Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Forumantide nimed ja tagamaad

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Forumantide nimed ja tagamaad

PostitusPostitas Marat Sar 18:55 7. Apr 2003

Pikka aega olen tahtnud kysida. Kust sellised kasutajanimed? Jagage! Esimesed kysimused, mis pähe torkavad on:

:arrow: oop?
Kas Simakilt vä? "Härjapõlvlaste kaitsealas" oli "oopi" nimeline yliintelligentne neandertaallane, kes minevikust tagasi toodi. Sinu stiil puha! :lol:

:arrow: uuk?
Las ma arvan. Kindlasti on see midagi t o h u t u l t erudeeritut...

:arrow: surra?
Kust kurat selline nimi yldse tuleb? Lyhend pärisnimest. Kild kooliajast?

:arrow: shadow?
Lihtsalt vaimu vaesus? :lol: (lihtsalt nokin, ära ärritu) Või on stoor kah taga?

Vabandage mulle mu uudishimu. Vastutasuks võin paljastada niipalju, et minu enda nimi on tuletatud tobedalt kuulsa jooksiku, David`i "Tapetud Marat`st". Prantuse hääldus jäi veidi kehvaks aga maali fiiling kajab läbi ka siis, kui lihtsalt ja eestipäraselt hääldada. Selle häälduse tagamiseks ja rõhutamiseks sai lisatud perekonnanimi "Sar". Samas toonitab see kõlapilti. Mis on mõnusalt põrisev ja veidi maniakaalne.
Terve krempel on kasutusel muidugi seal vanas.... aahh, ei viitsi mainidagi, eks targemad arvavad kus...

Ai, ma olen narcisseus! :lol:
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 19:00 7. Apr 2003

Mina võin ausalt vastata: Minu nimi on tulnud raamatust Sõrmuste LIsand.
Aragorni pilkenimi.. mulle on Aragorn alati meeldind (tegeleasena :!: ), osav pea igal alal (kui maagia muidugi välja jätta)... mõnus metsamees..
Viimati muutis argkunn, 22:01 7. Apr 2003, muudetud 1 kord kokku.
argkunn
Ruunitundja

Kasutaja avatar

Re: Forumantide nimed ja tagamaad

PostitusPostitas Shadow 19:05 7. Apr 2003

Marat Sar kirjutas:Pikka aega olen tahtnud kysida. Kust sellised kasutajanimed? Jagage! Esimesed kysimused, mis pähe torkavad on:

:arrow: shadow?
Lihtsalt vaimu vaesus? :lol: (lihtsalt nokin, ära ärritu) Või on stoor kah taga? :lol:

Pole siin midagi salastatut. Shadow on tulnud minu drägoni esimese chari järgi, kelle nimi oli Vari ja keda Anglachel praegu joonistab. (Kui oleksid vaadanud mu meiliaadressi, oleksid seda juba taibanud) Igatahes kasutati seda nime möödunudsuvises minilaagris ühtviisi edukalt nii hosti kui chari jaoks ja eks ta niiviisi külge jäigi...

P.S. Kui sa Varju liiga vaimuvaeseks hüüdnimeks pead, siis tema pärisnimi oli Catalina...
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 19:22 7. Apr 2003

Perekonnanimi.
Irve
paranoik

Re: Forumantide nimed ja tagamaad

PostitusPostitas oop 19:29 7. Apr 2003

Marat Sar kirjutas: :arrow: oop?
Kas Simakilt vä? "Härjapõlvlaste kaitsealas" oli "oopi" nimeline yliintelligentne neandertaallane, kes minevikust tagasi toodi. Sinu stiil puha! :lol:

Simak neh.
Tegelikult oli see nii...
Oli kunagi inimene, kes tegi enda elu esimese ADD chari. Nimeks pani Oops. Olnud vist ka esimese mudachari järgi, kui mu mälu ei peta. Igatahes jäi nimi kylge (arvad õieti, tegelase fooruminimi on Oops). Kunagi hiljem hakkasin tegema yht chari, kes oli rassilt alaghi (kes ei tea, vt. 2nd ed humanoidide rmtut - midagi jetilaadset, suur, karvane ja häbelik, armastab hullupööra mõistatusi ja malet). Oops oli esimene, kes suri kiiresti (vist Zepi koboldid, kui ma ei eksi). Talle tuli, nagu ikka, sugulane järele, nimega Oop.
Seegi nimi jäi kylge.
Täisnimega siis Alley Oop, paluks.
Aja Kolledžist.

Marat Sar kirjutas: :arrow: uuk?
Las ma arvan. Kindlasti on see midagi t o h u t u l t erudeeritut...

Mulle on alati meenunud yks tegelane Pratchetti loomingust. Aga see on vist libaassotsiatsioon. :D

Marat Sar kirjutas: :arrow: surra?

Kust kurat selline nimi yldse tuleb? Lyhend pärisnimest. Kild kooliajast?
Häbi, noormees! Nõukogude multifilme tuleb tunda! Kas Sinu sydamesse ei kylvagi õudust läbi džungli kaikuv hyyd:"Surra-murra tuleb!" ? :1:

Tegelikult on neid charinimesid inimestel ikka hämmastavalt palju kylges.
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Albert 19:54 7. Apr 2003

Nimi hoopis NPC oma. Oli yks rahumeelne :rolle: vampiir, kes mõnda aega maailmas ringi kõndis, kuni keegi talle vaia südamesse lõi :1:
Jänes kaarte ei mängi.
Albert
Seikleja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elanor 20:01 7. Apr 2003

Samuti D&D chari nimi, mis sai võetud loomulikult fantasy-klassikast "Sõrmuste Isandast" (kuigi char EI OLE kääbik). Nimi meeldis juba ammu enne seda, kui selle endale külge pookida sai :D
Elanor
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Pecike 20:10 7. Apr 2003

Vamos pani kunagi aastaid tagasi kui mulle cafe kasutajat tegi :)
Pets ei ole kunagi olnud ja neid on piisavas koguses, et hakkaks sassi minema, miline neist paljudest .....

Nüüd allkirjastan niimoodi ka oma illustratsioone.
Lihtsalt halb inimene
Pecike
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 20:33 7. Apr 2003

Jupp aega oli kasutajanimeks kõikvõimalikes mailides ja listides 'udu', sest seda oli hea lihtne kiiresti sisse trükkida. Aga alati ei õnnestunud seda nime saada. Seetõttu keevitasin 3-4 aastat tagasi nimele 'tondi' otsa. Nii labane põhjus ongi: ei mingeid populistlike märtreid ega hingimatvaid maale. :)
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 20:39 7. Apr 2003

/me tunnistab ausalt, et see juhtus nii ammu :rolle: (vaadates kohalike hallhabemete poole :P), et ei m2letagi enam, kust see nimi tuli...
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tinz 20:55 7. Apr 2003

Oma nime mugandus, kasutusele võttis vist vanaema, kui mina veel ööd ega mütsi ei jaganud ja üksnes artikuleerimata lõugasin.
Tinz
mõtlev Pagas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 21:30 7. Apr 2003

Olen inimene, kellele meeldib filosofeerida erinevatel teemadel, eriti religioonide ja usu alal. Eriti purjus peaga. Kartke purjus Priisti, sest ta surub teid nurka ja räägib kogu õhtu pikalt ja laialt seda, kui kahju tal on, et inimesed evolutsiooni käigus oma sabast ilam jäid ja seega ühe haardevõimelise jäseme jagu vaesemaks jäid.

Igatahes ütles mu ema aastaid tagasi ühel päeval, et leidis mulle täiusliku ameti. Kuna mind huvitab religioon ja mulle meeldib esineda (Üritan olla näitleja...hetkel töötu näitleja) ning olen muidu hea suhtleja, siis saaks must suurepärane preester (Note: Ma ei ole usklik). Rääkisin seda oma sõpradele ning peagi läks nimi käiku.

Nii sündiski mees nimega Priist. Kõikide religioonide esindaja, nende võrdleja ja analüüsija, filosoof ja inimhinge lahkaja. Kõike seda vaid purjus peaga.

Nüüdseks olen mitmetes ringkondades oma nime täielikult hüljanud ja kasutan vaid oma pseudonüümi, millega olen igati rahul.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 22:39 7. Apr 2003

tegin accounti kuhugi kunagi.
pärisnimi (Paul) muidugi võetud. Muutsin siis ühe tähe võrra.
Siis tegin veel paar accounti. Ja mõned vee. Ja nii se asi läks
Blög
mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sondor 10:21 8. Apr 2003

mitte, et keegi oleks kysinud, aga...mina olen enda nime igaljuhul täiesti vägistades välja mõelnud ja lööge mind või jalaga, aga see on tegelt jum suvaline tähekombinatsioon, mida on natuke mugandatud...
aaaaaargh fakk, tegelt on mu nimi sander noh, ei kõlba?
your HEART is a MUSCLE the size of your FIST..
..keep loving - keep fighting..
sondor
Pädev Bard

PostitusPostitas oop 11:09 8. Apr 2003

sondor kirjutas:mitte, et keegi oleks kysinud, aga...mina olen enda nime igaljuhul täiesti vägistades välja mõelnud ja lööge mind või jalaga, aga see on tegelt jum suvaline tähekombinatsioon, mida on natuke mugandatud...
aaaaaargh fakk, tegelt on mu nimi sander noh, ei kõlba?

Nii-nii, must sydametunnistus ei anna hingerahu, kuni valus tõde ykskord välja roobitakse. 8)

Kes on järgmine? Astuge aga julgesti pihitoolile ligemale! Täna on ekshibitsionism poole hinnaga!
oop
Esimene Filosoof

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll