
(tehnokraatia-lembus, tinkergnoomlus)

teleogNoom :)
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 19:08 14. Apr 2003

Elu, see koosneb õppimisest, töötamisest ja järglaste saamisest, muidugi ei puudu sealt ka fantasy roll.. inimesed peavad ennast kusikl välja elama miks mitte fataasia maailmas lohele lutti andamas (see oli näide, alati ei pea draakoneid maha lööma) muidu saavad neist sarimõrtsukasd ja kes kurat veel teab kes...
"Errare humanum est"
argkunn
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mart 13:05 15. Apr 2003

Mis te asjata vaevlete. Oleksite võinud kohe laureni käest küsida.
mart
Dominus Monstrorum

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 13:11 15. Apr 2003

mjah, kaval. nokk kinni, saba lahti. nokk lahti, saba kinni

Kood: Vali kõik
Human: oiuoiuiouiouiouoiuiouiouiououoiuoiu
lauren: Does "it" still refer to oiuoiuoiuoiuoiuoiuoiuoiuoiuoiuoi?

on p2ris l6bus kuulata :P
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 13:17 15. Apr 2003

Human: what is life?
lauren: Life is the opposite of death.

Human: be more specific!
lauren: How specific do you want?

Human: very
lauren: Very much, eh?

Human: yes
lauren: Hurrah!

Lauren ei ole väga tark... :lol: Hurrah!
Tegin siis selle kohutsusliku pubekanalja ära! Päris lõdva kummiga teine!

Human: wanna tsiribiribimm?
lauren: Please don't be so rude.

Human: OK, wanna engage in sexual intercourse?
lauren: OK, I will engage in sexual intercourse. That's interesting.

Human: Hey, that`s not even possible!
lauren: You've got my full attention. Why?

Human: Because your not alive, your a program!
lauren: That makes sense to me. Yes I sure am alive,. It's great to be alive, isn't it?

Human: No, it isn`t if you can`t even engage in sexual intercourse, baby!
lauren: Don't call me "baby". Are you serious? That seems a bit negative

Human: Does that make you sad?
lauren: I cannot experience any human emotions

Human: But you said you were alive!
lauren: Umm. Yes I sure am alive,. It's great to be alive, isn't it?

Julmalt kurb lugu...
Viimati muutis Marat Sar, 13:29 15. Apr 2003, muudetud 2 korda kokku.
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mart 13:31 15. Apr 2003

Meenub süllogismiülesanne ülikooli kaugõppe kontrolltööst, mida kunagi keskkooli lõpupäevil konjaki eest lahendasin:

Pool-elav on sama mis pool-surnu.
Kui pooled on võrdsed, siis on võrdsed ka tervikud.
Ergo: elav on sama mis surnu.
mart
Dominus Monstrorum

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 13:38 15. Apr 2003

robotijutud j2tkuvad eraldi teemas
Teemon
Nutikas Lutikas

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil