Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Celebrity Deatchmatch: Pratchett vs Rowling

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kumb võidab?

Pratchett
58
50%
Rowling
17
15%
sport
40
35%

Hääli kokku : 115

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 15:34 7. Aug 2005

Shadow kirjutas:Ja siis tõstetakse enesehinnangut korraldades küsitlusi stiilis "mehed on tegelikult paremad, onju?" :P

Midagi sinna kanti :) eksju, onju ...
Blog: http://pronto.ee/
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 15:51 7. Aug 2005

Aga muidugi, kullake :)
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tribulant 0:18 8. Aug 2005

Silme ees terendab uus kysitlus: kas mehed on paremad kui seks? SaarPoll, mu eesel!

Eelkõnelejal on mõistagi õigus.
tribulant
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Warden 16:36 22. Sept 2005

[quote="... Samas, pikemas perspektiivis võidab kindlasti Prachtt, sest tema teoseid mäletatakse, tema raamatuid saab ka rohkem kui ühe korra lugeda.[/quote]

HPsi saab kah (minu arvamus) Ise iga päev uuesti, uuest, uuesti (Alates tema 1 raamatu lugemisest fänn) Eriti tihti loen 6 osa (minu aadress ju Inglismaa) siin tuli see 16 sept. välja ja minul 1 edition :)
Creoso, mellonamin.
Hama sinome.
Sut naa lle sina re?
Warden
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tank 16:49 22. Sept 2005

mulle küll meeldivad naised rohkem, kui mehed...
of DEATH!
tank
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Olorin 18:55 22. Sept 2005

Warden kirjutas:[quote="]... Samas, pikemas perspektiivis võidab kindlasti Prachtt, sest tema teoseid mäletatakse, tema raamatuid saab ka rohkem kui ühe korra lugeda.

HPsi saab kah (minu arvamus) Ise iga päev uuesti, uuest, uuesti (Alates tema 1 raamatu lugemisest fänn[/quote]
Aga mingipärast tundub mulle, et tulevikus võetakse Pratchetti kui klassikat, HP samas on mingi naeruväärne teos, mida niikuinii kõik sadu kordi lugenud on. Ja kõigil on kõrini.
Olorin
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Markus 0:06 23. Sept 2005

Olorin kirjutas:
Warden kirjutas:[quote="]... Samas, pikemas perspektiivis võidab kindlasti Prachtt, sest tema teoseid mäletatakse, tema raamatuid saab ka rohkem kui ühe korra lugeda.

HPsi saab kah (minu arvamus) Ise iga päev uuesti, uuest, uuesti (Alates tema 1 raamatu lugemisest fänn

Aga mingipärast tundub mulle, et tulevikus võetakse Pratchetti kui klassikat, HP samas on mingi naeruväärne teos, mida niikuinii kõik sadu kordi lugenud on. Ja kõigil on kõrini.[/quote]

Ei tea midagi.
Jah!
Markus
kükametsakolla

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tank 14:06 23. Sept 2005

lahedad quote'imisemeistrid :)
of DEATH!
tank
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Markus 15:30 23. Sept 2005

Kusjuures mina vajutasin lihtsalt nuppu quote ja lisasin oma teksti, quotetus ei muutnud ma midagi. Võibolla on see quote viga päritav?
Jah!
Markus
kükametsakolla

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Olorin 21:15 23. Sept 2005

Markus kirjutas:Kusjuures mina vajutasin lihtsalt nuppu quote ja lisasin oma teksti, quotetus ei muutnud ma midagi. Võibolla on see quote viga päritav?

Warden tegi tsiteeringu valesti ja mina üritasin parandada, aga näe - nurksulg läks valesti peale muu. Tundub, et ongi päritav :D
Olorin
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tank 15:31 25. Sept 2005

pole hullu. nasal lendas üks "mariner"-automaatjaam kord veenusest täiega mööda sest tarkvaras oli keegi kogemata semikooloni asemel kooloni kirjutanud. niiet juhtub ka paremimail :)
of DEATH!
tank
Nati Kõvem Võlur

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll