Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Poeedid & Kangelased: Eilse Õhtu Kroonika

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Poeedid & Kangelased: Eilse Õhtu Kroonika

PostitusPostitas Marat Sar 15:05 1. Juun 2005

Alustaks siis käesolevaga yhe tõeliselt vahva teema, toomaks kiirekese päikest halli argipäeva. Ytleme nyyd pikemalt pudru ymber keerutamata välja, et selles teemas tervitatakse oma eilsete, täiesti ajuvabade, absoluutselt debiilsete LÄBUDE kamraade ja jagatakse suurimaid kangelastegusid laiema avalikkusega. Ma arvan, et me kõik nõustume - vahest on isased ikka nii isased, et kohe ON VAJA pinda, millel oma võimsaid ettevõtmisi teistele teatavaks teha. Antud pind võib mõndadel juhtudel osutuda ka hädavajalikuks andmebaasiks juhul, kui sa ise ei mäleta või vajad lynkade täitmist oma suurte saavutuste koha pealt. Parimatel juhtudel võib Eilse Õhtu Kroonika sul, kallis forumant, aidata vastata kysimustele nagu

Kus on mu võtmed?
Miks on kõik mu riided läbimärjad?
Olen ma peksa saanud?
Miks vaatas see tytarlaps täna mind nii imeliku näoga?
Mis on see vahva asi mu genitaalidel, mis veritseb?

Tegelikult on antud teema muidugi ka tihedalt seotud ROLLIMÄNGUGA. Mis ei oleks? On ju nende lugude kangelased kõik suured poeedid, armastajad ja DM`id.


---------------------------------------------------------------------------------



Käesolevaga soovib Marat Sar tervitada seltsimehi Jack ja Uuk. Ja soovitada avalikkusel korrata järgnevat unustamatut julgustykki, mis eile õhtul väga heaks ideedeks osutus:
Öösel kell kuus, vastupidiselt sellele, mida su ema sulle rääkis siiski ON väga hea mõte helistada esimesele pähe tulnud tydrukule ja teatada talle, et sa (tsiteerin) "tapad ennast ära, kui ta sind ei armasta". Seejärel soovitab Marat karata kevadiselt jäisesse Emajõkke ja avastada, et täiesti lakkus peaga ei ole ylesvoolu kaldale tagas ujuda sugugi nii lihtne, kui arvata võiks. Julgustyki järeleaimajatel soovitab seltsimees Sar pöörduda Jacki poole, kes teab, kuidas käituda hypotermias väriseva idioodiga ega pea liiga suureks vastutulelikkuseks talle vapper hiphop get-up läbiligunenud rõivaste asemel selga laenata. Retsept!
Ainus asi, mis mulle arusaamatuks jääb on Jacki soovitus taksosse ronides "mitte välja näidata, kui märg sa oled". Kuidas seda tehakse? Tahate järele proovida siis teatage mulle, kuidas teil õnnestus teeselda kuivasid riideid. Mind väga huvitaks.

Ah jaa - ja ärge kunagi, mitte kunagi! kuulake Uuki, kui ta kannustab teid täis peaga tytarlapsi ära rääkima. See ei ole hea mõte. Ta lihtsalt tahab teid kõige kurjemate plikade otsa juhatada, et siis teie abitute lähenemiskatsete yle baarileti tagant irvitada.
Ja prooviga kindlasti järele uus drink! Sulatatud Plastiliin. Selle saab nii, et kysid yhest Tartu linna kuulsast ajaveetmisasutusest (ma arvan, et me kõik teame kust) "Flaming Lambourgini" nimelise joogi.
Aga sa ei saa seda. Sa saad kohutava rohelise asja, mis maitseb nagu sulatatud plastiliin. Sealt ka nimi. Proovige järele. Paneb asju tegema. Vahvaid asju.

Retsept!
Marat Sar, signing off.


P.S. Toogem Kõrtsi veidi vanad head Yldist Läbu tagasi. Mmmm... "Yldine Läbu". Nostalgiahoog tuleb peale...
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija
 
Postitusi: 777
Asukoht: Elyysium

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6