Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

kuidas teha kodukad

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

kuidas teha kodukad

PostitusPostitas carenake 11:06 21. Mai 2005

kuidas teha kodukad aitake :(
aitake mind mul läheb kodukad vaja :(
wõi andke aadressiid kui teade :(
tahan väga :(
carenake
Vandersell

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 11:13 21. Mai 2005

Kas sa natuke valesse alafoorumisse pole sattunud?
Siin käib juttu rollimängudest, kodukas pole seda kindlasti. Nüüd pole mõtet hakata uut teemat tegema ja sellega foorumit läbustama, jääb vaid loota, et modeaatorid su õigesse kohta kolivad.

koduka kohta niipalju, et igasugused otsingusüsteemid on abiks. näiteks see on suureks abiks ;)

Edu!
"Errare humanum est"
argkunn
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 11:14 21. Mai 2005

Mis sellel, et sa väga tahad, rollimänguga pistmist on?

P.S. Eeh, Argkunn, su reaktsiooniveeretus oli parem...
Shadow
Saladuste kaitsja

PostitusPostitas d W a R f 12:49 21. Mai 2005

d W a R f
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kriku 21:17 21. Mai 2005

d W a R f kirjutas:http://www.hot.ee/micks/kuidas.htm

Jummel küll... Ärge õpetage noortele inimestele FrontPage ikoonil klõpsamist ära... Kes seda suppi siis pärast sööma hakkab!? Notepad on programmi nimi, mida vaja on.

Üleüldse ma panen imeks, et see teema juba lukus pole...
Kasutage BAAS-i, rahvas!
Kriku
Deaktiveeritud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas looom 2:05 22. Mai 2005

aga miks lukus inimese küsimus jääb ju vastuseta kui kohe teema lukku panete ja enne natuke sõimate Front pagega on jah kõige lihtsam teha aga lehti ei oska anda
Dont forget kids, the bigger your postcount, the bigger your penis is!
looom
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tribulant 3:00 22. Mai 2005

Frontpage'i ja muude säärastega on omad hädad. Jah, hea tahtmise juures on võimalik ka Wordiga html-i kirjutada. Aga miks nad seda teevad? Miks, jumalate nimel, miks??? :cry:

Kui tahad asja tegema õppida, otsi parem mingi koht, kus väga lihtsalt html-keele aluseid õpetatakse. (Mis on <br>, <b>, </tr>, <font size=9> jne.) Ja kui midagi segaseks jääb, uuri teiste inimeste kodulehti. (Igas brauseris on koht, kust lehe koodi näeb; Netscape'il näiteks View -> Page Source.) Suurte ja topbedate progede halb kylg on selles, et sa joonistad mingi omast arust ilusa pildi ja proge ehitab sinna taha mehaanika, aga kuna ta teeb seda valmisolevatest juppidest kurat-teab-kuidas, võib see tegelikult hoopis teistsugune välja paista (ja igas brauseris isesugune, isegi teise suurusega monitoris täiesti söödamatu); pealegi on selliselt kirjutatud kodulehel suhteliselt raske mingit lihtsat asja muuta, kuna ykski tont ei tea, kuhu see topitud on. Väga väikeste kodulehtede puhul see eriti ei koti, kuid vähegi suurem koduleht hakkab võtma ka oluliselt rohkem masinavõimsust kui isetehtu - jällegi, isekirjutavad proged topivad kodulehe koodi igasugust mõttetut sodi täis, nii et see paisub nagu õhupall ja dial-upiga inimesed su peale ysna tigedaks saavad. Samuti kipuvad kõik lingid jms paigast minema. (Räägin omast kogemusest. Yks puhtakujuline jobu salvestas kord minu tehtud kodulehe endale arvutisse, nikerdas seal midagi ja arvas, et nyyd on kõik hästi. Kulus kolm päeva, enne kui lehe jälle tööle sain. :1: )

Parim html-ikirjutusproge on tõesti Notepad. Ise kasutan Arachnophiliat, mis ei kirjuta sinu eest teksti, kuid näitab seda sulle liigendatult ja värviliste märgenditega, nii et kiiresti sirvides on mugavam asju yles leida. Aga selle uuemad versioonid ei ole kah suuremad asjad ja vana on ainult minul, nii et proovi jah parem Notepadiga.
tribulant
Nati Kõvem Võlur

PostitusPostitas d W a R f 12:13 22. Mai 2005

Kriku kirjutas:
d W a R f kirjutas:http://www.hot.ee/micks/kuidas.htm

Jummel küll... Ärge õpetage noortele inimestele FrontPage ikoonil klõpsamist ära... Kes seda suppi siis pärast sööma hakkab!? Notepad on programmi nimi, mida vaja on.

Üleüldse ma panen imeks, et see teema juba lukus pole...

ok siis kui keegi peab paremaks notepadis scripti toksida siis saab abi siit http://pedja.edu.ee/~neeme/failid/arvuti/html.html
d W a R f
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kriku 12:54 22. Mai 2005

http://www.w3schools.com

Seal saad sirvija aknas ühte kasti koodi kirjutada, nuppu vajutada ja vaadata, kuidas teises kastis asi välja näeb. Väga mõnus.
Kasutage BAAS-i, rahvas!
Kriku
Deaktiveeritud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 13:27 22. Mai 2005

Minu soovitus oleks muide Nvu nimeline proge. Väljund on selline suht puhas ja mina olen viimasel ajal kõik väiksemad asjad sellega teinud, kui just pole parajasti kontrollfriikluse tunnet peal olnud.
Lubab sortsu kallale, aga samas käib muidu mudimine nii, et näed jooksvalt ära, et mis parajasti käimas on. Paranoia leht ja Heategevusballi leht mõlemad olid tollega.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sefiinius 23:18 22. Mai 2005

Mina isiklikult soovitaksin programmi nimega Macromedia Dreamweaver MX.Sellega kerge enamus asjad ära teha.Disainiga eriti pole selle programmiga tutvunud,aga ülejäänud asjad saab minu teada kõik ära teha.Õpetused ilusti sees ja ei tohiks tekitada probleeme ühelegi kasutajale.Minu teada peaks see uuematel Windowsidel isegi kohe kaasas olema koos Flashi,Fireworksi ja ülejäänud Macromedia repertuaariga.Soovitan!
Sefiinius
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 23:51 22. Mai 2005

Ei ole ta midagi "uuematel Windowsitel kaasas". Lisaks maksavad need kõik sinu mainitud raham, kui sa just kuuajalist demo ei taha jooksutada (Flashil vanasti vähemasti oli selline katseaeg antud).
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kirves 7:41 23. Mai 2005

Dreamweaveri litsents maksis minu mäletamist mööda kuskil kuu ajaa eest veel ca 10000 krooni. :rolle:
Kirves
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tribulant 12:54 23. Mai 2005

Eldamacil kirjutas:Dreamweaveri litsents maksis minu mäletamist mööda kuskil kuu ajaa eest veel ca 10000 krooni. :rolle:

No mis see siis ära ei ole. Peagu et maast leitud.

Alati võib ju sõpradelt kysida, ehk mõni myyb oma vana edasi. Ja mis saab yldse neist progedest, mis mõne firma likvideerimisel yle jäävad? Kas need võib pankrotihaldur omal äranägemisel laiali jagada või tuleb kõik kohapeal ära syya? Kas keegi teab, kuidas need litsentsid tavaliselt vormistatud on - st, eraisik tohib enda oma teisele maha kyll myya (kui enda arvutis uninstalli teeb), eraisiku litsentsiga proget firma tavaliselt kasutada ei tohi, aga vastupidi?
tribulant
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas manic 13:47 23. Mai 2005

a mul on ka üht kodukad vaja.
ma ei oska ise kodukad teha.
ja üldse, millest jutt?

teeb sellega, millega hea on. mina näiteks toksin koodi AceHTML'is, sest minu jaoks on see mugav. Kui sul on viitsimist kõiksugused pisvinnid käsitsi sisse taguda notepadis, siis palun väga. Vahet eriti pole, riista see pikemaks ka ei venita. Mõni soft lihtsalt venitab rõvedalt oma lisavidinaid koodile juurde. Näiteks iga rida algab uue font tabiga (see oli vist mingi M$ teema. anyways).

Kasutagu seda, mis enda jaoks mugav on. aye?
foto @ uba .ee
manic
ekslev Bard

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll