Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Otsustav Kysimus: Kas J.R.R.Tolkien oli...? või ei olnud?

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kas John Ronald Reuen Tolkien oli tsiribiribimm?

Jah.
7
21%
Ei.
27
79%

Hääli kokku : 34

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 18:59 5. Mär 2003

jutt l2bufoorumis kolis omaette teemasse
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Merlon 17:26 6. Mär 2003

Hakkame J.R.R. Tolkieni riidekapist luukeresid välja keavama või :)
Ausalt öelda imelik teema.Kas on või pole.Ning takkaotsa tuleks inimestel,
kes loevad LOTR , ning seejärel hakkavad mõtisklema jas Tolkien oli või ei olnud pede ,väikene visiit psühhiaatria oskonda ette võtta. :evil: Ma olen enam vähem kogu Tolkieni loomingu läbi lugenud ja sellist mõtet pole küll pähe tulnud.
Merlon
Manatark

PostitusPostitas Valge Ork 23:08 6. Mär 2003

Merlon kirjutas:Ma olen enam vähem kogu Tolkieni loomingu läbi lugenud ja sellist mõtet pole küll pähe tulnud.

Sama siinpool. Veidi yllatav minu jaoks, et selline teema yldse yles vôeti.
Valge Ork
Asjatundja

PostitusPostitas oop 17:25 7. Mär 2003

Teeks vahekokkuvõtte, mille järgi JRRT oli 25-protsendiline tsiribiribimm.
Vaat kui hariv. :lol:
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elendil 21:22 7. Mär 2003

Valge Ork kirjutas:
Merlon kirjutas:Ma olen enam vähem kogu Tolkieni loomingu läbi lugenud ja sellist mõtet pole küll pähe tulnud.

jumala õige. On alles mõnel inimesel julgust/häbematust/debiilsust midagi niisugust üles panna. Kas hakkame homme mõne teise (näpuga ei näita) kalduvustest rääkima. Liigume koprofiilia suunas vüi midagi hullemat veel?

kustutage see neetud teema/ketserlus juba maha.
Elendil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas marx 22:56 7. Mär 2003

Elendil kirjutas:
Valge Ork kirjutas:

jumala õige. On alles mõnel inimesel julgust/häbematust/debiilsust midagi niisugust üles panna. Kas hakkame homme mõne teise (näpuga ei näita) kalduvustest rääkima. Liigume koprofiilia suunas vüi midagi hullemat veel?

kustutage see neetud teema/ketserlus juba maha.

Et siis pikendada selle teema mõtekaimate/normaalseimate postituste rida.

Ehk siis, mis kuradi pede? Kust see küsimus välja tuli? Frodo ja Sami suhe - Tolkien tõi paralleeliks selle, et Briti sõjaväes oli igal ohvitseril oma nii-öelda teener teise sõrudi näol. Ja kuna need olid tihtipeale vägagi abivalmis ja ustavad, siis Tolkien hindas neid kõvasti.

Tema suhtumisest meessoost setskonda. Kes midagi tema biograafiast teab, teab ka et talle meeldis meessoost seltskond vastassoo üle. Ja pange tähele, et siin ei ole mingeid seoseid homoseksuaalsuses. Tema kuulis seda terminit esimest korda alles 19 aastaselt ja see oli juba siis kui tal oli olnud üks tõsine armusuhe endast kolm aastat vanema naisterahvaga (kellega ta hiljem abiellus). Aga see, et ta meessoost seltskonda nautis, oli ilmselt tingitud sellest konkreetsest ajajärgust ja mingil määral võibolla teatud feminismist. Nimelt ei olnud siis veel naisprofessoreid ega teadlasi ja naiste seltskonnas ei olnud tal ilmselt ka absoluutselt mitte mingit jutuainet.
marx
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas toonesepp 23:10 7. Mär 2003

marx kirjutas:Tema suhtumisest meessoost setskonda. Kes midagi tema biograafiast teab, teab ka et talle meeldis meessoost seltskond vastassoo üle. Ja pange tähele, et siin ei ole mingeid seoseid homoseksuaalsuses. Tema kuulis seda terminit esimest korda alles 19 aastaselt ja see oli juba siis kui tal oli olnud üks tõsine armusuhe endast kolm aastat vanema naisterahvaga (kellega ta hiljem abiellus). Aga see, et ta meessoost seltskonda nautis, oli ilmselt tingitud sellest konkreetsest ajajärgust ja mingil määral võibolla teatud feminismist. Nimelt ei olnud siis veel naisprofessoreid ega teadlasi ja naiste seltskonnas ei olnud tal ilmselt ka absoluutselt mitte mingit jutuainet.

Lisaks siia veel, et ta oli ju tõsine katoliiklane. Kui võõra naise himustamine üks kole paha patt oli, mis siis veel mehest rääkida. Niiet Tolkien EI seksinud meestega. Suhtles küll ja palju, põhjustel mis eespool juba välja toodi.

Kui muidugi seda va biograafiat uskuda.
Kord kolm piigat õhtu eel,
ehavalgel ketras veel.
toonesepp
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 23:15 7. Mär 2003

ma saan aru, et see seksiteema on juba vaikimisi huvitav, aga kas T6ESTI pole mitte midagi muud arutada? st imo on juba piisavalt argumente toodud ning ega siis t6esti meie h22letuse tulemused seda otsusta...
imo kisub asi suht m6ttetuks, st niisama ilma poindita m8laks
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas marx 23:23 7. Mär 2003

Demon kirjutas:ma saan aru, et see seksiteema on juba vaikimisi huvitav, aga kas T6ESTI pole mitte midagi muud arutada? st imo on juba piisavalt argumente toodud ning ega siis t6esti meie h22letuse tulemused seda otsusta...
imo kisub asi suht m6ttetuks, st niisama ilma poindita m8laks

Kuldsed sõnad. Paned lukku?

Muidugi mind paneb ka imestama miks on "jah" saanud tervelt seitse häält? See on ju korralik veerand 29st.
marx
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 23:30 7. Mär 2003

marx kirjutas: Muidugi mind paneb ka imestama miks on "jah" saanud tervelt seitse häält? See on ju korralik veerand 29st.

Kui uuesti hääletada lastaks paneks 'jah' puhtalt Tolki akolüütide pärast. :love:
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 23:43 7. Mär 2003

marx kirjutas:Paned lukku?

yldise l2bu all tahaks v6imalikult v2he teemasid lukustada, st seda ainult siis, kui see _t6esti_ vajalik tundub
ehk siis l2heks hea meelega kallale ainult t2ielikule l2bule, m6ttetutele dialoogidele ning foorumi reeglite rikkumistele
see on v2hemalt minu arvamus, aga v2ga v6imalik, et m6ni teine mode arvab asjast teisiti ning vajutab tabalukuga nupule :P
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 1:36 8. Mär 2003

Minu arvamist mööda sai see teema ikka huumoriga püstitatud ja mõned tegelased ei leidnud seda ja võtsid kahjuks asja tõsiselt. Ja nii läkski üksteise materdamiseks kätte ära.
Kas ma eksin?
Blög
mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elendil 2:16 8. Mär 2003

Payl kirjutas:Minu arvamist mööda sai see teema ikka huumoriga püstitatud ja mõned tegelased ei leidnud seda ja võtsid kahjuks asja tõsiselt. Ja nii läkski üksteise materdamiseks kätte ära.
Kas ma eksin?

kummaline arusaam huumorist mõnel siin... mulle küll ei meeldiks kui mind (peale surma) meenutataks kui suurt kirjanikku ning pederasti.
Elendil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 4:42 8. Mär 2003

Elendil kirjutas: kummaline arusaam huumorist mõnel siin... mulle küll ei meeldiks kui mind (peale surma) meenutataks kui suurt kirjanikku ning pederasti.

Kohe kumbki ei meeldiks? Või ainult mõlemad koos?
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas marx 9:12 8. Mär 2003

Payl kirjutas:Minu arvamist mööda sai see teema ikka huumoriga püstitatud ja mõned tegelased ei leidnud seda ja võtsid kahjuks asja tõsiselt. Ja nii läkski üksteise materdamiseks kätte ära.
Kas ma eksin?

Huumor huumoriks. Seda on siin teemas päris parajalt olnud ja kaugeltki mitte ainult labast huumorit. Aga ma ei imesta et leidub paadunud Tolkieni fänne kes seda südamesse võtavad.

Ma ei imesta pigem selle üle et see homoseksuaalsuse teema üles toodi, vaid selle üle et Tolkieni homoseksuaalsuse teema üles toodi ja, et siin nii palju postitusi on. Ma imestan pigem selle üle, et selliseid paadunud Tolkieni fänne polegi niipalju kui ma arvasin.
marx
Haldjate sõber

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll