Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

reis hollandisse

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

reis hollandisse

PostitusPostitas sacreb 19:52 31. Mär 2005

(vabandust, kui postitan kuskile valesse kohta....olen meeleheitel;)))nuniii....on kavas minna Hollandisse aprilli lõpus, aga üksi ei viitsi eriti. ühesõnaga kas mõni tore elupõletaja viitsiks minna sinnakanti. Algne idee oli minna vähemalt nädalaks ja üürida selleks ajaks korter vms. Ja kui tõesti väga meeldima hakkab seal, siis ka mingisugune tööots otsida ja jääda paariks kuuks sinna niisama tsillima:). Juuli alguseks pean kindlasti tagasi jõudma ,kuna siis on hard rock laager....ahjaaa, minek oleks kuskil aprilli lõpus
kõiksugu ettepanekud on teretulnud
:)
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
sacreb
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas raTsu 4:55 1. Apr 2005

Lahe allkiri sul. Heh, ühe sõna äravahetatud positsiooni tõttu tekkis võimalus mõista ka nii: "enamus lihtsalt hingitsevad (ja ei midagi muud), sest illegaalne on olla surnud". Aga selles pole siin tera, selge muidugi. Pigem ikka "Most r alive ONLY BECAUSE it's illegal to kill them." - sootuks anarhistlikum plaan. Tuttav kõnekäänd, aga pean tunnistama, et ei mäleta, kust see tulla võis. Äkki oskad ise öelda?

Ära siis ise surmale võlgu jää, kui sulle see põhimõte armas. Head reisi igal juhul!
platform of flatworms
raTsu
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 9:18 1. Apr 2005

(Mein Gott, palju meil nüüd Shadow kloone on.. :12:)
Oleks tulija, kui pass oleks kehtiv ja aega jätkuks. Aga kahjuks pole kumbagi.
All characters appearing in this work are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental.
Henzu
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 9:30 1. Apr 2005

Henzu kirjutas:(Mein Gott, palju meil nüüd Shadow kloone on.. :12:)

Varjude mäng keerles täiskuu kumas... või kuidas see nüüd oligi. Kalendrisse ikka vaatasid hommikul? :P
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tribulant 9:59 1. Apr 2005

Ja Shadow' nimi on Leegion... :P
Õnne.

(pysime kõik ikka ilusti teemas, eks?)
tribulant
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sacreb 12:39 1. Apr 2005

Henzu kirjutas:(Mein Gott, palju meil nüüd Shadow kloone on.. :12:)
Oleks tulija, kui pass oleks kehtiv ja aega jätkuks. Aga kahjuks pole kumbagi.

mul on kah pass kehtetu. sellepärast ma aprilli lõpus lähengi, kuna 25'ndal saaan uue passi kätte:)
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
sacreb
Vanem õpipoiss

PostitusPostitas Golburk 21:54 1. Apr 2005

raTsu kirjutas:Lahe allkiri sul. Heh, ühe sõna äravahetatud positsiooni tõttu tekkis võimalus mõista ka nii: "enamus lihtsalt hingitsevad (ja ei midagi muud), sest illegaalne on olla surnud". Aga selles pole siin tera, selge muidugi. Pigem ikka "Most r alive ONLY BECAUSE it's illegal to kill them." - sootuks anarhistlikum plaan. Tuttav kõnekäänd, aga pean tunnistama, et ei mäleta, kust see tulla võis. Äkki oskad ise öelda?

Ära siis ise surmale võlgu jää, kui sulle see põhimõte armas. Head reisi igal juhul!

See oli vist minu jaoks kõige rohkem teemasse minev post.
Noh tähendab vähemalt see osa kus räägiti kellegi signatuurist.
Vahhva, üldse, kõik on hästi tore ja roosa sest inimesed reisivad Hollandisse ja kõik Tartu prügi läheb edaspidi Tallinnasse.
Muide, inimene kes kavatseb Hollandisse minna.
Mine zavoodi ja seal liigub tihtitihti inimesi kes tahvad hollandisse minna. Niisama noh, aga üksi ei viitsi. Kõik lähevad teadagi mis pärast.
Ning mis te ikka sinna lähete?
Minge maridele appi venelasi tagasi hoidma, või minge riigiduumasse kaklema, seal käib ju koguaeg Neenetsimaa pärast kätš. Ikka jõhkralt. Põrandale pikali ja suure kaarega mõnusad hoobid.
Noh, ma pidin spämmama, selline vajadus tekkis.
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 11:36 3. Apr 2005

Teen omalt poolt ettepaneku Hollandi reis ära jätta ja kuhugi hakata korjama nende inimeste nimesi, kes Hollandisse minna ei taha.
Blog: http://pronto.ee/
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tribulant 13:06 3. Apr 2005

Neid võiks ka siiasamma koguda.
Ma läheks kyll kunagi, kui aega ja raha yle jääb. Mulle Holland meeldib. Seal on suurepärased tyrgi söögikohad.
tribulant
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 13:08 3. Apr 2005

tribulant kirjutas:Neid võiks ka siiasamma koguda.
Ma läheks kyll kunagi, kui aega ja raha yle jääb. Mulle Holland meeldib. Seal on suurepärased tyrgi söögikohad.

... ja Türgist saab osta suurepäraseid Hollandi puukingi.
Blog: http://pronto.ee/
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tribulant 13:18 3. Apr 2005

pronto kirjutas:... ja Türgist saab osta suurepäraseid Hollandi puukingi.

Räägid ka omast kogemusest? Mina puukingafänn ei ole, sellest asjast ei tea, järelikult pean asjatundjat niisama uskuma. (Syya mulle kyll meeldib.)

Niisiis, tehkem eelnevast lähtuvalt kaks nimekirja:
a) inimesed, kes ei taha minna Hollandisse
b) inimesed, kes ei taha minna Tyrki.

Palun registreeruda.
tribulant
Nati Kõvem Võlur

PostitusPostitas Golburk 14:26 3. Apr 2005

tribulant kirjutas:
pronto kirjutas:... ja Türgist saab osta suurepäraseid Hollandi puukingi.

Räägid ka omast kogemusest? Mina puukingafänn ei ole, sellest asjast ei tea, järelikult pean asjatundjat niisama uskuma. (Syya mulle kyll meeldib.)

Niisiis, tehkem eelnevast lähtuvalt kaks nimekirja:
a) inimesed, kes ei taha minna Hollandisse
b) inimesed, kes ei taha minna Tyrki.

Palun registreeruda.

Ja need kes tahavad Mütsile saarele külla tulla.
Neid oli ka oma jagu.
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Võsaveli 21:53 6. Apr 2005

Mul on Norrasse plaan minna, pilet on olemas, aint lennujaama maksude ja ööbimise jaoks põle pennigi. Kaaslast otsin ka. Kui keegi on varem Norras käinud ja Oslo kesklinnast ka kaugemale jõudnud, näiteks mägedesse, siis äkki oskate öelda, kas oleks seal mägedes ka mingi telkimise variant mõeldav, et siis jääks ööbimiskulu ära, ja ehk saaks mõne hea elamusegi?!
Võsaveli
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sacreb 22:20 6. Apr 2005

kurat küll, mille pagana pärast sa sinna yldse lähed??? tule hollandisse. see palju NALJAKAM ju:P
tegelikult otsin ikkagi hollandisse reisijaid, aga florian, va tubli headus ise, andis mulle hea neti addressi, kus saab öömaja päris hästi. ise leidsin endale kah sealt. http://www.hospitalityclub.org
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
sacreb
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Die 22:20 6. Apr 2005

Nõuanne, mis kipub kehtima suurema osa paikade kohta (veerandi Euroopa kohta kehtis see vähemalt...): mine kohale, aja silmakesed-kõrvakesed lahti, küsitle kohalikke (justnimelt kohalikke, mitte turismibürood ja mitte neid, kes sulle miskit kaela üritavad määrida - tavalisi lihtsaid inimesi), ja kui see ka ei mõika, võta suund kätte, pane minema, ja kohapeal vaata ringi. Kui see näeb välja sedamoodi, nagu saaks, siis saabki. Katseta, proovi. Maksimaalne, mis vales kohas ööbimise ees sihukeses kohas juhtub, on see, et sul on ebamugav või sind aetakse minema. Ka see on elamus.

Ja kogemusi tuleb.
Kui oled kaelani sitas, ära pead longu lase (Saksa vanasõna)
Die
Lohede õpilane

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll