Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Eelmäng 1.aprillile otse Dragon.ee tumedatest telgitagustest

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 15:46 5. Apr 2003

mõnes mõttes oli aprilli teatamine natike kurb (ma natike lootsin ikke raha saada :P)

aga peab tänama au eest et te ikkagi minu nime ka ära muutsite (mis siis et nalja pärast :roll: )

PS: pole ammu nii head nalja näind kiituseda teile...
argkunn
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 19:31 5. Apr 2003

Anglachel kirjutas:just neid ma mõtlesingi. aga privaatfoorumites võib valida ka variandi "peidetud grupp" vahel. et kas seda siis ei näe mitte keegi?

sest praegu ei paista olevat sellist nähtavat gruppi, kus absoluutselt kõik adminnid/moded koos on...vist.

suure saladuskatte all v6ib avaldada, et privaatfoorum pole sugugi mingi grupiga 1:1 seoses
6igusi mingit privaatfoorumit n2ha v6ib jagada ka personaalselt. vahe on lihtsalt selles, et personaalselt saab 6igusi jagada vaid admin
aga grupi m6te on selles, et grupi moderaator lisab ise oma gruppi rahvast juurde ning ei pea selleks adminni pinnima

ning pealegi on v6imalik ka gruppi "n2htamatuks" teha nagu foorumit. n2iteks hetkel on yks selline top secret grupp :D
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Anglachel 19:43 5. Apr 2003

demon kirjutas:ning pealegi on v6imalik ka gruppi "n2htamatuks" teha nagu foorumit. n2iteks hetkel on yks selline top secret grupp

ahah. ok, tänan. :D
Anglachel
Haldjate õpilane

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll