Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


OFFTOPIC: Kiisud

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

OFFTOPIC: Kiisud

PostitusPostitas oop 22:56 5. Apr 2003

Viimases Ekspressis oli kahel lehekyljel jutt kasside ekstermineerimisest Patarei vanglas (vastu seina tagumine ja muud humaansed meetodid). Kaks tykki jäid siiski elama. Praegu yritan ma neile meeleheitlikult elupaika otsida. Kui keegi leiab, et ta saaks enda elamisse mahutada 1-2 kena ja kodust vähenõudlikku loomakest, andke palun mulle võimalikult kiiresti teada.
oop
Esimene Filosoof
 
Postitusi: 1151

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 23:01 5. Apr 2003

Võtaks meelsasti, aga endal kolm tükki kodus. Esimese hooga ei oska muid soovitusi ka anda peale loomakaitseseltsi tegelaste poole pöördumise.

P.S. Soovitan panna kuulutuse ajalehte või raadiosse, ilmtingimata ära mainides, et need on just NEED kassid.
Shadow
Saladuste kaitsja
 
Postitusi: 3090
Asukoht: Brettonia, Brechlen, Wode, Roesone

PostitusPostitas oop 3:54 6. Apr 2003

Just loomakaitseseltsi inimeste käes nad praegu ongi. Aga neil kah igal kodu juba loomi täis. Praegu on igavene häda, nii võivad kiisud nädala-paari jooksul ikkagi permanentselt unemaale minna. :1:

Võtaks või ise, aga mul ka juba on. Karta on, et iseloomud ei sobi...
oop
Esimene Filosoof
 
Postitusi: 1151

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 18:32 9. Mai 2003

Olles näinud värskeid ajalehti, võib vist otsingu lõppenuks kuulutada ja tabalukuga seinale riputada?
Dister
Manatark
 
Postitusi: 608

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 18:39 9. Mai 2003

j2rsku sa teeksid neile, kes pole v2rskeid ajalehti n2inud, v2ikese kokkuv6tte? siis saaks asi ka korralikult l6petatud :)
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas
 
Postitusi: 4022
Asukoht: harjumaa majad

Re: OFFTOPIC: Kiisud

PostitusPostitas Anonüümne 3:40 10. Mai 2003

Halastussurm on taolistele karvastele elajatele muidugi humaanne lahendus. dr Z aga pakub välja, et las elavad metsikult. Mis neist ikka PÄÄSTA. Mul elas üle-eelmise talve külmade pakaste ajal puukuuris paras pesakond karvaseid elajaid. Muidu poleks ehk väga viga olnud, aga kuivad küttepuud kusid täis. Ja noh – kassi kusi – midagi nii läbitungivat annab otsida. Nõnda siis otsustasin ühel käredal talvepäeval kassid kuurist välja kohutada ja kõik kuuri viivad ligipääsupilud korralikult kinni toppida. Tulemuseks oli kusemise lõppemine ja kasside arvukuse hüppeline vähenemine.

Ausalt öeldes oli päris südantlõhestav ühel talvehommikul kuulda kopsupõletikku põdeva kassi hingamist. Ja küllap oli siin dr Z käsi mängus. See ei ole nali. See on tõesti valus.

Kassid on karjaloomad, kuigi väga tugevad isiksused, ometigi alluvad mingitele karjareeglitele. Nõrgad jäetaksegi surema, tugevad elavad talve üle. Ainus viis kasside arvukuse piiramiseks on lasta neil omasoodu toimetada – mitte jätta neile maitsvaid kalapalu, mitte kallata alustassikesele piimalurri... Sellel talvel polnud ühtki kassi puukuuri ümber noolimas näha, leidmaks kohta, kus kuivad halud täis kusta.

Ega dr Z nüüd nii kassivaenulik ka ei ole. Lihtsalt soovitus – mitte liialt dramatiseerida armsate kassikeste saatusi. Vastasel korral nad vaid sigivad ja sigivad ning heasüdamlik inimene jääbki probleemi ette – kellele järjekordset pesakonda sokutada.
Anonüümne
 


Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6