Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

760MB plaadile

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

PostitusPostitas oop 15:35 9. Apr 2003

Delfi alla ei ole jah hea viidet teha. Seoses viimase aja syndmustega on see yks moraalselt kahtlane koht. :evil:

Teen parem viite enda kodusesse CD-riiulisse. Aga kust see film sinna sai, ei ytle. :P

(Antagu parem nõu, kuidas Nausicaa of the Valley of Winds 700sele CDle panna, kui ta on pisut yle 760 suur? :? )
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kurat 16:00 9. Apr 2003

oop kirjutas:Delfi alla ei ole jah hea viidet teha. Seoses viimase aja syndmustega on see yks moraalselt kahtlane koht. :evil:

Teen parem viite enda kodusesse CD-riiulisse. Aga kust see film sinna sai, ei ytle. :P

(Antagu parem nõu, kuidas Nausicaa of the Valley of Winds 700sele CDle panna, kui ta on pisut yle 760 suur? :? )

Pead ta raipe ikka vast 800'ele plaadile suruma, mina olen kuulnud, et mx on suudetud 700 plaadile miski ~730 MB mahutada
El Diablo horrible sangriento!
Kurat
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 16:12 9. Apr 2003

kas su cd-kirjutamise-soft ise ei paku, et pakib asja natuke kokku (kvaliteedi arvelt)?
surra
veider molekul

PostitusPostitas oop 19:43 9. Apr 2003

Ma veel ei oska. Ma väike alles.
Kust see Nerol käib? :?
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 20:30 9. Apr 2003

kas lihtsam pole omale 800MB toorikut muretseda? vaevalt sellega rohkem probleeme tekib kui 10% ylev2gistatud 700MB toorikuga ;)
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

PostitusPostitas eliot 12:44 10. Apr 2003

Surra kirjutas:kas su cd-kirjutamise-soft ise ei paku, et pakib asja natuke kokku (kvaliteedi arvelt)?

sellist asja ei existeeri, veel, kahjux

kui kirjutaja yldse toetab suuremaid kui 700MB siis 800MB toorik osta

eliot
eliot
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 12:45 10. Apr 2003

mul on mingi soft , mis pakub, kui film on suurem, et kas pakin kokku or something. võin kodus täpsemalt uurida.
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mart 13:35 10. Apr 2003

Mul on asjast pisut pinnapealsed teadmised, need ei pruugi kindlalt õiged olla, aga ehk on abi sellest hoolimata.

Divx formaatide põhiline tehnoloogiline saavutus on see, et nad on kole kõvasti kokku pakitud ja kohutavalt optimiseeritud. See optimiseerimine ja pakkimine võtab nende failide valmistamise juures kõige rohkem aega (oleneb arvuti kiirusest, aga ikka tunde).

Idee fail veel rohkem kokku pakkida pole minu arvates kahel põhjusel hea mõte. Esiteks, see võtab palju aega. Teiseks, tulemus tuleb igal juhul kehvem kui originaal (juba optiniseeritud asja lahti võtmine ja uuesti kokku pakkimine tähendab märkimisväärset infokadu ja avid on reeglina niigi räigelt optimiseeritud).

Kõige lihtsam, minu arvates, oleks muretseda failide poolekssaagimise programm (PC peal oli vist mingi nimega Divxsplit või Divxsplitter) ja kõrvetada asi kahele CD-le (nende hind ei tohiks ju eriline probleem olla).

Alternatiiv on 800-ne CD, endal puudub kogemus, kuna minu mac seda ei toeta. Tooriku hind tuleb ilmselt kallim kui kahe 700-se oma. Mugavus on 800-sel pisut suurem (kõik on ühe CD peal koos), aga kas see on nii oluline?
mart
Dominus Monstrorum

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 14:21 10. Apr 2003

niipalju siis kah et vanemad kirjutajad ei tarvitse 800 (90 min) toorikut toetada...
Blög
mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal

PostitusPostitas oop 17:22 10. Apr 2003

Oijahohjahohhohhoo. :rolle:

Ei saa yhtpidi, ei saa teistpidi.
Kui ma mingit faili, millest vast ehk kymmekond mega (või vähem) yle jääb, hakkan veel pooleks saagima (mida Nero minu meelest peaks isegi võimaldama) ning teen sellest kaks poolenisti täidetud CD-d või siis yhe täie ja teise peaaegu-et-tyhja, tunnen ma ennast ilmselt ysna lollisti. :o

Mitte et praegu parem oleks. :(
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mart 18:19 10. Apr 2003

oop kirjutas:ning teen sellest kaks poolenisti täidetud CD-d või siis yhe täie ja teise peaaegu-et-tyhja, tunnen ma ennast ilmselt ysna lollisti.

Soovitan, lohuta end mõttega, et CD toorikud on naeruväärselt odavad ja tee see loll tegu ära (pole viimasel ajal tutvunud 800-ste toorikute hindadega, aga tõenäoliselt on üks 800-ne kallim kui kaks 700-st). Tühjema CD peale on võimalik ka muud kirjutada, mõni lühem film näiteks. :)
mart
Dominus Monstrorum

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ghil 23:42 11. Apr 2003

Kui tegu on filmiga, siis julgen soovitada seda, et 2kki (kui seda juba mitte tehtud pole) v6tta filmi l6pust tiitrid maha? Mul endal oli kah sellelaadne probleem (plaadile saab panna 735 xxx xxx baiti, kuid film oli midagi 760 xxx xxx v6i midagi niipalju...)... Abiks tuli selline proge nagu VirtualDub 1.4... Peaks isegi vist netist vabalt t6mmatav olema... Sellega v6tsin l6putiitrid maha ja p2rast seda j2i plaadile veel m6ned megad ruumigi :D
You know, Knowledge is a tricky thing!
Ghil
Laste günekoloog

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Meix 7:02 12. Apr 2003

Sul on kaks võimalust:

Sa võid ülekirjutamise peale panna mis lubab sul rohkem kirjutada, kuid see ei pruugi välja tulla :rolle:

Teine võimalus on et ostad 800mb plaadi, isegi kui ta sul seda ei toeta võid sa selle ülekirjutamise meetodiga suuruse 800mb peale panna ja läheb küll :) . Vähemalt mul läks :D

Kasutan ise kah nero't ja kui sa seda ülekirjutamist peale ei oska panna siis võin kah aidata. Juhul muidugi kui su nero teistsugune pole :D
Meix
Meister

PostitusPostitas Anonüümne 5:07 28. Apr 2003

Kõige perspektiivikam on ikkagi osta DVD kirjutamist võimaldav seade. Toorikuid on juba mitmes formaadis saadaval, ise kirjutan 4,7GB toorikutele, tegelikult mahub umbes 4,3–4,4GB. Praegu on toorikud veel küllaltki kallid (100 krooni toorik), aga üksikutes kohtades on juba ka odavamaid saadaval (20 krooni toorik). Ehk siis – ühele DVD-le mahub umbkaudu 6 CD-d.
Anonüümne

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll