Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Oi!Pokalypsis: Nyyd ???

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 21:05 11. Mär 2003

Komplimendid teadjatele! Oi!
:lol:
Minu jaoks on Oi! näol tegemist nagu naljaga või nii. PEale kiire, monotoonse trummikäigu. See põhimõte, et on olemas mingi maailmanägemus, mida alternatiivsed noored järgivad ja selle nimi on "Oi!" ja "Oi!" on ilmselt ka ainukene mõistlik seletus antud maailmavaate põhitõdede kohta... See on hinnaline! On seltskondi, kus selle asja idiootsuse (ja yletamatu võlu) yle on aastaid irvitatud.

Vaatasin yle selle "nunnu" muuseas. Ja mis tuli yllatusena (ja mida sa ilmselt ei näinud) oli see, et "Elyysiumi" privaatfoorumi teemad olid kõik täiesti liidrid oma "nunnude" poolest. Ja yldse kajastus "nunnu" minuga seotud teemades.

Mis teha! Olen nunnu poiss! :lol:
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 21:21 11. Mär 2003

ise olen alati leidnud (tummised)agropungid oipunkidest toredamad olevat ;)
oipunk on juba selline peenutsemine .
Viimati muutis surra, 12:43 12. Mär 2003, muudetud 3 korda kokku.
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 21:26 11. Mär 2003

Tegelikult liigun ma ise enamuse ajast surmajatsutajate ja ballett-metallistidega koos. Mõnus rahvas selline. Reggaedeath on ka normaalne värk aga Eestis on raske leida...
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 21:30 11. Mär 2003

ihiihii ja ahhahaa :roll:
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

Re: sherlokkimine (uudishimu tappis kassi) [tekitame paranoi

PostitusPostitas Dister 21:58 11. Mär 2003

Surra kirjutas:otsing "nunnu" annab võimalikke tulemusi :) kui vaadata, kes sellist väljendit tihedamalt kasutab 8)

Tundub et yks suuri mysteeriume on lahenemas.
Olete ehk teiegi märganud foorumi avalehe allosas linki, mil nimeks kes kasutavad hetkel foorumit? Olete te ehk isegi kunagi juhtunud eelpoolmainitud lingil klõpsama?
Mina igal juhul aeg-ajalt olen. Ja vastavalt minu tähelepanekutele eksisteerib teatud hulk seltsimehi, nimesid ma siinkohal syndsuse huvides loomulikult ei maini, kes veedavad enamiku oma Trägunis veedetud ajast just sedasama otsingumootorit kasutades. Või vähemalt jääb selline mulje minu vaatlustulemustele tuginedes.
Mis aga teeb asja kummaliseks on see, et mina olen otsingumootorit siiamaani ikka suhteliselt mõttetuks jubinaks pidanud. No mida ma sealt ikka otsin? Minu väikeses kolus on tekkinud isegi teooriad, et kui keegi kylastab mõnda privaatfoorumit, siis kuvatakse foorumi nime asemele kirje kasutab otsingut. Etc. Aga see ei vasta ilmselt nagunii tõele.
Nyyd aga saan ma teada, et vähemalt Surra koostab otsingumootori abil foorumi kasutajate psyhhosomaatilist portreed. Mida teevad aga teised temasugused jääb siiski veel mysteeriumiks. Ja seda saladuseloori ei saa tõsta mitte keegi peale otsingumotoristide eneste.
Dister
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 22:11 11. Mär 2003

Dister kirjutas:Minu väikeses kolus on tekkinud isegi teooriad, et kui keegi kylastab mõnda privaatfoorumit, siis kuvatakse foorumi nime asemele kirje kasutab otsingut. Etc. Aga see ei vasta ilmselt nagunii tõele.

kunagi testisime seda, privaatfoorumi vaatamise m2rkis systeem tavakasutajale vist kui avalehel olemise.
"kasutab otsingut" t2hendab kas manuaalse ehk tavalise otsingu kasutamist v6i siis mingil moel teatud postide otsingut lingile klikates, n2idetena v6ib tuua viimase 24h postid, postid viimasest kylastusest jne

Nyyd aga saan ma teada, et vähemalt Surra koostab otsingumootori abil foorumi kasutajate psyhhosomaatilist portreed. Mida teevad aga teised temasugused jääb siiski veel mysteeriumiks. Ja seda saladuseloori ei saa tõsta mitte keegi peale otsingumotoristide eneste.

pean tunnistama, et yks p2ev tegin lihtsalt huvi p2rast tsiribiribimmidele otsingu ning tulemused aitasid kah teatud isikute psyhhosomaatilist portreed kujundada :roll:
PS tehnilise k6rvalm2rkusena niipalju, et yhtegi postis kasutatavat s6na tegelikult tsiribiribimmi vms vastu v2lja ei vahetada, vahetamine toimub ainult postitust ekraanil kuvades
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 22:15 11. Mär 2003

Hämmastav! Ma ei teadnudki, et selline asi on olemas, kust saab vaadata, kus keegi hetkel on! Täiesti hämmastav!
Ma olen idioodistunud.

P.S. Ma EI OLE ei sondor ega Oi!Boy
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 22:16 11. Mär 2003

Olete ehk teiegi märganud foorumi avalehe allosas linki, mil nimeks kes kasutavad hetkel foorumit? Olete te ehk isegi kunagi juhtunud eelpoolmainitud lingil klõpsama?

Vau! Pole kunagi selle peale tulnud, et nii kah saab :o
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sondor 22:16 11. Mär 2003

psühhosomaatiline portree - vau
your HEART is a MUSCLE the size of your FIST..
..keep loving - keep fighting..
sondor
Pädev Bard

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 22:20 11. Mär 2003

Tõeline paljastuste päev :lol: :P
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 22:40 11. Mär 2003

sondor kirjutas:psühhosomaatiline portree - vau

jagan igati seda emotsiooni
see k6lab kuidagi p2ris t2htsalt ja teaduslikult, midagi, mida v6iks lugeda m6nest psyhholoogiaalasest doktorit88st :P

PS mida see somaatiline seal t2psemalt t2hendab? minu n2gemuses peaks somaatilisel midagi kehaga pistmist olema...
Viimati muutis Teemon, 22:50 11. Mär 2003, muudetud 1 kord kokku.
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 22:44 11. Mär 2003

Aga selle vaata mis toimub kohaga seostuvad muidugi juba hoopis uued afäärid ja tundmatud postitavad objektid. Nimelt näitab link teinekord, et mõni kylaline tegeleb aktiivselt postituse sisestamisega. Mis on puhtteoreetiliselt võimalik kuid arvestades juhukylastajate sisestatud postituste hulka ei tohiks siiski olla kuigi tihti esinev nähtus. Hoopis hullem lugu on muidugi toimumas siis, kui Trägun teatab sulle sydamerahuga, et mõni kylaline on veetmas aega privaatsõnumite lugemisega. Kelle privaatsõnumitega, ma kysin? Kas meie eraviisiline postivahetus polegi siis kaitstud kurjade häkkeriputukate ja veel kurjemate telepaatide eest?
Iseenesest see, et kirje kasutab otsingut tähendab yhtlasi ka seda, et indiviid loeb viimase 24 tunni postitusi muidugi mõnevõrra selgendab järvevett. Sest sellel tegevusel on vähemalt mingi minule arusaadav mõte sees ja tuleb tunnistada, et olen isegi teinekord juhtunud oma väikese närilise ninanöpsu sinna lingile juhtima.
Dister
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 22:57 11. Mär 2003

yldiselt pole need tegevused kah 100% 6iged, st mul on kuri kahtlus, et teinekord ajab foorum lihtsalt k2gu :P
ei tasuks ka unustada, et need pole reaalajalised andmed, st neid uuendatakse ainult iga mingi kyllalt pika ajavahemiku tagant, foorum pakub selleks 5 minutit, ma julgen selles kahelda, imo on see aeg lyhem, minuti v6i paari kanti

PS tegevuseks loetakse tegelikult mingi faili avamist, mis anonyymse kasutaja korral ei pruugi veel tegelikult t2handada, et ta selle tegevusega ka tegeleb.
st kui ta klikib privaats6numite v6i kasutajate nimekirja lingile, siis avatakse kyll sama fail, aga talle kuvatakse soovitud asja asemel teade, et enne tuleb sisse logida.
st tema n2eb errorit, aga systeemi jaoks "loeb" ta privaats6numeid v6i tegeleb muu taolise talle "keelatud" tegevusega
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Oi!Boy 20:48 17. Mär 2003

Tohoh tonti, ei oleks arvanud, et sellest syytust kysimusest nyyd selline boleemika tõuseb. Esiteks, mis puutub mu veidi vängesse kõnepruuki, siis noh mis ma oskan öelda, sõda jätab meisse kõiki oma jälje. Ega meil seal mägikarpaatides komekymnendate alguses lihtne ei olnud, ei kasutatud väljendeid nagu: seltsimees Neeme, ehk oleksite nii lahke ja ulataksite mulle sellest parempoolsest kastist 7.62 FMJ. tyypi padruneid. Oli: tsiribiribimm Neeme raisk vea oma tsiribiribimm kuulidega siia mul saab see paganama pide kohe tyhjaks... ei olnud mingit peenutsemist, öeldi nii nagu asi oli. Vaenlase risttule all ei ole sul aega hakata mingisuguse etiketti või sõnaseadmise peale mõtlema, ytled täpselt seda, mis tarvis ilma mingite ilustusteta. Aga noh tsivilistidele on seda vistiti raske selgeks teha. Ja teiseks: Ma ei ole Marat Sar, ma isegi ei tunne sellist tyypi, 29.ndal aastal Baieris oli minuga yhes rygemendis kyll yks venelane, kelle nimi oli Marat Shurik, kihvt tyyp oli, ennastsalagav ja andekas aga kahjuks ta langes 31.-sel aastal "Suure Baieri Blokaadi" aja, astus vistiti H71LM tyypi maamiini otsa ja lendas ribadeks... kurat selliste asjade meenutamine toob mulle alati pisara silma, miks see ei võinud mina olla, miks Marat Shurik, miks? Aga ajapikku olen ma õppinud leppima saatuse vingerpusside ja keerdkäikudega nagu oli Ungaris 67.-ndal aastal: meie pataljon saadeti ette maad kuulama, seetõttu olime kergelt relvastatud ja mitte valims avalikuks lahinguks....vabandus ma tulen kohe tagasi ja lõppetan om jutustuse

Väino Saare - literaat ja sõjaveteran
Lapsevägistajad - ptüih.
Oi!Boy
Deaktiveeritud

PostitusPostitas oop 1:04 18. Mär 2003

dragon.ehee kirjutas:hetkel loeb foorumit 2 registreerunud kasutajat ja 1 peidetud staatusega kasutaja

Vat need viimased on veel eriti toredad.
Drow infiltrator'id arvatavasti. ;)

Huvitaval kombel pole ma iial juhtunud pruukima ei "24 tunni postitusi" ega siiani ka "hetkel loeb...blablabla"-sid.
Olengi selline...ignorantne.
oop
Esimene Filosoof

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll