Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Forumantide nimed ja tagamaad

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Koriztaja 20:56 29. Sept 2004

uuk kirjutas:PS. Kõikide nende nimede (Muuk, Meek, Uuk jne) käibima minekus on mu meelest siiski suurim süüdlane kunagine Fränk.

Oli ka või? Fränk? Mitte ei mäleta.
Fränk oli vist luuletajast libarotisõltlane kui ma ei eksi?
Koriztaja
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Hel 21:23 29. Sept 2004

Kõik on äärmiselt lihtne...ja ilmselt otsapidi ka fantaasiavaene.
Hel = pool minu eesnimest.
Samas aga olen ma äärmiselt uhke ja väga rahul sellega, et mul on võimas nimekaim :) (täpsemalt võib selle kohta näha/lugeda allkirjast).

Mingi aeg oli mu nimi Aurora. See sai valitud kuna tahtsin venna omaga sarnanevat (tõesõna, üldse ei saa enam aru miks) ning samas midagi tähendavat nime.
Kas sa usud, et sa suudad või sa usud, et sa ei suuda, sul on täiesti õigus. – Henry Ford
Hel
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Nessa 23:40 29. Sept 2004

Nessa oli Silmarillionis metsajumal. Ja mets mulle meeldib. Pealegi, Nessa kõlab kenasti ja ta jääb kergesti meelde. :)
Nessa
Asjatundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 23:58 29. Sept 2004

Koriztaja kirjutas:Oli ka või? Fränk? Mitte ei mäleta.
Fränk oli vist luuletajast libarotisõltlane kui ma ei eksi?

Just-just.
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kylm lumi 16:12 3. Okt 2004

Nimi? Jaa... See lugu sai alguse väga kaua aega tagasi, nimelt siis, kui ma veel Diablot mängisin; kaks aastat enne uue patchi ilmumist... Ei minu accounti ega ka ühegi tegelase nimi olnud kylm lumi. ...vähemalt mitte alguses. Sõbrad ja tuttavad kutsusid mind siis lihtsalt Icy'ks-lühend kasutajanimest. ...aga need, kellega ma koos mängisin, on tänaseks juba kas siis mängimise lõpetanud või ei mäleta mind enam. Ja uued... noh, nad on teistsugused (ei mingit psühholoogiateenust või üle-eestilist reaalajas ilmajaama kanalis, ei mingit... oh olid ajad... aga see on juba teine lugu.).

Oli külm talveilm ja sadas lund ja mina istusin taas kord arvuti taga ning mängisin oma sorceressiga. Tegin jälle uut priva mängu, aga kuna oli vaja, et ka mõned sõbrad sisse saaksid, ei olnud mõtet suvalist numbrijada toksida. Vaatasin siis aknast välja ja nägin lund... ja lumi oli külm. Mängu nimeks sai kylm//lumi. Too nimi hakkas mulle nii väga meeldima, et millalgi hiljem tegin endale uue jää sortsitari (eesti keeli sedapuhku), kelle nimeks sai Kylm Lumi(üpsiloniga seetõttu, et igal pool pole võimalik ü-tähte kirjutada. Ja nõnda see jäigi.). Tollele esimesele järgnes ta nimekaim hc-s ning siis tulid eksamid ja suvi ja Saksamaa ja nii ma lõpetasingi. Kellelegi oma soj'sid, occulusi, shafte ja muud väärtuslikku vara laiali jagamata. Aasta enne 1.10-ne tulekut... Kõik see kadus, aga nimi jäi... Kylm Lumi...
väike vettinud sõdalane
kylm lumi
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Gimly 16:39 3. Okt 2004

Minu nimi tuleb läbi ja lõhki "Sõrmuste isandast".Olen paadunud LOTR-i fänn ja Gimli on alati lemmik olnud.
When a goblin blows himself up, it is considered stupidity.
When a human blows himself up, it is considered courage.
Gimly
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas riion1 17:40 3. Okt 2004

Nii,nimi...lihtne lugulaul:Mul oli kaabel ja ma ajasin lolli juttu ja sealt ma rääksin poisist,kelle nimi on Riion ja kes läks Wc. :D
riion1
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Mellon 20:49 3. Okt 2004

Noh enda nimi tuli samuti Sõrmuste Isandast kus mulle see kõlav haldjakeelne sõna Mellon (sõber :D ) kohe meeldima hakkas. Sai siis igale poole uued kasutajad tehtud uue sõna vaimutuses.
Kopp-Kopp.... On keegi kodus?
Mellon
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Flake 8:57 6. Okt 2004

minu nimesaamislugu pole kyll seotud D&D ega fantaasiakirjanduse ega muu sellisega, vaid see nimi sai võetud hoopis rammsteini süntesaatorimängija järgi, kellega ma ühel hetkel väga sarnane olin.
Teile vastamiseks peame tekkinud küsimusega põhjalikumalt tutvuma. Vastame Teile esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 10 päeva jooksul.
Flake
Valguse kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas teknoloog 13:54 11. Okt 2004

Arcanumi maailmades olin alati wizard ja üldiselt pooldan ka võlukunsti jõule ja tehnikale.

Eelistan elusat muusikat elektroonilisele.

Siit ka irvitav nimekene :P
Minu reliikvia on labasus
teknoloog
Valguse kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Garrett 11:57 12. Okt 2004

Sellest ajast kui ma oma s6bra juures esimest korda Thief-i demo m2ngisin olen selle suur f2nn ja nii ma panin oma esimese halfling rouge charile ka nimeks Garrett kes on ju Thiefis supers osav varas vms....siit ka selline kautaja nimi.

PS! Kooli arvutil ei ole k6iki t2hti. :P
Te ärge pange mind üldse tähele...Ma siin omas mullis...
Garrett
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas yavanna 1:28 13. Okt 2004

Kunagi oli ruttu nime vaja ja sai siis mõeldud, et millel oleks ilus kõla ja mis samas igal sammul ees ei ootaks...enamasti ei teatagi, kust ta pärit võiks olla (mis on ju hea)
"Silmarillionist" siis.
Üksnes vaikuses sõna,
üksnes pimeduses valgus,
üksnes suremises elu:
hauka sähvatav sööst
tühjas taevas.
yavanna
Rändur

Kasutaja avatar

Edevuse värk

PostitusPostitas Orlau 23:27 15. Nov 2004

Mulle kohe meeldivad sellised teemad, saab rõhutatud tagasihoidlikkusega oma erakordsust lahata... Mõnuz!

Nii et kõiki huvitab, kust ma oma nime sain? ;)

Võtsin, näädsa.

Võtsin viisakalt, mitte teiste oma, vaid tegelikult sellise, mis oli juba olemas, oli suguvõsaga kaasas ja oli Eesti ajaloolisi muutusi iseendas läbi elades mõnusalt omapärase kuju omandanud - algsest keisririigiaegsest Orlovist sai kohaliku rootsi päritolu kirikutsura raamatus germaanile suupärasem Orlau, nii olid mõlemad nimed korraga edasi ning hiljem sai nimi hoopis ära eestindatud. Nii, et vanaisa on eri paberites kolme erineva perekonnanimega, niikut oleks naissoost ja abielluks ylepäeviti.

Najah, nii et yhest kyljest lihsalt kõlas kenasti, aga see polnud peamine - mõned põnevad esiemad olid ausalt Orlau nimega, mitte Orlovid, ja neilt tundus see nimi väärikas üle võtta. Et vana vaim pysiks värske ;)
Orlau
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas GrimReaper 23:58 15. Nov 2004

Grimreaper aka Vikatimees. Eelkõige tänu T. Pracheti raamatutetele. Deep respect sealse Surma vastu. Teiseks on see ainus jõud mis minu ego rahuldab. (Surm on asi mis tuleb alati, kõigi juurde ja mida ei saa peatada)
I don't want to start, Any blasphemous rumours
But I think that God's Got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
GrimReaper
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas noir 14:59 16. Nov 2004

piinlik küll aga selle haakis mulle külge endine mees kes leidis et just selline näen ma hommikuti välja. ja nagu koledaks tavaks saanud jäävad piinlikud hüüdnimed kõige paremini külge.
tegelikult on praeguseks tekkinud ka juba uus - noir. aga kuna siin juba tuust on ei hakanud muutma.
noir
Õpipoiss

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll