Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Arheoloogia drägonis

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Arheoloogia drägonis

PostitusPostitas Attila 20:27 20. Veebr 2005

Tekkis lihtsalt selline mõte, et drägoneel on tekkinud lausa tonnide viisi huvitavaid ja naljakaid pärle ja pirne aegadest mil paljud nüüdsed vanad puuksud olid veel noored piiksud. Need on mattunud 10 tuhandete postituste alla ning ähvardavad tulevate põlvede jaoks hoopis kaduma minna.
Ehk on teil meeles mõni eriti koom postitus mille keegi kuskile (ka mujal alafoorumis) üles pani. Ehk on drägonis mõni arheoloog kes nondesse alumistesse teemakihtidesse kaevuda sooviksid. Siis jagage oma leide ja mälestusi ka teistega: kui demon, oop, ja teised vanakesed veel noored olid. Siia postitage need vanad kirjutised tsitaadi kujul. Võib ka kommenteerida loomulikult. Päris mudaloopimist ei tee aga mis kellegi punastama paneb on hea. Alla kirjutage ka näiteks mis foorumist, mis teemast.
Alustan ise.

Dister, postitatud: 17:53 14. mai 2003, forumantide nimede tagamaad kirjutas:Nii. Mina, eks ole, olen alaealine ja oma vanuse kohta mitte just liiga intelligentne. See-eest meeldib mulle väga fäntäsi. Minu lemmikraamat on Sõrmuste Isand ning Harry Potterit olen ka lugenud, aga sellega piirdub ka minu fäntäsilugemus. Ja ma olen endast väga heal arvamusel ning postitusi kirjutada ja uusi tiitleid saada meeldib mulle ka õudselt. Aga nyyd räägin ma teile yhe huvitava loo sellest, kuidas ma siia foorumisse registreerusin.
Kui ma endale kasutajat tegin, mõtlesin ma pikalt, mis minu nimi siin foorumis võiks olla. Ja siis ma mõtlesin, et minu alias võiks olla minu lemmikraamatu lemmiktegelase nimi - Aragorn. Aga kurat kyll, Aragorn oli juba võetud. Noh, ma pyydsin siis olla Elendil ja Elessar ja Saruman ja Gandalf ning lõpuks suurest vihast Sauron ja Morgoth muidugi ka, aga need olid ka kõik juba teiste kylatolade poolt omastatud. Ja siis ma mõtlesin et kuna ma tegelikult tahaks ikka jõledalt Aragorn olla (sest tema oli mul kõige lemmikum) siis parema puudumisel ma olen tema eestikeelne vaste ehk Ryhkija.
Ja kui ma olin kõik need tähtsad mõtted ära mõtelnud tulin ma Fantasy foorumisse ja hakkasin mõttetut mula suust välja ajama. Ja kui ma oma salasõna varsti ära ei unusta, mida ma loodetavasti teen, hakkan ma samasuguseks kui Raunok1 ja läbustan selle koha nii täis, et varsti tuntakse ennast siin sama halvasti nagu Green Dragonis.
Vot.

Väga vahva postitus. :lol: .
Viimati muutis Attila, 21:31 20. Veebr 2005, muudetud 10 korda kokku.
Võimalus on üks miljonist, aga postitus võib siiski asja ette minna.
Attila
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 21:19 20. Veebr 2005

Attila, kui sa ise praegu aru saaksid kuivõrd irooniline kogu su postitus oli, siis poleks sa seda vist postitanud. :roll:

Tegelt tahaks seda öelda, et kui tsiteerida, siis korralik arhivaar võiks ka viidata vastava postituse pihta (viite postitusele saad omale parema hiirenupuga kopeerida sellest pisikesest valgest kastikesest iga posti vasakul ülanurgas)

(ja mida tähendab, et minu leid?!?)
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas looom 21:33 20. Veebr 2005

Vot SEE oli nüüd küll tõsine Michelin-fighteri riietus
Kuidas sa sellist asja nimetad üldse? pipe-mail? Tuulise ilmaga teeb ta kindlasti veel ulguvat häält kah, vaata ette, võid ekslikult hõbekuuli keresse saada

Kasulik raha, dokumentide, toidu või muu peitmisel röövlite, vaenlase, ämma või mõne muu ebasoovitava isiku eest.

Kui vangitornist tarvis põgeneda, ärge muretsege - Super-pipe extra pro ei jätta teid sealgi hätta. Tuleb vaid toruotsad kokku siduda ning pikk ja tugev köis ongi valmis.

Super-pipe extra pro sobib ka galantsemale õhtule - me oleme jätnud spetsiiaalse õnaruse kikilipsu tarbeks.

Osta Super-pipe extra pro ja sa ei kahetse! Anname kaasa veel kaks varuvoolikut! Värvivalik on teie. Soovi korral võime lasta peale trükkida ka teie vapi, kallima pildi või elumoto.

Vaid 9999.99 ja see suurepärane riietusese on teie!

Vot selle priisti postituse peale sai tõsiselt naerda
Dont forget kids, the bigger your postcount, the bigger your penis is!
looom
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Attila 21:35 20. Veebr 2005

Sinu leid selles mõttes, et leidsin selle sinu postitusest. Asja ma uurima ei hakanud. Ja ma ei proovinud koostada arhiivi, vaid vahvat lugemist.

Mitmedimensionaalne iroonia on väga hea. Seal hulgas eneseiroonia. Näen et said kõhu-, pea- ja ninatäie naerda. :)
Attila
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas chloe 11:43 21. Veebr 2005

Palun vabandust, kui ma nüüd paha teen vms ja selle lukustatud teema lingi siin annan, aga see ajas mind naerma, siiani ajab ning see väärib esiletoomist: http://www.dragon.ee/foorum/viewtopic.php?t=166&start=0
Vana skinhead õpetab noort
-Poju, kujuta ette,et jalutad metsas ja äkki ronib põõsast välja inimene,i melikult riides, naeratab, kaasas on kitarr ja käes on kepp. See on larpar ja jumal tehku nii, et sa teda hipiga segi ei ajaks...
chloe
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 12:02 21. Veebr 2005

...
Lõputus kõrbemaastikus jalutab kaadri paremast servast sisse troopikakiivris Sõjatihane ja viskab tiiva alla rullikeeratud rohked paberid maha ning asub ühte neist, mis on hämmastavalt kaardi sarnane, uurima.
"Nii-nii... Hmm..."
Seejärel tegeleb loom kaua pikksilmast horisondi uurimisega.
"Ongi," kostub tema rahulolev pomin, "siin."
Kaamera liigub ringiga ümber Sõjatihase ning peatub tema ees.
Pikksilma lõputust sügavusest vaatab vastu pisike ümmargune silm.
Kaua ja pilkumatult.
Kaamera kaugeneb ning tõuseb kõrgemale, nähtavale ilmuvad kompsukuhilad ning nende vahel logelevad kanad.
"Noh, mis te passite, hakake siblima!" pöördub troopikakiivris tegelane nende poole "Siin see ongi. Muistis. Hiiglasuur ja kohutavalt vana. Siblige välja."
Kanakesed asuvad innukalt maad kaapima, tõusev tolmupilv ja erutunud kaagutamine täidavad ja varjavad vaatepildi. Laekub pilkane arheoloogiline pimedus.
...
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Attila 18:32 22. Veebr 2005

... Hobune peatub ja seljast hüppab maha sõjarüüs kogu. Näha on ainult jalgu. Ta astub paar sammu ettepoole ja togib saapaninaga tolmust maapinda, mis osutub laotud kiviteeks. Pilt pöördub ja sihib nüüd kogu ette. Suur, massiivne hauakamber.
"Minge!", kostub jäme hääl ta suust, "Ja tooge sealt välja iga viimane kui aare!" Temast mööduvad tosin meest ja astuvad varjudesse, kust hakkab kostuma rõõmu ja üllatushüüdeid...

iankallaz, (uus teema) kirjutas:tere kõigile olen uus kasutaja ja tahaks teada millest siin tavaliselt jutt käib

olenvagakurbaidake, (teema ''irve''), tsentseeritud variant kirjutas:KURADI P * * * I p * * * e IRVE!
MUL OLI MURE MA TAHTSIN TEHA KODUKAT ET KEEGI AITAKS AGA TEMA KUSTUTAB TEEMA ÄRA JA SIISSAADAV VEEL SÕIMUKIRJA!!!!TAPAN MAA TA!PIDI TA KUSTUTAMA ÄRA NUUUUUUUUX................*väga palju emotikonisid*

Sõimukiri on ka siin: http://www.dragon.ee/foorum/viewtopic.php?p=77970#77970 ja Irve on veel elus.
Attila
Nati Kõvem Võlur

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll