Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

kust saab eestis viskenuge

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

kust saab eestis viskenuge

PostitusPostitas Kummitus 12:01 5. Mär 2005

Nagu olen otsinud enamvähem tean et maksavad 200-800 aga POODI ei leia....

Äkki keegi oskab aidata?
Böö. Võtke seda kuidas soovite.
Kummitus
Asjatundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 15:56 5. Mär 2005

Jahipaun Tartus peaks üks olema. Üldiselt militaar- ja jahipoed peaks sellist kaupa omama.
All characters appearing in this work are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental.
Henzu
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ove 17:11 5. Mär 2005

Keila elanikuna peaksid proovima pigem Tallinna jahipauna bussijaama lähedal Prismas...
Tolajuss Mängla
Ove
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kummitus 18:20 5. Mär 2005

ok käin seal vaatan kas on
Kummitus
Asjatundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Alari 20:06 5. Mär 2005

Jahipaunast noa ostmiseks peab olema vähemalt 18 aastat vana. Niipalju, kui mina kuulnud olen, siis need viskenoad ei lenda väga hästi, palju paremad on täägid. Nende teraosa on käepidemest palju raskem ja seetõttu lendavad nad visates tera ees.
Alari
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Athilith 20:16 5. Mär 2005

Et kas see kõik on miskiks, enesekaitseks või on tegu miski sügavama kultistliku usu lahuga ja sellega seonduvate rituaalide või hoopis enesekaitsega? :rolle:
Athilith
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ove 20:41 5. Mär 2005

Tegelt ei hakka miski niisama lendama...ma olen ise proovinud loopida nuge ja kirveid, kuid kumbki pole korralikult lennanud, kuid see on tõenäoliselt minu viskamistehnika süü....
Kui nüüd tõesti väga aus olla, siis minu arust võib piisava harjutamise korral ka makaroni ukse sisse kinni visata.
Tolajuss Mängla
Ove
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas roac 22:12 5. Mär 2005

Nende teraosa on käepidemest palju raskem ja seetõttu lendavad nad visates tera ees.

see on suht ekslik arvamus et tera peab raskem olema, kui pide.. vastupidi hoopiski... koolis enesekaitse instruktor tõestas selle ära niiviisi et demonstreeris naela viskamist.. tavaline 5-6 tolline nael, mille pea juurde, ehk siis selle osa juurde mille pihta haamriga lüüakse, oli keevitatud kas paar väiksemat mutrit või umbes 2 tolli pikkune toru ja lendas väga edukalt.. pigem on tegemist visketehnikaga... noaviskamise kohta on päris palju kirjandust, kahjuks kõik millele mina peale olen juhtunud venekeelne
-the fact that a zombie is lying in the ground doesn`t mean that it is dead-
thief III
roac
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 23:29 5. Mär 2005

Äkki tahab isand Kummitus karujahile minna?
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kummitus 12:37 6. Mär 2005

terep12 kirjutas:Äkki tahab isand Kummitus karujahile minna?
'
Isand Kummitus on lihtsalt selliste asjade fänn :roll:
Kummitus
Asjatundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Karmus 16:16 6. Mär 2005

Kummitus kirjutas:
'

Asjade või oskuste?
Karmus
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Võsaveli 18:04 6. Mär 2005

No mina oma noaviskamise kogemuse põhjal võin küll öelda et see on puhas harjutamise asi, ma sain mõne päevaga asja selgeks. Peab olema ainult hea käetunnetus, nuga võib olla täiesti tavaline 50 kroonine plastmasspidemega puss, ja ka sellega saab edukalt hakkama. Ma olen kuulnud mingitest vedelikuga täidetud spetsnugadest mis lendavad igal viskel külge, aga ma arvan et see on suhteliselt mõttetu, sest noaviskamise võlu ongi ju selle tehnikas. Kirvest olen ka proovinud visata, aga seda pole selgeks saanud. Viimane kirveviskamine lõppes mul vanaisa käest nüpeldada saamisega, kuna ma viskasin elusa puu külge. Ja ma olen selle eest vanaisale väga tänulik, kuna ma olin siis veel paras idioot.
Võsaveli
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kummitus 19:21 6. Mär 2005

Karmus kirjutas:
Kummitus kirjutas:
'

Asjade või oskuste?

mõlemaga.....

vibu ja nooled ise tehtud ja läbi testitud...
nooli viskasin naca teaistmoodi kui normaalsed inimesed nimelt kahe sõrme vahelt...nool lendas kogu teravikuga vineeri....

nyyd tahaks nuge proovida....viimane kord kui pussiga proovisin niitsin vanaema lillepoti koos lilledega pooleks.. :lol:
Kummitus
Asjatundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Karmus 23:43 6. Mär 2005

Mina soovitan esialgu võmalikult odavate ja lihtsate asjadega trenni teha. Roaci eelpool kirjeldatud naelte meetod sobib suurepäraselt. Saad tunnetuse kätte, võid ju alati poest miski spetsiaalse tera soetada, kuigi minul nendesse usku ei ole ja käsi mitutsadat krooni nende eest välja käima ei tõuse. Sest tera on tera.. määravad on mees ja tema oskused mis noa vms. sihtmärgini viivad.
Mis aga viiekümne kroonistesse plastpeaga pussidesse puutub, siis mina küll pole veel ühtegi leidnud, mis kümmekond korralikku viset purunemata vastu peab. Pealegi on nad sedavõrd rabedast terasest, et alati ei pruugigi pea puruks minna. Mul läks tera.
Karmus
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ryhkija 23:52 6. Mär 2005

Võsaveli kirjutas:...nuga võib olla täiesti tavaline 50 kroonine plastmasspidemega puss, ja ka sellega saab edukalt hakkama...

Mina loopisin enda plastmassist käepidemega pussi vastu kuuri ust puruks :roll: Pärast oli terve õu plastmassi kilde ja tükke täis... Muidu sain enamvähem hakkama...

Mis sa üldse nende nugadega jamad? Shurikenid ju palju efektiivsemad... Ei ole seda plastmassist käepidet ka.
"Cause we find ourselves in the same old mess Singin' drunken lullabies..."
Ryhkija
Nati Kõvem Võlur

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot], Google [Bot] ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll