Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

jeesus on loll

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Merlon 15:17 9. Apr 2003

Või siis lihtsalt korralikku peatäit :roll:
Merlon
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Oi!Boy 17:37 10. Apr 2003

Tohhoh, et surra on äkitselt psyhoanalyytikuks hakkanud?
Et sina siis arvad, et mulle on naist vaja, hästi paned, eriti arvestades fakti, et alasti naisekeha oled sa ju ainult pildipealt näinud või kuidas?
Aga noh okey, su asjatundmatu,ignorantne ja lihtsalt tobe soovitus on kõrvataha pandud.
Suured,suured tänud "iludus"

väinz
Lapsevägistajad - ptüih.
Oi!Boy
Deaktiveeritud

Kasutaja avatar

lõõp-lõõp

PostitusPostitas surra 21:41 10. Apr 2003

Kas keegi mõnda head psyhiaatrit teab

naine on parim psyhhiaater mehele, arvan ma jätkuvalt :)

ei olnud ju ignorantne :) väga hooliv. muidu poleks ju soovitanud hädalisele õlekõrt.
tobe ehk võhikule. vägagi praktiline :)
meeste varajane kalduvus skisofreeniale võib olla yx märk lähenevast spermatoksikoosist (aga loomulikult ei pruugi) :D

asjaarmastajast psühhoanalyytik
surra
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sondor 11:13 11. Apr 2003

Oi!Boy kirjutas:Mina vihkan naisi. Niikaua, kui mina elan, ei hakka ykski naine meiega yhes lauas Elyysiumit mängima. Nende raiskadega on eluski piisavalt jama, et neid mängulauda kaasa tarida.
tsiribiribimm.

et nagu ei ole naistega just kõikse paremad need lood...
your HEART is a MUSCLE the size of your FIST..
..keep loving - keep fighting..
sondor
Pädev Bard

PostitusPostitas Paganarh 15:03 11. Apr 2003

Oi!Boy kirjutas:Tohhoh, et surra on äkitselt psyhoanalyytikuks hakkanud?
Et sina siis arvad, et mulle on naist vaja, hästi paned, eriti arvestades fakti, et alasti naisekeha oled sa ju ainult pildipealt näinud või kuidas?
Aga noh okey, su asjatundmatu,ignorantne ja lihtsalt tobe soovitus on kõrvataha pandud.
Suured,suured tänud "iludus"

väinz

/me muigab kogu selle jutu peale

ei pea eriline psühhoanalüütik olema et sulle tõbi ära määrata- pede. :)
eh
Paganarh
Shamaan

PostitusPostitas oop 18:58 11. Apr 2003

Peded, vabandage, on enamasti naisterahvaste suhtes kenad ja viisakad. Ilmselt erapooletuse tagajärg.

Siin on syydi pigem murdeiga.
(Tõstku käsi, kes ei ole kunagi näinud umbes kaheksa-aastast jõmpsikat suure veendumusega teatamas: "Mina plikadega ei mängi! Ja mitte kunagi ei hakka mängima!" tsiribiribimm algmed, mis muud. :P Mitte et mul midagi pedede vastu oleks, nagu mujalgi yteldud.)
oop
Esimene Filosoof

PostitusPostitas Agnareshi Perenar 4:46 12. Apr 2003

Sondor, sinu mainitud Oi!Boy tsitaat pärines algselt minult. Yhtlasi pean ka mainima, et minul ja Oi!Boyl ei ole vähemalt hetkel intiimses plaanis erilisi probleeme.
Nagu mõned ytlevad, oleme me lihtsalt väga haiged värdjad.
Muideks, inimese ägestumine mõningate probleemide puudutamisel äratab kerget kahtlust :) .
Kuid samal ajal - mis ei ärataks, kui sa seda taga otsid.

Lihtsalt, ärge meie pärast muretsege.
Meiega on hästi.

Olge mõnusad ;)
Normaalne peremees ei jäta Jussi maha!
Agnareshi Perenar
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Merlon 14:10 12. Apr 2003

[quote="Paganarh
ei pea eriline psühhoanalüütik olema et sulle tõbi ära määrata- pede. :)[/quote]

Muide, lühend pede tuleb sõnast tsiribiribimm mis tuleb kreeka keelest, ja mis tähendab lasteahistajat.Ma arvan et teie mõtlete lihtsalt homoseksualiste :D
Merlon
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Oi!Boy 14:52 12. Apr 2003

Paganarh kirjutas:
Oi!Boy kirjutas:ei pea eriline psühhoanalüütik olema et sulle tõbi ära määrata- pede. :)

Pede? Pede? Kuule Pagnarah, mina ei olnud see, kes veel mineval kolmapäeval pidi oma vuntsidest pauku pyhkima kuna Raivo otsustas talle näku tulla. ( if you know what I mean).
Aga praeguseks soovitaksin ma sull jobirea oma lõual asuvatest udemetest ära pyhkida, uuestii ekraanile vaadata ja siis oma varasemast postitusest väljend "pede" asendada "homoseksualisti" või "omasooiharaga". On selge?
Nii, kes meil siis siin veel oli? Aaa õigus meelde tuli seltsimees oop. Sina siis arvad, et mul on murdeiga jah? Et mu nägu on täis väikeseid koledaid vistrike? Et mul hakkas hiljuti tekkima karvakasv "imelikesse" kohtadesse ja et võibolla isegi avastasin enda jaoks just mastrubeerimise võlud? Okei, las ma räägin sulle nyyd midagi mees, pihku panemisega olen ma tegelenud juba lapsest saadik (ja ega lahingumöllus, kuulirahe all ei ole just eriti palju ööklubisid - neid iharuse Neoonpõrguid -nii, et ka seal tuli endale ikka ise käega teha). Kyrva ymber hakasid mul esimesed karvad kasvama juba põhikooli 5.-ndas klasssis, 7.-ndas raseerisin ma juba esimest korda oma kubemepiirkonda. Ja vistrikud? Mis vistrikud? Clarck Cable´it tead? No mul on paari kraadivõrra siledam näonah, selge pilvitu ilmaga võib sealt pealt näha oma peegeldust. Järeldus: Ma ei ole eriti kole mees!
Oop, ma tean, et ka sina oled jõudnud juba soliidsemasse ikka aga kuna meie vanusevahe on ikka märkimisväärne, siis ma oleksin tänulik kui sa edaspidi mind kõnetades kasutaksid eesliidet "mister" või "master" vali ise kuidas sulle paremini istuks.
Sondor? Minu teine mina, millal ma juba jõudsin sondori nime all netis käia? Asi hakab käest ära minema Sondor minu sees muutub yha tugevamaks ja varsti ma ei suuda teda enam vaos hoida, aidake palun, aidake mul sondor hävitada, et ma saaksin taaskord olla mina ise.

Austuse, igavese truuduse ja kodumaaarmastuse lippu alt...
siiralt teie
Väino Saare, Oi!Boy, Sondor ja Sauron.

Ps. Pagnarah (või mis su täpne nimi nyyd oligi?) mis puutub veel homoseksuaalsusesse, siis tahad öelda, et sina ei ole tundnud ennast kunagi nii yksikuna, et sa tahaksid kileda häälega karjuda aga karjumisel pole mõtet, sest, et yle lahinukära ei oleks keegi sinu meeleheidet niikuinii kuulnud. Sellistel hetkedel tahad sa ainult siit ära, kuhugi sooja ja turvalisse kohta ja kui Agnareshi sellisel hetkel oma sooja tuksleva kyrva mulle tagant sisse juhib, tunnen ma ennast jälle yle pikka aja turvaliselt. Kõik on jälle hästi, lahikukära on jäänud kuhugi kaugele eemale, kõrvu tungib ainult Agnareshi kiire hingamine, tema kuum hingeõhk paitab mu kukalt just nagu mahe suvepriis mu kodukoha - Saaremaa- heinamaadelt, tema kotid hellalt laksumas vastu mu kondist tagumiku ja kui ta lõpuks, otsekui vulkaan minusse purskub, tunnen ma kuidas ma täitun uuest elujõust (ja seemnevedelikust) ja mul on jälle jõudu astuda vastu sõjakoledustele.
Põhimõteliselt, mida ma tahtsin öelda oli see, et "homoseksuaalsus" ei ole yheselt mõistetav. Paljudele võis see ylalmainitud stseen Rio De Janeiro piiramiselt, tunduda räme ja ja "pedene" aga tegelikult ei olnud see midagi muud kui meeste vaheline sõprus kriisiolukorras. Ma ei ole homo aga ma tunnen nende vast määratut austust. Nii, et ära tule mulle mulle seksuaalsusest rääkima pganarah. Okey?

Noored - noored arvavad, et nad teavad seksist kõike, mis yldse võimalik teada aga tegelikult tuleb kogemus aja jooksul...
Lapsevägistajad - ptüih.
Oi!Boy
Deaktiveeritud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 15:10 12. Apr 2003

Piiramatule sõnavabadusele järneb vaikiv ajastu. See teema on nüüd lukus.

:1: :1: :1:

Pilt
Irve
paranoik

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll