Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Ei meeldi

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kes sulle ei meeldi?

seksuaalvähemused
0
Pole hääli
seksuaalperverdid
8
18%
inimesed, kes esindavad teist rassi või kultuuri
0
Pole hääli
meessoo esindajad
0
Pole hääli
naissoo esindajad
0
Pole hääli
ebaintelligentsed inimesed
22
49%
diskrimineerijad
9
20%
kõik meeldivad
3
7%
keegi teine
3
7%

Hääli kokku : 45

Ei meeldi

PostitusPostitas Agnareshi Perenar 6:04 2. Apr 2003

Selle kysimusega tahan ma kindlaks teha, kes siis tõesti dragon.ee kasutajatele ei meeldi. Yhtlasi sooviksin ma ka antipaatia tagamaadesse syybida. Yritasin seda teemat alul dragon.ee foorumisse yles seada, kuhu ta minu arust enam oleks passinud, kuid seal ei antud mulle võimalust kysitlust lisada.
Neid, keda mingil põhjusel mitte sallida, on muidugi rohkem, aga niigi sai sellesse kysitlusse rohkem variante, kui ma kunagi varem näinud olen.
Normaalne peremees ei jäta Jussi maha!
Agnareshi Perenar
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tinz 7:41 2. Apr 2003

Mulle ilgelt ei meeldi nõmedad küsitlused. Sa võiks mõnda naistelehte polle tegema hakata, need ikka avaldavad neid. Muidu su anne jääb vaka alla.
Tinz
mõtlev Pagas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 13:40 2. Apr 2003

Keeruline...tahaks ju rohkem kui yhe panna. KAs see ei ole võimalik? Et lisa aga veel punkte sinna a la 1, 3, 5 ja 2, 3, 6 jne...:) Uasalt noh.. raske valida seksuaalperverdi, seksuaalvähemuse ja ebaintelligendi vahel... esimestega vähem isiklikke kokkupuuteid aga kindlasti ei meeldi ja samas ka ebaintelligentsed jne... Lase näiteks ebameeldivuse järjekorras ritta panna:)
Starfild
Tähetäps

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Cygnus 14:12 2. Apr 2003

kas see 'keegi teine' variant on see, et kõik olevused/isikud/misiganes ei meeldi, või lihtsalt mingi muu variant (nt. kellegi nimi jne.)
Cygnus
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 14:19 2. Apr 2003

mis eesmärgil sa seda kysitlust teed? :)
mida yritad t6estada?
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sondor 14:37 2. Apr 2003

arvan, et see on tore kui inimesed hakkavad ikka kõva häälega välja röökima mis neile meeldib või mitte (mitte, et mul oleks midagi sele vastu, kui keegi oma arvamust avaldab) ja siis läheb ehk löömaks ka kunagi...

teeks hoopis kysitluse 'roheline või punane või valge või ... ', sest mind väga huvitab, et mis värvi pesu drägunirahvas kannab...
your HEART is a MUSCLE the size of your FIST..
..keep loving - keep fighting..
sondor
Pädev Bard

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Anglachel 14:44 2. Apr 2003

aga palun.

mina näiteks eelistan hiiglasuure Kapten Ameerika moluga 'istmiku' peal ja vana hea stars'n'stripes mustrilisi püksikesi ... :lol:
Anglachel
Haldjate õpilane

PostitusPostitas Agnareshi Perenar 0:15 3. Apr 2003

Heldus kyll, ma teen seda kysitlust sellepärast, et mind huvitab. Huvitab, mis siis inimestele niiväga ei meeldi. Ytlesin ju.
Yldise läbu all on veel palju mõttetumaidki postitusi, kysitlusi ja muud jama, mis räägivad mitte millestki. Samas ei leia ma suurt erinevust ka kysitlustega "oled sa mees või naine," "kui vana," "kas AD&Dsse jalka toomine oleks kõva, ylikõva, normaalne või mõttetu."
Keegi teine tähendab postituses mittemainitud gruppi. Isikute mainimisest palun hoiduda, kuid kui väga kibeleb, teen erandi.
Agnareshi Perenar
Meister

PostitusPostitas Paganarh 9:16 3. Apr 2003

muig
kui sa oleks lisanud küsitlusse punkti "...veidrad küsitlused" siis see oleks hetkel "turuliider" juba :lol:
eh
Paganarh
Shamaan

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 16:04 14. Apr 2003

Tinz kirjutas:Mulle ilgelt ei meeldi nõmedad küsitlused. Sa võiks mõnda naistelehte polle tegema hakata, need ikka avaldavad neid. Muidu su anne jääb vaka alla.

Mulle jälle ilgelt ei meeldi turris ja porisevad kirstud, kelle arvamus kohe kuidagi luku taga ei pysi... :) ;) ( ja muud lipitsevad emotikonid)

Aga vingun ma? Vingun vä? Ei vingu, ei vingu...
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija

PostitusPostitas Külaline 17:05 19. Apr 2003

jah ja keda see küsitlus üldse aitama peaks mis sellest kasu on kui saadakse teada mis teistele ei meeldi oluline on ju mis endale meeldib või mis :rolle: [/quote]
Külaline

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 16:07 21. Apr 2003

Agnareshi Perenar kirjutas:Heldus kyll, ma teen seda kysitlust sellepärast, et mind huvitab. Huvitab, mis siis inimestele niiväga ei meeldi. Ytlesin ju.

Ja arvad siiralt, et selle küsitluse kaudu saad teada? :12:
Udutont
Arhimaag

PostitusPostitas Agnareshi Perenar 11:17 22. Apr 2003

Tegelikult mitte enam eriti... yhtki homofoobi pole veel paljastunud, šovinistid pole ka välja ujunud...
ja ometi nad on.
Agnareshi Perenar
Meister

PostitusPostitas oop 14:32 22. Apr 2003

Agnareshi Perenar kirjutas:Ei tea, kas siis, kui see suur kott suhkrut lehmale sööta, kas siis lehm annab magusat piima?

Ei oska ytelda. Aga kanepit söövad lehmad kyll.... :rolle: :arrow: :o :arrow: :D
oop
Esimene Filosoof

PostitusPostitas Külaline 15:39 23. Apr 2003

tegelikult...mulle nad ei meeldi,kõik variandid sealt...naised ehk välja arvatud...aga tegelikult ei meeldi mulle need tegelased,kes ütlevad,et kõik meeldib...no teate....
Külaline

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll