Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

kui palju on siin tuttavaid....

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 19:32 13. Apr 2003

Shadow kirjutas:Maleturniiridel on kah tavaliselt vähem rahvast kui kergejõustikuvõistlustel. No ja mis siis? Kas üks ala on seepärast teisest halvem?

no aga kas simultaanid on ebatavalised, kui nyyd tähti närima hakata?

keegi eriti proff mängujuht võiks teha D&D simultaane, heh.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 19:33 13. Apr 2003

mart? :)

mis sa arvad väikesest simultaanist kokkutulekul? :)
prooviks.
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tinz 21:34 13. Apr 2003

Eiei, ärge hakake jälle mingit AD&D ja LARPi vastandamist välja lugema. See polnud sugugi nii mõeldud.

Ise ka ei tea, kuidas see mõeldud oli. Lihtsalt tähelepanekuna, pakun.
Tinz
mõtlev Pagas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Krafinna 14:50 26. Apr 2003

No kui ma siia nina pistsin, siras vastu oop (pagan, võtsid mu nina alt Linti ära!!!)... ja teisigi kisajaid :rolle: olen näinud...
Krafinna
Loitsija

PostitusPostitas oop 22:27 26. Apr 2003

Jah, aga niivõrd kui minu vanainimese mälu ytleb, on meie tutvus puhtvirtuaalne. Lindilaadne. :P

Või mine kuradit tea. Paljugi mis.

Pärast kokkutulekut on minu tuttavate ring siin kyll natuke kasvanud, aga mitte eriti. Ja suure osa unustan ma kohe jälle ära.
Mõned ka rõõmsal meelel.
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Krafinna 17:46 27. Apr 2003

oop kirjutas:Jah, aga niivõrd kui minu vanainimese mälu ytleb, on meie tutvus puhtvirtuaalne. Lindilaadne. :P

Või mine kuradit tea. Paljugi mis.

Just, Marduk seda teab. Olen sinust vaid paar aastat maas Kulmari kuulamise osas. Iga kord küll ei õnnestunud kohale tulla, aga siiski... A minu teada olid sa Kämmereri jünger kah... Kämmereri ei viitsind ise kuulata, pealegi ta kattus teiste mind huvitavate loengutega, või olid mingitel imeaegadel.
Ma ei tarbi narkootikume.
Ma olen narkootikum.
Krafinna
Loitsija

PostitusPostitas oop 20:02 27. Apr 2003

Viimasel ajal on selgunud, et mina olen mõndki forumanti valesti identinud ja sama valesti on idenditud ka mind.

Lusti kui palju.

"Eksituste komöödia".

Ma loodan, et keegi ei hakka mingite paljastustega esinema, muidu lõpeb siilikese ja karupoja tyypi uduskoperdamine ära. :(

Nii et igayks võiks esitada endale kolmikkysimuse "kui paljusid inimesi foorumist arvan ma tundvat, ehkki ma neid tegelikult ei tunne? kui paljusid ma ei oska ära tunda ja võõraks pean? kui paljudest ma arvan, et see on see, aga tegelikult on too?"

Kahtlustagem yksteist, inimesed, paranoia lisab verre vähemalt sama palju adrenaliini kui kellegi loll jutt (ja igayks meist suudab leida siitkandist kellegi, kelle jutt tundub eriti juhm ja vihaleajav :P )!
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Xelyn 19:32 10. Mai 2003

Kui nyyd teemast rääkida, siis enamusi larpareid peax ma kyll näinud olema ja neid on siin ikka PÄÄÄRIS palju :roll:
Endine Libahunt
Xelyn
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas raunok1 20:18 10. Mai 2003

ehk siis siin lolli m2ngides (see pole kellegi konkreetse vastu suunatud) j22bki sinust mulje kui lollist. seda hoolimata sellest, kas tegelikult oled hoopis cambridge (sp?) ylikooli professor v6i ikka pooleli algkooli haridusega "geoloog"
,aga geoloogiat pole ma kunagi õppinud :?
Jou T u s S, mis teed?
raunok1
kätteta inimene

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 21:09 10. Mai 2003

raunok1 kirjutas:
kas tegelikult oled hoopis cambridge (sp?) ylikooli professor v6i ikka pooleli algkooli haridusega "geoloog"
,aga geoloogiat pole ma kunagi õppinud :?

:roll:
Udutont
Arhimaag

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll