Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

On kellelgi mõni paadiküna?

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

On kellelgi mõni paadiküna?

PostitusPostitas paadikapten 19:35 4. Apr 2005

Kevad on käes ja ma hakkan taas tegelema paadiotsinguga... Ehk viitsite maal või kus iganes luurata, kas teil, teie tuttavatel, naabritel või näiteks tuttavate tuttavatel on kusagil keldris, kuuris, garaazis, hoovis, aianurgas
vms kohas mingi küna vedelemas, millest soovitakse vabaneda.
Eelistaks aeru või purje jõul liikuvaid puust, plastist ja vineerist aluseid, kuid ka kummipaadi või plekkpontoonidega vesijalgratta vastu pole miskit ning kui alus remonti vajab-no küll hakkama saan. Varsti ehk ( nii kuu-pooleteise pärast) hakkavad mul rahad kah nati lahedamalt liikuma ja siis saan vähemalt 500 eeku välja panna küll.

Kiiret mul pole.
paadikapten
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas looom 23:09 4. Apr 2005

vot ükskord kui ma pangodi järve äääres olin oli seal küll üks ilus paat aga ma mõtlesin isegi ära osta aga see ost jäi sinnapaika ja ma ei teagi nüüd mis sellest saanud on.
Dont forget kids, the bigger your postcount, the bigger your penis is!
looom
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kylm lumi 16:26 5. Apr 2005

Meil maal hoovi peal oli veel eelmisel suvel tore küna, aga see varastati ära. :( Varaste motiivi ma aga mõista ei suuda, sest tegu oli sõna otseses mõttes künaga - selline, millest suuremad elajad söövad, tore ja piisavalt suur, natuke vana ka. Metallist küll, aga tänu oma kujule ja vee teada-tuntud füüsikalistele omadustele püsis see ka kenasti pinnal. Sai sellega isegi sõitmas käidud ja peaks mainima, et väga lõbus oli (mõnus kõikumine-loksumine, edasi liikus ka kiiresti, kui keegi taga ujudes lükkas... oh, nostalgia...). Asjale lisas põnevust veel küna transportimine läbi küla, sest metallist käru peal tegi asi parajat lärmi ning äratas tähelepanu.
...aga nagu ma juba mainisin, varastas keegi küna ära... :cry:
Vabandust, et teemat solkisin, aga see lihtsalt oli kena mälestus minu künast ja ma lihtsalt pidin seda teistega jagama...
väike vettinud sõdalane
kylm lumi
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Võsaveli 22:01 6. Apr 2005

Atlantise ees ju laenutatakse miskeid kanuusid, nendega peaks saama küll Emajõel solberdada. Mul kummipaat on, aga ei raatsi ära müüa, saab kalal käia. Muideks kõige rohkem soovitan matkasüsta, väga mõistlik sõiduriist. Mugav, läheb kiirelt edasi, ja mahutab palju. Aint hind on kirves. Veel üks võimalus on ise teha, mine haabja ehitamise kursustele ja meisterda endale ise küna. Kuigi jah ei tea kas Emajõgi haabja jaoks just see kõige õigem veekogu on, eriti Tartu kesklinnas.
Võsaveli
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paadikapten 17:55 7. Apr 2005

Kordan: olen valmis ostma vaid kasutatud alust-vene Pella, matkasüst, vesijalgratas vms. Eriti hea oleks, kui leiduks kuskil mõni Pella tüüpi küna.
paadikapten
Loitsija

PostitusPostitas Faramir 22:02 7. Apr 2005

Aga kuidas oleks mõnede TM-idega, kus kirjas, kuda paati teha? Sellist, odavat vineeralust ning veel lihtne ka teine...
Samal ajal kui larparid nägid vaeva ja vägistasid mandrelli, et särgi jaoks rõngaid saada, irvitasid autentsed mehed kõrval kilplaste üle, sest nemad olid juba ammu oma vedrude tegemisega treipingil hakkama saanud...
Faramir
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tribulant 11:58 8. Apr 2005

Kuidas bofferpaat välja võiks näha?
Et magamismatist ja teibist ja keskel suur auk, et saad kinnitada ymber kere nagu suure ujumisrõnga ja siis sellega metsa vahel joosta?
tribulant
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 12:15 8. Apr 2005

tribulandi jutt kõlab nagu katkend bunny-larpist :)
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 12:17 8. Apr 2005

tribulant kirjutas:Kuidas bofferpaat välja võiks näha?
Et magamismatist ja teibist ja keskel suur auk, et saad kinnitada ymber kere nagu suure ujumisrõnga ja siis sellega metsa vahel joosta?

Naah, see on esimene genn... :D
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paadikapten 16:46 9. Apr 2005

Faramir kirjutas:Aga kuidas oleks mõnede TM-idega, kus kirjas, kuda paati teha? Sellist, odavat vineeralust ning veel lihtne ka teine...

Sa mõtled seda Tehnikamaailma? Ütle siis, mis aastakäik ja mis number-siis tean, kust otsida. Sest ka iseehitamine pole välistatud.
paadikapten
Loitsija

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll