Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Vale generatsioon, noh! täitsa masendav

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

KES SA OELD ?

Hääletus lõppes 13:33 2. Apr 2003

vanur
6
17%
isake
9
25%
noor ja vihane
19
53%
suisa algaja
2
6%

Hääli kokku : 36

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 0:47 24. Mär 2003

Tinz kirjutas:Ei ole vaimuvaesem kui kogu teematõstatus või eelnevalt väljatoodud skaala. Ei võta omaks.

Autorlusest sa ei pääse. Ei saa öelda jah, et teema eriti vaimukusega hiilgaks. Olgu, ütleme siis, et liigitus on paar kraadi nõmedam kui varasem, kui see paremini sobib. Kui ei sobi, siis on see MHO.

Tinz kirjutas: Selle võtan küll omaks, et algversioonis ühe nime esile tõstsin kui hoiatava näite,

:?

Tinz kirjutas: aga ehk on isegi parem, kui seda seal pole. Nüüd saab igaüks ise nimesid välja pakkuda.

Just, las ma pakun: Surra - larpsuva piiksuga peeretaja :lol: (ilgelt fun, kas pole ?) Kolistame solgipangedega edasi?

Peace, Surra.

Tinz kirjutas: Ise muide liigitan end kuhugi prääksu ja peeru vahepeale. Ehk siis poolpeeretaja.

Hea, et vähemalt enesekriitiline.
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 0:55 24. Mär 2003

Udutont kirjutas:
Priist kirjutas: Ja milleks tuua see austuse-teema siia üle? Ühel asjal pole pistmist teisega, jäägu too sinna kus ta on.

Et sinu arvates pole mingit seost? Et teatud inimesi tuleb äärmuseni austada, teisi võib rahumeeli tembeldada kelleks iganes? Tinzi postis oli enne modereerimist üks PÄRISnimi. Võib-olla sa tead kelle nimi, kuna oled üks autoritest. Ei-ei, mitte minu nimi. Ma tegelikult isegi ei tunne seda inimest pea üldse. Sellegipoolest kargas Tinz IMO oma saja väikse jalaga sajasse haisvasse solgipange sellist kirja foorumisse pannes. Ma ei näe põhjust suhtuda heasoovlikult inimesse, kes ühes teemas peab nõretava kõne austusest ja teises halvustab kedagi nimeliselt (oli enne modereerimist vist midagi stiilis 'paha hais') ja võttes sõna kõigi teiste eest ('ei võeta mängu', 'räägivad, aga keegi ei kuula').

Ei, ma ei tea, kelle nimi see oli ja kuna ma ka seda siin ei näinud, ei oska asja kommenteerida...

Udutont kirjutas:
Priist kirjutas: Või ei meeldinud Udutondile klass, kus ta ise avastas end olevat? (Mis te arvate, mis klass see olla võiks? :P )

Milline peen torge, Priist! Ma kohe tükk aega ei saanud aru, kas sa teed nalja või mitte. Et kõigepealt mõtleme ühe VAHVA jalaga-tsiribiribimm-stiilis liigituse välja, ennast sellega ei seosta, aga mõned mainime nimeliselt ära. Ja siis palume kõiki foorumikasutajaid TEISI selle liigituse järgi liigitama hakata?

A miks ei seosta? Tahes-tahtmata olen ka mina, nagu kõik teisedki, ühes neist kastidest. Ja miks jalaga-tsiribiribimm? Kedagi ju ei diskrimineerita ega tõsteta kõrgemale. Kõik on ühtemoodi P..something..S. Ning liigitamine käib siin ju ometi kogu aeg, küll erinevate rankide, küll erinevate mängusüsteemide, küll mingi kaheksanda asja põhjal. Miks siis mitte ka selline liigitus?
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 1:20 24. Mär 2003

Priist kirjutas: A miks ei seosta? Tahes-tahtmata olen ka mina, nagu kõik teisedki, ühes neist kastidest.

Algse kirja põhjal jäi mulje, et ei seosta.

Priist kirjutas: Ja miks jalaga-tsiribiribimm? Kedagi ju ei diskrimineerita ega tõsteta kõrgemale. Kõik on ühtemoodi P..something..S. Ning liigitamine käib siin ju ometi kogu aeg, küll erinevate rankide, küll erinevate mängusüsteemide, küll mingi kaheksanda asja põhjal. Miks siis mitte ka selline liigitus?

Tsiribiribimmiks muudab proge kõik vähegi mahlakamad sõnad. Pidasin silmas nalja stiili, s.o. 'jalaga-p.sse nali'. Mitte, et jalaga p'sse naljad naljakad ei võiks olla, aga nende puhul võiks vähe hoolikamalt vaadata, mida kirjutad. Ehk siis veelkord, minu esimese vastus oli eelkõige ajendatud konkreetse nime mainimisest. (Muide, diskrimineerimine tähendab eelkõige (põhjuseta) eristamist, mis just toimuski)
Carpe DM!
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 1:42 24. Mär 2003

Ma arvan, et saime kõik probleemistikust aru, kas on tarvis veel vaidlust norida?

PS. See oli retooriline küsimus.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tinz 10:27 24. Mär 2003

Udutondile, PÄRISnime kasutamise koha pealt.
Ja teistele ka, kes võisid seda märgata.

Nimetatud tegelast pole oma elus näinud. Olen vaid kuulnud. Sest temapoolsed sõnavõtud on sagedased ning reeglina fleimiõhutavad. Arukusega ei hiilga ning on välja teeninud ka ohtralt bännimisi. Tendents kestnud juba aastaid. Seepärast on ta minu silmis muutunud semiootiliseks märgiks, mis tähistab tähelepanujanulist munchkinit. Ilmselt ei näe ma puude taga hagerikku ega mõelnud temast enam kui inimesest. Vabandan nende ees, kes leiavad, et nende lähikonnas ei tohi ämbreid olla. Ma teinekord võtan mõne muu anuma.

Aga samas, nagu Priist mainis, olgu klassifikatsioon kui "nõme" tahes, kõik me kuulume tahes-tahtmata mõnda klassi. Kuivõrd viimasena väljapakutud jaotus on eelkõige vanuseline, võib end kuuluvusest ju solvata lasta, aga iseasi, kui arukas on omaenda vanuse ja dragoni-staazhi peale solvuda.

Mina oleks oluliselt solvunum, kui keegi kahtleks mu soolises kuuluvuses ning mind isakeste klassi liigitaks. Maitse asi.
Tinz
mõtlev Pagas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 12:07 24. Mär 2003

viimane skaalajaotus arendati edasi sellisest väljendist nagu "piiksularp" ja "piiksud".
ilmselt peab see vist tähendama sellist nooremat selckonda, kes eelistavad rohkem madistada kui rolli mängida (munchkinismi kalduvad noored inimesed?).
selline asi on täiesti levinud.

sai leitud, et "piiksularp" on natuke solvav ning peaks tegema samaväärsed nimetused siis ka nende mängude kohta. kes selle väljendi välja m6tsid ;)
kerge moraalne toetus "piiksudele" :)
surra
veider molekul

PostitusPostitas oop 4:51 25. Mär 2003

Tinzule pai. :lol:
Ja teistele autoritele kah väike šokolaadimedal. Sobib konjaki kõrvale.

Et mina isikunime ei näinud ja olen seeläbi informeerituselt pärsitud, palun mindki informeerida. Ootan usinalt ja lisan teabe toimikuisse (nagu yldiselt teada, on mul igayhe kohta *toimik*).

Surra kirjutas:sai leitud, et "piiksularp" on natuke solvav ning peaks tegema samaväärsed nimetused siis ka nende mängude kohta. kes selle väljendi välja m6tsid ;)
kerge moraalne toetus "piiksudele" :)

...ehk siis edaspidi "edutatud hääleulatusega noormängurite larp"? :o
No kuulge, korrektsusel on kah piir. :x

Et korrektsust madalamal hoida ja lärmi tugevdada, pakun, et nyyd võiks vähemalt asjaosalised (s.t. teised peale Tinzu) endagi sel skaalal avalikult ära liigitada. Kui inimesed kaotavad võime enda yle irvitada, on see väga kurb ning enamasti pole sellistel drägonis midagi teha. Olen paari kohanud. Kole. :rolle:

Ning kui keegi ikka ei julge end sildistada, on yhtlasi ka selge, mida sellisest arvata. :x

Teen otsa lahti ja teatan yhtlasi, et enda arvates (aga enesehinnangut mul jagub) olen viimasel ajal täiesti pussustunud, kuna ise kyll mängin, aga mängu pole ammu teinud. Loodan siiski kunagi aega saada ning seeläbi puuksude sekka tagasi jõuda. :(
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 7:58 25. Mär 2003

ma igatsen prääksu-aegu taga ;)
aga ilmselt klassifitseerun juba puuksuna (kuigi veel ei tahaks nagu:).

siiralt teie
PUUKS
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Pecike 10:41 25. Mär 2003

EI jää mullgi kui teema algatajal muud üle kui avalikult kuulutada ma olen PUSS.

See määratlus ei erine juba hääletatud vanurist küll millegi poolest peale avalikuse aga ilmsalt ei sobi anonüümsus meie edumeelsle foorumi külastajale ning ma olen sunnitud alistuma :)

PS. Udutont, mis sind ikka nii vihale ajas ? Kui jätta välja algne pärisnime kasutus (nägin, ei kinnita , ei lüka ümber ) siis pole ju nagu pussul ja vanuril suurt vahet ?
Lihtsalt halb inimene
Pecike
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kurat 11:23 25. Mär 2003

Huvitav liigitus ju ma kuulun siis prääksu puuksu vahepeale :)
El Diablo horrible sangriento!
Kurat
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 12:28 25. Mär 2003

Ei maksa unustada, et tõlkijad on vist oma elukutse mõjutusel sõnakasutuse suhtes üpris tundlikud. Vähemalt mina küll olen. See tuleb pidevast tähendusvarjundite analüüsimisest :(
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 17:25 25. Mär 2003

Asjaosaline Priist teatab: Tema kavatseb veel mitu head aastat olla PRÄÄKS! (Kuigi enam seda paraku vist kuigi pikalt saa...)
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 17:41 25. Mär 2003

Pecike kirjutas: PS. Udutont, mis sind ikka nii vihale ajas ? Kui jätta välja algne pärisnime kasutus (nägin, ei kinnita , ei lüka ümber ) siis pole ju nagu pussul ja vanuril suurt vahet ?

Ilmselt see, et Tinzi kahtlemata sädelevat karismat polnud sõnumit pehmendamas. Tundus kummaline lugeda jumaliku DM posti ja kohe selle järgi kirja, kus keegi hoobilt paika pandi (keda, nagu välja tuleb, Tinz tegelikult eriti ei tunnegi). Pole üldse oluline kui tõene see paikapanemine on. Jäi mulje, et tegu on sellise 'tsuktsid on lollid ja suur juht ja õpetaja ' stiiliga. Loodetavasti eksisin.

oop kirjutas: Et korrektsust madalamal hoida ja lärmi tugevdada, pakun, et nyyd võiks vähemalt asjaosalised (s.t. teised peale Tinzu) endagi sel skaalal avalikult ära liigitada. Kui inimesed kaotavad võime enda yle irvitada, on see väga kurb ning enamasti pole sellistel drägonis midagi teha. Olen paari kohanud. Kole. :rolle:

Ahh...palju võiks öelda, aga ...[hiljem muudetud] seekord jääb ütlemata. Või kui siis: NÕME nali, irvitagu kel tuju.
Viimati muutis Udutont, 21:39 25. Mär 2003, muudetud 3 korda kokku.
Carpe DM!
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dreampiller 17:45 25. Mär 2003

<on jälestatud

Paneks selle teema õige kinni, eh?
Taoline jutt on intelligentsusest ja isegi mingisugusest vildakast huumoris VÄGA kaugel.
n_n
dreampiller
Foorumi RPG Mängujuht

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 17:45 25. Mär 2003

oop kirjutas: Ning kui keegi ikka ei julge end sildistada, on yhtlasi ka selge, mida sellisest arvata.

ja
Shadow kirjutas: Ei maksa unustada, et tõlkijad on vist oma elukutse mõjutusel sõnakasutuse suhtes üpris tundlikud.

Mitte ei julge vaid ei taha ennast niimoodi sildistada.
Sest need sildid on teil k o l e d a d.
Saate aru, lihtsalt t a v a k o l e d a d.
Sellised ebaesteetilised, näevad kirjapildinagi inetud välja ning kõlavad kohutavalt halvasti. Sellest aru saamiseks ei pea ilmtingimata tõlkija olema. Mina loobun neist esteetilistel põhjustel, igaveseks ja jäägitult.

PS Selles küsimuses ei ole minult ei mõistmist ega ka mingit solidaarsust mõtet oodata. Seda ei ole ja ei tule.
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll