Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Otsustav Kysimus: Kas J.R.R.Tolkien oli...? või ei olnud?

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kas John Ronald Reuen Tolkien oli tsiribiribimm?

Jah.
7
21%
Ei.
27
79%

Hääli kokku : 34

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 11:00 8. Mär 2003

Ma imestan pigem selle üle, et selliseid paadunud Tolkieni fänne polegi niipalju kui ma arvasin.

Mina imestasin ka. Aga oli ka üks positiivne imestus - see, et oli üks IMO noorema generatsiooni esindaja, kel jätkus julgust oma arvamust vanemate ja targemate ees kaitsta. Minu lugupidamine talle.
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 12:10 8. Mär 2003

marx kirjutas:
Payl kirjutas:Minu arvamist mööda sai see teema ikka huumoriga püstitatud ja mõned tegelased ei leidnud seda ja võtsid kahjuks asja tõsiselt. Ja nii läkski üksteise materdamiseks kätte ära.
Kas ma eksin?

Huumor huumoriks. Seda on siin teemas päris parajalt olnud ja kaugeltki mitte ainult labast huumorit. Aga ma ei imesta et leidub paadunud Tolkieni fänne kes seda südamesse võtavad.

Ma ei imesta pigem selle üle et see homoseksuaalsuse teema üles toodi, vaid selle üle et Tolkieni homoseksuaalsuse teema üles toodi ja, et siin nii palju postitusi on. Ma imestan pigem selle üle, et selliseid paadunud Tolkieni fänne polegi niipalju kui ma arvasin.

OLEN paadunud Tolkieni fänn. Täiega. Ma lihtsalt ei lase end häirida mingist mõttetust mölast - milleks? Seda jura ei saa ega tohigi tõsiselt võtta. Nii et ma ei usu, et fänne pole, vaid pigem fännid on piisavalt arukad end igasugusest mölamisest mõttetutel teemadel kõrgemal hoidmaks ja seda mitte hinge võtmaks. See, kes kõiki neid lehekülgi arutlust Tolkieni eelistustest tõsise jutu pähe võtab ja solvub, peab ikka väegade õrnahingeline isik olema.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

PostitusPostitas Külaline 13:32 8. Mär 2003

Eks selle fännamisega ole vist nõnda, et on fännid ja on need, kes väidavad, et nad on fännid. Küllap sa pole päris veendunud oma kuulumises esimeste hulka, et siin endale vabandusi otsid :P
Külaline

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 13:34 8. Mär 2003

Priist kirjutas: OLEN paadunud Tolkieni fänn. Täiega. Ma lihtsalt ei lase end häirida mingist mõttetust mölast - milleks? Seda jura ei saa ega tohigi tõsiselt võtta. Nii et ma ei usu, et fänne pole, vaid pigem fännid on piisavalt arukad end igasugusest mölamisest mõttetutel teemadel kõrgemal hoidmaks ja seda mitte hinge võtmaks. See, kes kõiki neid lehekülgi arutlust Tolkieni eelistustest tõsise jutu pähe võtab ja solvub, peab ikka väegade õrnahingeline isik olema.

Ma olen siiralt imestunud, kui õrnahingelised mõned on. Kaldub juba isikukultusele. Oli tsiribiribimm või ei olnud, mis tähtsust sel on? Mina hindan teda selle põhjal, kuidas ta kirjutas. Või arvate ikka, et see on kuidagi väga solvav isegi kui oli pede? Mina isiklikult olen veendunud, et Tolk oli tõsikatoliiklane ja kindlasti mitte homo. Vähemalt tegudes mitte. Ning mul on ka Tolki suhtes respekt ja ma oleksin arvatavasti pröökama pistnud kui keegi selle teema all oleks tõsiselt Tolki sopaga hakanud üle kallama, aga seda ju ei tehtud. Ja isegi kui keegi oleks tõsisemalt rünnanud, siis on ju avaliku elu üldine tõde: kui oled tuntud peab sinu nahk palju paksem olema. Suur osa õrnahingelisi saadaks vist kõik 'jah' öelnud Enno Tammeri kõrvale istuma... Kuidagi muret tekitav on selline ülitundlikus või isegi kitsarinnalisus. Soovitan soojalt: lugege uuesti selle teema kirjad üle ja pöörake tähelepanu, mida inimesed teema kohta tegelikult ütlevad. Palju saite neid, kes on väitnud, et Tolki seksuaalsed eelistused oluline? Ja palju neist on teinud seda tõsimeeli? Teema on ilmselgelt pandud üles tõsiusklike kiusamiseks, hämmastav milline edu...
Viimati muutis Udutont, 22:00 8. Mär 2003, muudetud 2 korda kokku.
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 13:39 8. Mär 2003

Anonymous kirjutas:Eks selle fännamisega ole vist nõnda, et on fännid ja on need, kes väidavad, et nad on fännid. Küllap sa pole päris veendunud oma kuulumises esimeste hulka, et siin endale vabandusi otsid :P

Et kui ütled jumalateenistuse ajal 'isa, püha vaimu ja poja nimel' mitte 'isa, poja ja püha vaimu nimel' siis pole ikka õige kristlane? Selle nimel tasuks lausa riistisõtta minna.

Priist ei üritanud vabandada vaid ütles välja selle, mida IMO suur osa Tolki loomingust pidajaid mõtleb.
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 14:17 8. Mär 2003

Võimalik. Anonymouse tunnistan omaks - miskipärast suvatses süsteem mu surfamise käigus mingi nõksuga välja logida.
Shadow
Saladuste kaitsja

PostitusPostitas oop 4:18 13. Mär 2003

1...
2...
3...
Auu? Hallo? Hallo?

Kontrollin, kas teema ikka on surnud.
Kui jah, võiks ehk lukku panna. Täitis oma funktsiooni.

Edaspidi saab kõik sarnaste kysimustega siia saata. Lugegu ja saagu targemaks. Kui suudavad. :D
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 13:26 19. Mär 2003

lukku?
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 14:56 19. Mär 2003

Surra kirjutas:lukku?

jah

(Haa, sain veel ühe posituse jumalamuidu kirja :D )
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas arlis 14:58 19. Mär 2003

Udutont kirjutas:(Haa, sain veel ühe posituse jumalamuidu kirja :D )

Lukku jah :P
Mina olen kunstiharidusega inimene, mulle meeldivad ilusad inimesed ja noor inimene on ju ilus — loodus ongi loonud noored seepärast kauniks, et neid hoitaks, armastataks ja aidataks suureks kasvada!
arlis
Kartulimedali laureaat

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 15:03 19. Mär 2003

muidugi, kui on keegi, keda see teema ikka väga huvitab, siis võib selle teema alati uuesti yles v6tta :D

või teha kohe eraldi foorumi kuhugi :)
surra
veider molekul

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 4 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll