Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Oi!Pokalypsis: Nyyd ???

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sondor 10:08 18. Mär 2003

Oi!Boy kirjutas:Tohoh tonti, ei oleks arvanud, et sellest syytust kysimusest nyyd selline boleemika tõuseb. Esiteks, mis puutub mu veidi vängesse kõnepruuki, siis noh mis ma oskan öelda, sõda jätab meisse kõiki oma jälje. Ega meil seal mägikarpaatides komekymnendate alguses lihtne ei olnud, ei kasutatud väljendeid nagu: seltsimees Neeme, ehk oleksite nii lahke ja ulataksite mulle sellest parempoolsest kastist 7.62 FMJ. tyypi padruneid. Oli: tsiribiribimm Neeme tsiribiribimm vea oma tsiribiribimm kuulidega siia mul saab see paganama pide kohe tyhjaks... ei olnud mingit peenutsemist, öeldi nii nagu asi oli. Vaenlase risttule all ei ole sul aega hakata mingisuguse etiketti või sõnaseadmise peale mõtlema, ytled täpselt seda, mis tarvis ilma mingite ilustusteta. Aga noh tsivilistidele on seda vistiti raske selgeks teha. Ja teiseks: Ma ei ole Marat Sar, ma isegi ei tunne sellist tyypi, 29.ndal aastal Baieris oli minuga yhes rygemendis kyll yks venelane, kelle nimi oli Marat Shurik, kihvt tyyp oli, ennastsalagav ja andekas aga kahjuks ta langes 31.-sel aastal "Suure Baieri Blokaadi" aja, astus vistiti H71LM tyypi maamiini otsa ja lendas ribadeks... tsiribiribimm selliste asjade meenutamine toob mulle alati pisara silma, miks see ei võinud mina olla, miks Marat Shurik, miks? Aga ajapikku olen ma õppinud leppima saatuse vingerpusside ja keerdkäikudega nagu oli Ungaris 67.-ndal aastal: meie pataljon saadeti ette maad kuulama, seetõttu olime kergelt relvastatud ja mitte valims avalikuks lahinguks....vabandus ma tulen kohe tagasi ja lõppetan om jutustuse

Väino Saare - literaat ja sõjaveteran

2 sõna -
psühhoneuroloogia dispanser...
your HEART is a MUSCLE the size of your FIST..
..keep loving - keep fighting..
sondor
Pädev Bard

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll