Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Ambar

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Ambar

PostitusPostitas Teemon 22:34 24. Mär 2003

http://www.darklights.com

m2ngib keegi seda m2ngu kah? sattusin peale pikka pausi juhuslikult paar p2eva enne uue age algust sinna ning m6tlesin vanu h2id aegu meelde tuletada kus lunaticutega sai top3's oldud v6i yhemeheimpeeriumi nw miljoni yletas ning ta top20sse j6udis...

praegu 3:3s suvaliste tegelastega Estonia nime all ning ka veidi hiljem tehtud yhemeheimpeeriumis 203:4

selle viimasega vedas, mingi tegelane otsustas mu vastu suitsiidida kui olin teda rynnanud. isegi selle suitsiidirynnaku ta failis, edasi ma lihtsalt killisin teda nii nagu julgesin (5 portalit lahti :P)
tulemuseks hetkel 750l aakril 2000 archerit :P (yhel hetkel oli endal 400 aakrit ning 300 s6jasaagina sisse tulemas :D )
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ERROR 23:28 24. Mär 2003

hmmm ma proovisin seda...aga ei suutnud süveneda... ja siis sai juba account utopiasse tehtud ja nüüd siis mängingi utopiat...aga tundus nii palju palju ma nägin hea ja huvitav... mul on sõbrad seda mänginud ja soovitanud... eks ma ka kunagi proovi kui utopia ära tüütab... ;)
I'm trying to free your mind. But I can only show you the door. You're the one that has to walk through it.
ERROR
Õpipoiss

Kasutaja avatar

Ambar

PostitusPostitas darkelder 17:54 26. Mär 2003

Sul rassi vallas ja spelli valimisel ka soovitusi on millegi pärast valitakse Corle.. või midagi sellist hästi palju vaatasin ka neid race asju sealt aga miks selline ülekaal (välimus?)....
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam...
darkelder
Asjatundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 17:58 26. Mär 2003

cordelonid on k6ige tugevamad attackerid. said vist mingi +15% tugevusele juurde. ning niigi on nende melee tegelased 4PR
seega p6him6tteliselt 4.6PR

aga mulle endale meeldivad mersanid, seda nende 9h attack time p2rast (teistel on 12h ning yhel rassil 15h). plain spec mersani attack time on 4h, j6uad samal ajal 3 korda rynnata kui teine yhe korra
neil 4PR missile ning -10% tugevusele ehk siis 3.6PR, mis on ikka parem kui teiste rasside 3PR
mersani poolt r22gib veel see, et cordelon ei saa enamus ajast nagunii assault formationi kasutada kuna pea k6ik teised omavad ainult missile uniteid ning kasutavad kaitseks/ryndeks defence formationi (mis on assaulti vastu eriti efektiivne)
aga mersan v6ib vabalt kogu aeg defence formationi kasutada, haruharva kohtab t6esti suuri ashwinide masinaarmeesid

elementidest meeldivad mulle spirit ja fire, spirit t2hendab "raise spirits" spelli, mis t6stab populationi > income suureneb
fire aga annab attack spelli, mis samuti kasulik
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 9:15 17. Apr 2003

selle n2dala l6pus/j2rgmise alguses peaks algama uus age

on kellegil soovi ambarit proovida? teeks eestlaste impeeriumi :)
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Merlon 9:42 17. Apr 2003

Ma viskan pilgu peale.Kui paistab norm mäng olevat, löön ka kampa
Merlon
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 1:30 22. Apr 2003

uus age algas, kui keegi soovib proovida, siis

http://ambar.coldfirestudios.com/site/create.html

impeeriumi koordinaadid on 90:3 (empire 90, continent 3) ning parool on "raunok1"
v6in ka esmakordsetele m2ngijatele n2pun2iteid jagada :)
algatuseks soovitan rassiks mersanit v6i cordeloni ning elemendiks fire v6i spirit
ise ehitasin nii:
15 roads, 15 markets
15 city walls, 15 gem mines
30 mage towers
0 blacksmiths, 0 wood mills
30 thieves guilds, 30 cleric temples
0 shipyards

...tegelikult on see vast rohkem minu-spetsiifiline n2gemus, lihtsam strateegia on roadide asemel k6ik marketid teha ning pooled mage towerite alla l2inud mountainsid hoopis blacksmithideks teha
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Gregik 8:49 22. Apr 2003

Olen käsi.
Mul käsil teine round. Nii et natuke olen näppinud :)
Johhaidii!
Gregik
Kosmiline Tapjakloun

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 10:17 22. Apr 2003

meeldiv :)

m2ngisin eelmise roundi ja siis millalgi 2 aastat tagasi umbes aasta aega, aga p2ris p6hjalikult, sai ka yhe impeeriumiga pidevalt top5s istutud
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Gregik 14:45 22. Apr 2003

TOP 5'es istumine on minu jaoks veits üle mõistuse :P.
Minu eelmine round oli selline, et kõõlusime erinevates tabelites kohal 270-290. Nujah aga olime 2kesi impeeriumis kaa :)
Johhaidii!
Gregik
Kosmiline Tapjakloun

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 14:58 22. Apr 2003

top5 t2hendas seda, et 15st tegelasest olid 10+ aktiivsed ehk logisid p2evas v2hemalt oma pool tosinat korda sisse
ning _k6ik_ olid spec'id, paljud ka topeltspecid, mina n2iteks plains/coastal ehk attacker
meeskonnat88 pidi suurep2raselt organiseeritud olema, muidu polnud lootustki
24/7 oli v2hemalt yks, enamjaolt mitu tegelast sees portaleid passimas

oli omamoodi fun, aga v6ttis neetult palju aega ning peale seda otsustasingi l6petada ja j2tsin 2 aastat vahele

praegu enam nii ei viitsi, m2ngib niisama oma l6buks. eelmine round oli kah kuskil 250 ymbruses, 2 ja 1 realmi impeeriumitega
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 7:34 25. Apr 2003

m2ng on alanud :)
veel 25h OOP l6puni, parim aeg liitumiseks. hetkel 3 m2ngijat...

mul kuri tunne, et pea samal ajal algav dark galaxy s88b potentsiaalsed m2ngurid 2ra :P
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 20:11 25. Apr 2003

viimane tund, kus treenides mehed OOP l6puks valmis saavad
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 9:45 27. Apr 2003

toimus soft reset, impeeriumid j2id samaks, aga m2ng algab algusest 38tunni p2rast st tuleb uuesti oma ehitised ehitada
Teemon
Nutikas Lutikas

PostitusPostitas majestic 12:01 8. Mai 2003

Mnjaa, sai vist ka mängitud sellist asja kunagi... sai antud teema algatajaga isegi ühes kuningriigis oldud... aga enam ei suudaks mitu tundi päevas sellise asja peale kulutada ausaltöeldes, isegi Utopiast pidin loobuma.
majestic
Turist

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll