Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Kevadväsimus

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kas sinul on kevadväsimus?

Hääletus lõppes 18:32 7. Apr 2005

Olen viimasel ajal tõesti veidi loid.
50
61%
Pole tundnud, aga võibolla tõesti tuleb.
11
13%
Olen talv läbi vitamiine õgind. Mind ei puuduta.
4
5%
Ma ei teagi mis see kevadväsimus on.
17
21%

Hääli kokku : 82

Kasutaja avatar

PostitusPostitas riion1 10:24 10. Mär 2005

VEIDI LOID?
Äkki koolist ja muude pahnast nii väsind, et masendusest nutaks silmad peas.
Ja kus kurat see kevad on?
riion1
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kr66t 10:31 10. Mär 2005

:rolle: mm...mina olen väga õnnelik, kuna mul pole kevad väsimust, sest juhus on teinud nii, et ma olen koolis vabakuulajana hetkel ja päike paistab ja ma saan aega parajalt maha võtta ja tegeleda meeldivate asjadega...
SOOVITAN kõigil rohkem õues olla... päike paistab ja linnud laulavad.... minu arust väga hea energia saamise võimalus :D
kr66t
Rändur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Attila 11:29 10. Mär 2005

Kevadväsimus ei ole mingi vabamüürlaste ja juutide väljamõeldis. Tegelikult eksisteerib selline asi tegelikult. See ei ole tingitud sellest, et Kevad toob ilusad ilmad või et logeled niisama laiskusest. Puudus on hoopis igasugustest vitamiinidest ja ainetest mida suvel kõvasti süüa said kuid nüüd hakkavad kehal tagavarad lõppema. Tulemus on tusatuju ja väsimus. Teha ei viitsi enam midagi.
Ilm on ilus ja see tõstab tuju. Otse päikese käes viibimine on tõesti hea mõte. Aga ärge ajage seda juttu et mind ei puuduta mingisugune väsimus. Vat tuleb ja ei saa arugi.
Võimalus on üks miljonist, aga postitus võib siiski asja ette minna.
Attila
Nati Kõvem Võlur

PostitusPostitas doris 11:32 10. Mär 2005

mind ei kimbuta mitte kevadväsimus, vaid suveootus ja talvetüdimus ;)
kevad on nunnu, mitte väsitav, sest peale kevadet tuleb ju kohe suvi :rolle:
tout ce qui est interessant se passe dans l' ombre.
on ne sait rien de la veritable histoire des hommes.
Celine
doris
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 11:45 10. Mär 2005

Attila kirjutas:Puudus on hoopis igasugustest vitamiinidest ja ainetest mida suvel kõvasti süüa said kuid nüüd hakkavad kehal tagavarad lõppema. Tulemus on tusatuju ja väsimus. Teha ei viitsi enam midagi.

See, mida sa praegu räägid on lihtsalt nende vitamiinimüüjate reklaamijutt. Tänapäeval ei vasta see isegi natuke tõele -- kui sa just talv otsa ainult makaronidest ei ole toitunud (ma pean silmas AINULT), siis pole sul häda midagi. Tõsised probleemid hakkavad aga inimesel tekkima siis, kui ta hakkabki selle jura peale vitamiine sööma. Organism lakkab pärast seda vajalike aineid tootmast ja isegi kui vitamiinide mõttetu tarbimine lõpetada võtab see päris tükk aega, enne kui endine olukord taastub.
Blog: http://pronto.ee/
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Attila 11:47 10. Mär 2005

pronto kirjutas:
Attila kirjutas:Puudus on hoopis igasugustest vitamiinidest ja ainetest mida suvel kõvasti süüa said kuid nüüd hakkavad kehal tagavarad lõppema. Tulemus on tusatuju ja väsimus. Teha ei viitsi enam midagi.

See, mida sa praegu räägid on lihtsalt nende vitamiinimüüjate reklaamijutt. Tänapäeval ei vasta see isegi natuke tõele -- kui sa just talv otsa ainult makaronidest ei ole toitunud (ma pean silmas AINULT), siis pole sul häda midagi. Tõsised probleemid hakkavad aga inimesel tekkima siis, kui ta hakkabki selle jura peale vitamiine sööma. Organism lakkab pärast seda vajalike aineid tootmast ja isegi kui vitamiinide mõttetu tarbimine lõpetada võtab see päris tükk aega, enne kui endine olukord taastub.

Pole vitamiine söönd veel. Sööge moosi!!!
Attila
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 11:50 10. Mär 2005

Muide, praegu peaks inimestel jooksuaeg olema. Selle allasurumine tekitab näiteks korraliku depreka.
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas veiko100 12:22 10. Mär 2005

Ahaa, juba tuleb, jah!? Väljas pole veel sulakski läinud, aga päike paistab nii magusalt ja mõnusalt. Ilge tahtmine tekib küll klassist jalga lasta. Päev vabaks võtta ning suusatada (or smth).
"Kristlik usk on otsast otsani ohvrite toomine: oma vabaduse, uhkuse, enesekindluse ohverdamine, enda orjusse andmine, enese sandistamine." - Friedrich Nietzsche
veiko100
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kr66t 15:31 10. Mär 2005

njahh...minu kallis emme söödab mulle iga päev moosi, mett ja porgandit ja õunu ja suira ja muud sellist sisse...ja söön hoolega...ja pole siiani haigeks jäänud ega väsinud kah.... kui väsinud olen, siis sellest, et liiga kaua zavoodis istun :rolle:
kr66t
Rändur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas cherryanny 21:11 10. Mär 2005

Minul on kindlasti kevad väsimus kuna 2 nädalat tagasi puhkasin Egipduses tulin tagasi nädal möödus ja sure või ära ei viitsi midagi teha peaksin ju puhanud olema kuid rõõmsaks teeb see et varsti on kevad käes ja hommikud on ilusad valged. Aga naljakas on see et päikest on rohkem kui talvepeale kokku ja samas ka lumega :P
Kas sa kuuled ulgumist???... ei?... siis on see minu viga
cherryanny
Asjatundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Attila 1:13 11. Mär 2005

pronto kirjutas:Muide, praegu peaks inimestel jooksuaeg olema. Selle allasurumine tekitab näiteks korraliku depreka.

Jooksuaeg avaldub milles? Et novembris sünnib jõle palju lapsi, noid ambureid? Et klubid ja baarid on kaaslast otsivaid inimesi täis? Et testosteroonitase paneb inimesi teiste postitusi ridade vahel mõtetuteks nimetama? Hmmm?

pronto kirjutas: See, mida sa praegu räägid on lihtsalt nende vitamiinimüüjate reklaamijutt.

Mina mäletan kuidas mu ema "õndsal" vene ajal noid magushapusid pille andis. See oli kindlasti Nsvl'i ravimitootjatekuri plaan, et viisaastak nelja aastaga täis saada või mis? Ja ega inimesed vanasti lollid ei olnud. Ikka mindi rabasse külmunuid jõhvikaid sööma. Ja Muumimamma andis oma perele kuuseokkaid...
Viimati muutis Attila, 10:07 11. Mär 2005, muudetud 2 korda kokku.
Attila
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 2:54 11. Mär 2005

Attila kirjutas:
pronto kirjutas:Muide, praegu peaks inimestel jooksuaeg olema. Selle allasurumine tekitab näiteks korraliku depreka.

Jooksuaeg avaldub milles? Et novembris sünnib jõle palju lapsi, noid ambureid? Et klubid ja baarid on kaaslast otsivaid inimesi täis? Et testosteroonitase paneb inimesi teiste postitusi ridade vahel mõtetuteks nimetama? Hmmm?

Justnimelt, keegi kunagi ütles, et kusagil märtsikuus toimub inimestel reeglina mingi hormonaalne nihe, mis sarnaneb kahtlasel kombel jooksuajal loomariigis toimuvaga.
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Attila 10:05 11. Mär 2005

pronto kirjutas:
Attila kirjutas:

Justnimelt, keegi kunagi ütles, et kusagil märtsikuus toimub inimestel reeglina mingi hormonaalne nihe, mis sarnaneb kahtlasel kombel jooksuajal loomariigis toimuvaga.

Mõni sensitiiv? Või maatark? Heh. Teadsa, et inimeste jooksuaeg peaks siis asuma kuskil suve kandis, et lapsed sünniksid kevadel. Vähemalt loomadel on nii. Aga tegelikult: kuna inimesed elavad üldjuhul siiski karjadena koos, siis on kasulik, et lapsed sünniksid kogu aasta läbi mitte korraga. Et maailma korras hoidvad naised korraga beebidega ei oleks seotud.
Ning hormonaalne muutus võib tulla väga vabalt ka mingite ainete loomulikust puudusest. Ka loomadel (see ei pruugi üldse jooksuajaga seotud olla).

teie, Puhas Loogika.
Attila
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 11:33 11. Mär 2005

Attila kirjutas:teie, Puhas Loogika.

Naiste loogika? Testoteroosi taseme tõus meestel kevadepoole on tingitud selles, et nad pole piisavalt porgandit saanud? Ja vastava hormooni taseme tõus naistel? Noh, kui arvamus on see, et hormonaalse tasakaalu mõõtmiseks on vaja mingi soolapuhuja abi, siis ma jätan sulle selle -- ja luban edale õiguse jääda eriarvamusele. Kummagi hormooni ületootmine ilma väljundit leidmata põhjustab frustatsiooni ning depressiooni, samuti teatavaid emotsionaalseid purskeid ja nihkeid, mille allasurumine tekitab väsimust.
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Attila 16:02 11. Mär 2005

pronto kirjutas:Testoteroosi taseme tõus meestel kevadepoole on tingitud selles, et nad pole piisavalt porgandit saanud? Ja vastava hormooni taseme tõus naistel?

TestoSTEROON ja östrogeen niisiis. Tegelikult toimub inimestel nende hormoonide taseme kõikumine aastaringselt. Minu arvates See ühine sarnasus hormoonides mis sa mainisid
pronto kirjutas:Justnimelt, keegi kunagi ütles, et kusagil märtsikuus toimub inimestel reeglina mingi hormonaalne nihe, mis sarnaneb kahtlasel kombel jooksuajal loomariigis toimuvaga.
võib olla abiks just ainetepuudusega toime tulemiseks.
Üks küsimus: Kas ka karul leiab ka kevadel selline kõikumine aset?
Attila
Nati Kõvem Võlur

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll