Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Forumantide nimed ja tagamaad

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas noir 15:02 16. Nov 2004

come to think of it - meet noir, the new and better me :P
noir
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Imrahil 11:43 19. Nov 2004

Imrahil- Dol Amrothi prints sõrmuse sõja ajal. minu jaoks väga sümpaatne tegelane, hakkas meeldima kohe kui esimest korda SI-d lugesin. alguses mõtlesin et kas panna endale mõni põhjalaga seotud nimi või Tolkieni oma. otsus langes Tolkieni kasuks.

imrahili kohta lisa info saamiseks loe :

http://www.tuckborough.net/imrahil.html
"...You will have horses of the fairy breed
You will have hounds that can outrun the wind
A hundred chiefs shall follow you in war
A hundred maidens sing thee to sleep..."
VG LARP Klubi
Imrahil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 11:52 19. Nov 2004

Imrahil kirjutas:prints

see on rohkem nigu valdjas (kui tarvitada maakeelsemat sõna, mis ka Rein Sepa tõlgetes läbivalt esineb ja seetõttu "Sõrmuste isanda" kontekstis paremini kõlab) või vyrst (kui tarvitada saksakeelsemat sõna).
ohpuu
Saladuste kaitsja

smuugi nimest

PostitusPostitas smuuk 16:08 20. Nov 2004

KUUMSuitsusealiha lattu salaja Sisse MUUKimine
smuuk
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Arwey 19:09 21. Nov 2004

huuh..ma lugesin ühel õhtul Sõrmuste Isandat ja mõtlesin haldjates ja keskmaast..siis tekkis kuskil ajusopis oma jutt mille peategelaseks keegi haldjaneiu Arwey
Arwey on siis tuletus Arwenist

kui mul mingit viitsimist peaks olema ja kui ma HTML'i lõpuks selgeks saan siis panen selle jutu(algusest lõpuni)netti üles ka :rolle:
a see enne suve küll ei juhtu,peab Sõrmuste Isandat veel lugema ja kirjutama palju kirjutama
Arwey
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aprikoosikivi 22:08 21. Nov 2004

Kord karmil maal rännates leidis sassis peaga (nii kujundlikult kui piltlikult) isandake maast säärase heledat värvi kivi.....see oli sinna jäetud märguandena...see oli aprikoosikivi....aprikoosikivi on kroonijuveel....ma peaksin seda laubal kandma, aga ma ei viitsi....selle asemel on mul ilus ja imearmas nänn, mille ma sain oma südamedaamilt...see on way kenam kui see kivi........
"I hardly ever sleep, sleep is not considered deep..."
Aprikoosikivi
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Altair 19:49 23. Veebr 2005

Njah. Ikka see kõige tüüpilisem nimesaamise lugu - minu kõige esimene D&D karakter (blond poolhaldjatarist võlur rohelises...) kes keeldus ellu tagasi tulemast sest talle ei meeldinud jumal, kelle preester teda ellu tagasi kutsuda üritas... Olgu muld talle kerge...
Aga kust poolhaldjatar ise selle nime sai, see on juba teine lugu mis on teada vaid vähestele ja parem oleks kui nii jääkski... Ütlen vaid niipalju et see oli seotud ühe väga mõttetu anime fännamisega kui ma veel noor ja ilus olin... :oops:
God has left the building
Altair
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Olorin 1:03 24. Veebr 2005

Nendele, kes aru ei saa-minu nimi tuleb ka Sõrmuste Isandast, see oli seal Gandalfi üks nimedest (neid oli muide päris palju). Nimepanekul ma pikalt ei mõelnud, panin ära esimese, mis pähe tuli. :rolle:
Oleks vist ikka võinud ka mõne D&d char-i nime panna, aga siis ma eriti ei tegelenud sellega. Ega see ei tähenda, et Olorin ei meeldiks, meeldib küll, isegi väga :)

Üleüldse on väga paljudel nimed SI-st võetud
Olorin
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Liilia 17:02 26. Veebr 2005

...oli kord poiss, kes ütles mulle, et ma sarnanen ühe lillega...
Millisega? Küsisin imestunult...
Liiliaga! Ja tabades endal minu imestava pilgu lisas, saad aru, saa oled nagu püha ja patune koos...
Oled nagu tydruk, kes lapsemeelselt kondab läbi täiskasvanute maailma, hoides endas siirust ja süütust - aga patuseid piigasid märgistati just keskajal liiliaõiega käsivarrel, lisaks on see ka Neitsi Maarja sümbol...
Olin tükk aega päris vait.
Aga nimi jäi sealt külge ja on päris armsaks saanud :D

Edasi uurides leidsin palju huvitavat liilia kohta:
Liilia, kes egiptlaste jaoks tähistas elu lühiajalisust, aga ka vabadust ja lootust, oli roomlaste lillepidudel peene maitse, luksuse ja elegantsi lill. Kolm kuldset liiliat kuningavõimu sümboliseerival lipul tähistasid prantslastele kaastunnet, õiglust ja halastust. Kristlikes ringkondades on Jeesuse ema märgiks olnud valge liilia kui puhtuse ja süütuse sümbol. Saksa mütoloogias on liilia seotud hauataguse eluga.
Eedeni aias kasvas ta just sel ajal, kui madu ahvatles Eevat patuteele.
See veetlev ja rafineeritud lill peidab endas saladusi, millest vaid vähestel õnnestub haruharva osa saada. Teda iseloomustavad teesklus, pisipettused ja flirt. Kõigest hoolimata oskab Liilia olla õnnelik.

Ma püüan siis selle nime vääriline olla ;)
Teach me laughter -
save my soul!
Liilia
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Athilith 17:23 26. Veebr 2005

Athilith
Ehk siis iidses Sirtculath'is "Tähtede isand".
See peaks vist kõik ütlema. Kuigi jah, olen Metsaemanda vend ja
Tähtede Isand ning Siriuse(see üllas ja õilis kodune täht) laps!
Tähtede isand on selle pärast, et Uruthulil oli esimese kuninga nimi Athilith ning mina kui tema kauge järeltulija, kannan seda nime edasi. Uhkelt ja õiglaselt. Kõik, kellel on vastuväiteid, lasku need minu pihta.

seletuseks:
Ath-isand
ilith-täht.
Nimed- Kui nimedes kasutatakse ath liidet, siis see lisatakse alati teise sõnapoole ette, mitte nagu -lèd, mis tähendab siis emandat ja liidetakse alles sõna lõppu.
Athilith
Rändlaulik

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll