Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Puukentsefaliit

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tribulant 12:18 26. Juul 2005

Golburk kirjutas:Peaks vist looma teema selle kohta millised on meie forumandid ja kuidas esineb selles foorumis iroonia ja sarkasm.

Näide:

Golburk kirjutas:Näanaänaäänää, nüüd olen mina lahe.

Ei tahaks sulle kyll pettumust valmistada, aga...
tribulant
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Markus 12:48 26. Juul 2005

Tegelikult peaks tegema teema Mütsi kohta. Tema on oma sarkasmiga siiski klass omaette.
Jah!
Markus
kükametsakolla

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Bernard 13:18 26. Juul 2005

Pakun teema pealkirja:

"BBC ESITLEB: Golburk ja sarkasm - maailma lahendamata saladused."

Aga tagasi teemasse. Säherdune jutt, Eestlastel on omane siuke "maamehelik" mõtlemine: "sain puugi, paha lugu, võtan raipe võimalikult kiirelt välja". Samas lääne esmaabi käsiraamatud soovitavad (ja inimesed järgivad seda) tormata puugiga tükkis traumapunkti, et seal spetsialistid (puugieemaldusekspert :) ) selle ikka õigete võtetega eemaldaksid.

Kas siit keegi üldse on lasknud endal puuki traumapunktis eemaldada?
Austusega, Allan Bernard /55 632 698/

www.larp.ee
Bernard
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tuust 14:55 26. Juul 2005

ei ole mitte
inka õps tõmas oma pikkade küüntega välja ja müttasime metsas edasi :D
The only way to go is to go away!
Tuust
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tribulant 18:15 26. Juul 2005

Markus kirjutas:Tegelikult peaks tegema teema Mütsi kohta. Tema on oma sarkasmiga siiski klass omaette.

Jah, aga kyll ta ylejäänud foorumile aasta-paariga järele jõuab.

Puukidest: on neid põnnipõlves olnud kyll ja kyll, mõni jõudis vist punktigi, aga detaile ei mäleta - olin liiga väike. Yks mu tuttav jõi kyll kunagi yhe surnuks (õhtul oli puuk kõbus, hommikul rippus elutult; eks sai ikka põhjalikult võetud kah).
tribulant
Nati Kõvem Võlur

PostitusPostitas Golburk 14:32 27. Juul 2005

tribulant kirjutas:
Markus kirjutas:Tegelikult peaks tegema teema Mütsi kohta. Tema on oma sarkasmiga siiski klass omaette.

Jah, aga kyll ta ylejäänud foorumile aasta-paariga järele jõuab.

Ma hakkasin tõsiselt mõtlema, sellele mida te ütlesite. Ning tegin tähelepaneku, et see on siiski võimatu, mõtlen teile järele jõuda või teist maha jääda.
Kõik langeb iidse küsimuse taha, mida üritas lahata ka raamat "Pilk ideede maailma" (seda küll mitte otse, aga kõik filosoofilised arutlused jõuavad ühte punkti nagu minu jutus hiljem selgub). Küsimus ise on selline: "Kas sellel kivil on teine külg?" Seda pole suutnud lahendada mitte ainumaski filosoof. Iga filosoofiline arutlus langeb (või isegi peab langema sest teisi võimalusi pole) ühte kohta. Nimelt lõpuks jõutakse küsimuseni: "Kas sellel kivil on teine külg?" ning see on paratamatult lahendamatu küsimus. Seega ennem ei saa filosoofia edasi areneda kui pole lahendatud küsimust kas me tegelikult eksisteerime (ehk kas kivil on teine külg(KTK)).
Selle lahendamiseks on kaks võimalust, kas sa oled eriti ohmu* või oled sa aegade suurim Filosoof**.
Aegade suurimal Filosoofil on see otseloomulikult lihtsam sest talle jääb tegelikult edasi minekuks 2 teed, ohmule aga ainult üks niru rada.
AGF (aegade suurim Filosoof) lahendaks probleemi ilmselt hüpates üle küsimuse KTK, kuid see teooria vajaks veel üht AGFi, kes tunnistaks/kinnitaks seda teooriat. Kuid selleks ei tohiks nad ealeski kohtuda ega üksteisest teada saada.
Teine tee möödumaks küsimusest KTK jääks võimalikuks mõlemale nii AGFile kui ka ohmule. Nimelt leida teine tee mis viiks sellest küsimusest mööda kõrgemale tasemele. AGFil oleks probleem ilmselt selles, et ta ei jõua oma eluajal tervet uut filosoofiat luua. Seega tekib AGFil 2 võimalust, kas ta paneb aluse uuele filosoofiapõlvkonnale (väga kipakas ja raske tee) või ta lööb lahku kuskil enne KTKad.
Ohmul aga on võimalus mitmest miljardist ja triljonist (kui need arvud tegelikult eksisteerivad? KTK?) lihtsalt kogemata komistada uuele lahendusele ilma, et ta seda ise teaks.

*Ohmu - võhik filosoofilistel aladel.
*Aegade suurim Filosoof (AGF) - Isik keda ilmselt kogu mineviku, oleviku või tuleviku jooksul saab olla ainult üks. Ja kui vaadata fakti, et Einstein oli AGF siis oleme lootusetus seisus.

Tähendab point selles, ehk mina kui ohmu üritan luua uut teed sarkasmile, sest see jõuab samuti alati ühte punkti.
NB! Tribulant, mul on sinust kahju, sa oled kibestunud isiksus. Ei midagi isiklikku.
Viimati muutis Golburk, 16:41 27. Juul 2005, muudetud 1 kord kokku.
Golburk
Smurf

PostitusPostitas malc 15:19 27. Juul 2005

Jah on traumapunktis käidud. See oli nii, et tulin oma puugiga koju, ema ja vanaema, hakkasid siis kohe kõiki teadaolevaid alternatiivmeditsiini meetodeid proovima, mille peale puuk vist suri. Kõike lõpuks üritati seda välja keerata, aga nad keerasid puukil pea otsast ära, nii et see jäi sisse. Lõpuks viidi mind traumapunkti spetsialistide juurde, kus see pea mingi hirmsa konksuga välja kisti ja süst pe*se tehti.
malc
Saladuslik vandertroll

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Eomer 22:39 29. Juul 2005

Ma olen enda pealt avastanud viimase kolme aasta jooksul ainult 3 või 4 puuki. Ja need ka ainult roomanud mu peal. Puugi süsti pole ka kunagi teinud ja puuke üldse mul vähe peal roninud. 14 aasta jooksul vast 20 tuleb välja oma teada vähemalt. Ma tõmblen ka palju maal ringi ja ei karda üldse puuke.
Kolm Sõrmust haldjahõimul sinitaeva all,
Seitse päkapikkudel maa külmis kivikambreis,
Üheksale ülemaks on sureliku vald,
Üks kuulub Isandale, kelle võim on kangeim
Maal, mil nimeks Mordor, musta Varju all.
Eomer
Seikleja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mõmmy 23:03 29. Juul 2005

mul sugulasel oli ka puuk pikalt olnud aga kui ta selle ära võttis siis järgmisel päeval oli suur punane laik aga mõne päeva pärast kadus ära ja midagi huulu polned
mõmmy
Vandersell

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mõmmy 23:04 29. Juul 2005

polnud*
mõmmy
Vandersell

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Olorin 23:35 29. Juul 2005

Kuule mõmmy, ega see msn pole, et niimoodi kirjavigu parandad.Sel viisil läheks väga pikaks teemad, kui kõik nii parandaksid.
Vajuta ikka Muuda-nuppu oma postituse paremas ülaservas.

Ja muide, sa jätsid huulu parandamata. ;)
Olorin
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Timmo 11:37 31. Juul 2005

Sõbral oli kuu 2 kuud tagasi puuk kõhu peal, näitas haava, jõle vastik oli vaadata - salv oli läinud roheliseks tänu mingile ravimile veel ja väikene auk oli ka kõhus.
Timmo
Loitsija

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll