Leht 1 koguhulgast 2

Ei meeldi

PostitusPostitatud: 6:04 2. Apr 2003
Postitas Agnareshi Perenar
Selle kysimusega tahan ma kindlaks teha, kes siis tõesti dragon.ee kasutajatele ei meeldi. Yhtlasi sooviksin ma ka antipaatia tagamaadesse syybida. Yritasin seda teemat alul dragon.ee foorumisse yles seada, kuhu ta minu arust enam oleks passinud, kuid seal ei antud mulle võimalust kysitlust lisada.
Neid, keda mingil põhjusel mitte sallida, on muidugi rohkem, aga niigi sai sellesse kysitlusse rohkem variante, kui ma kunagi varem näinud olen.

PostitusPostitatud: 7:41 2. Apr 2003
Postitas Tinz
Mulle ilgelt ei meeldi nõmedad küsitlused. Sa võiks mõnda naistelehte polle tegema hakata, need ikka avaldavad neid. Muidu su anne jääb vaka alla.

PostitusPostitatud: 13:40 2. Apr 2003
Postitas Starfild
Keeruline...tahaks ju rohkem kui yhe panna. KAs see ei ole võimalik? Et lisa aga veel punkte sinna a la 1, 3, 5 ja 2, 3, 6 jne...:) Uasalt noh.. raske valida seksuaalperverdi, seksuaalvähemuse ja ebaintelligendi vahel... esimestega vähem isiklikke kokkupuuteid aga kindlasti ei meeldi ja samas ka ebaintelligentsed jne... Lase näiteks ebameeldivuse järjekorras ritta panna:)

PostitusPostitatud: 14:12 2. Apr 2003
Postitas Cygnus
kas see 'keegi teine' variant on see, et kõik olevused/isikud/misiganes ei meeldi, või lihtsalt mingi muu variant (nt. kellegi nimi jne.)

PostitusPostitatud: 14:19 2. Apr 2003
Postitas surra
mis eesmärgil sa seda kysitlust teed? :)
mida yritad t6estada?

PostitusPostitatud: 14:37 2. Apr 2003
Postitas sondor
arvan, et see on tore kui inimesed hakkavad ikka kõva häälega välja röökima mis neile meeldib või mitte (mitte, et mul oleks midagi sele vastu, kui keegi oma arvamust avaldab) ja siis läheb ehk löömaks ka kunagi...

teeks hoopis kysitluse 'roheline või punane või valge või ... ', sest mind väga huvitab, et mis värvi pesu drägunirahvas kannab...

PostitusPostitatud: 14:44 2. Apr 2003
Postitas Anglachel
aga palun.

mina näiteks eelistan hiiglasuure Kapten Ameerika moluga 'istmiku' peal ja vana hea stars'n'stripes mustrilisi püksikesi ... :lol:

PostitusPostitatud: 0:15 3. Apr 2003
Postitas Agnareshi Perenar
Heldus kyll, ma teen seda kysitlust sellepärast, et mind huvitab. Huvitab, mis siis inimestele niiväga ei meeldi. Ytlesin ju.
Yldise läbu all on veel palju mõttetumaidki postitusi, kysitlusi ja muud jama, mis räägivad mitte millestki. Samas ei leia ma suurt erinevust ka kysitlustega "oled sa mees või naine," "kui vana," "kas AD&Dsse jalka toomine oleks kõva, ylikõva, normaalne või mõttetu."
Keegi teine tähendab postituses mittemainitud gruppi. Isikute mainimisest palun hoiduda, kuid kui väga kibeleb, teen erandi.

PostitusPostitatud: 9:16 3. Apr 2003
Postitas Paganarh
muig
kui sa oleks lisanud küsitlusse punkti "...veidrad küsitlused" siis see oleks hetkel "turuliider" juba :lol:

PostitusPostitatud: 16:04 14. Apr 2003
Postitas Marat Sar
Tinz kirjutas:Mulle ilgelt ei meeldi nõmedad küsitlused. Sa võiks mõnda naistelehte polle tegema hakata, need ikka avaldavad neid. Muidu su anne jääb vaka alla.


Mulle jälle ilgelt ei meeldi turris ja porisevad kirstud, kelle arvamus kohe kuidagi luku taga ei pysi... :) ;) ( ja muud lipitsevad emotikonid)

Aga vingun ma? Vingun vä? Ei vingu, ei vingu...

PostitusPostitatud: 17:05 19. Apr 2003
Postitas Külaline
jah ja keda see küsitlus üldse aitama peaks mis sellest kasu on kui saadakse teada mis teistele ei meeldi oluline on ju mis endale meeldib või mis :rolle: [/quote]

PostitusPostitatud: 16:07 21. Apr 2003
Postitas Udutont
Agnareshi Perenar kirjutas:Heldus kyll, ma teen seda kysitlust sellepärast, et mind huvitab. Huvitab, mis siis inimestele niiväga ei meeldi. Ytlesin ju.


Ja arvad siiralt, et selle küsitluse kaudu saad teada? :12:

PostitusPostitatud: 11:17 22. Apr 2003
Postitas Agnareshi Perenar
Tegelikult mitte enam eriti... yhtki homofoobi pole veel paljastunud, šovinistid pole ka välja ujunud...
ja ometi nad on.

PostitusPostitatud: 14:32 22. Apr 2003
Postitas oop
Agnareshi Perenar kirjutas:Ei tea, kas siis, kui see suur kott suhkrut lehmale sööta, kas siis lehm annab magusat piima?

Ei oska ytelda. Aga kanepit söövad lehmad kyll.... :rolle: :arrow: :o :arrow: :D

PostitusPostitatud: 15:39 23. Apr 2003
Postitas Külaline
tegelikult...mulle nad ei meeldi,kõik variandid sealt...naised ehk välja arvatud...aga tegelikult ei meeldi mulle need tegelased,kes ütlevad,et kõik meeldib...no teate....