Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Otsustav Kysimus: Kas J.R.R.Tolkien oli...? või ei olnud?

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kas John Ronald Reuen Tolkien oli tsiribiribimm?

Jah.
7
21%
Ei.
27
79%

Hääli kokku : 34

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 21:07 4. Mär 2003

Loe veel kord eelmist postitust. Või tahad sa väita, et Surra ei ole adminn?
Ära nüüd kõiki mõtteid kah üles korja, mida mõni välja käib ;)
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 22:21 4. Mär 2003

Shadow kirjutas:Lugu läks lahti Surra üles pandud saidist... "Arvamus, mis muu" teema all. See siin on juba teine seeria.

Ei läind, too oli juba teine seeria. Alguse sai asi minu teada tõlkimise teema all.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 22:33 4. Mär 2003

Võimalik. Mina astusin sellesse mängu alates saidi ülespanekust ning edasi tegi Oop juba eraldi teema, et rahvas ennast tühjaks räägiks.
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 12:09 5. Mär 2003

tõde pole kunagi ühene :)

mind paneb imestama , et kas tolkien oli homo v6i mitte on miingi ajalooline tõde, aga mitte kysitluse teel saadav vastus :)

miks teid see üldse niiväga huvitab ?

kas meie seas on tõesti nii palju homofoobe? (kysimus oopile: keda see teema nii väga vaevas, et sa selle yles võtsid? kust on pärit probleemi juured?)

või huvitab see lihtsalt kirjanduslikust aspektist : "kuidas autori oletatavad seksuaalsed kalduvused mõjutavad LOTR-i syzheed?" .

või mis?
või kes? ;)
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 12:57 5. Mär 2003

kes vähegi viitsib põhjalikult tutvuda mehe elulooga (lugeda mõni raamat äkki läbi?), saab aru kyll, et homo ei saanud ta olla (isegi hea tahtmise juures:)
täiesti tyhjast yles puhutud seebimull, et oleks millestki rääkida.

tundub täiesti labase teemana, eriti inimese kohalt, kes väärib austust.
( btw: kas te teate, mis tunne on: respect mingi inimese vastu? :) )
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 13:04 5. Mär 2003

Tean. Muidu poleks lärmi tõstnud ;)
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 14:05 5. Mär 2003

Vaadakem tõele näkku:

1. Homod on huvitavad (päevakohane vestlus ykskõik, millises seltskonnast - haridus/vanus muudab vaid vestluse tooni)
2. Tolkien on huvitav (muidu me siin ju ei oleks)

Milles probleem?
Kole õrn teema ikka, eksju... "Ähh, mind ei huvita! Oli või ei olnud!". Kas siin foorumil on oma pead tõstmas kapipedede varjatud leegion või on siis oreool vanameistri pea ymber nii kirgas, et varjutab silmanägemist?

Huvitavad postitused on kyll, kusjuures! :) Mõni psyhhiaater loeks siit yht-teist idolisseriva suhutumise ja homoseksualismi teemadel välja...

:lol:

Tegemist on kusjuures kyll mitte sama terava, kuid võrreldava teemaga sellest: mine kristkikule piiblifoorumile ja pane välja, et Jeesus oli homoseksuaalne (läbimine jyngritega, naisliinide kesisus, Juudase reetmine, mida võib vaadata nii-kui-naa).

Huvitav on ta kyll!
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 14:33 5. Mär 2003

Tegemist on kusjuures kyll mitte sama terava, kuid võrreldava teemaga sellest: mine kristkikule piiblifoorumile ja pane välja, et Jeesus oli homoseksuaalne (läbimine jyngritega, naisliinide kesisus, Juudase reetmine, mida võib vaadata nii-kui-naa).

Sinuga täiesti nõus. Aga kui sul jätkub ükskord julgust see praktikas läbi viia, ütle mulle ka. Tuleksin väga meelsasti vaatama, mis saab. :P

P.S. Ja üks tõeliselt professionaalne psühhiaater suudab välja lugeda mida iganes millest tahes.
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 14:46 5. Mär 2003

Shadow kirjutas:
mine kristkikule piiblifoorumile ja pane välja, et Jeesus oli homoseksuaalne (läbimine jyngritega, naisliinide kesisus, Juudase reetmine, mida võib vaadata nii-kui-naa).

Sinuga täiesti nõus. Aga kui sul jätkub ükskord julgust see praktikas läbi viia, ütle mulle ka. Tuleksin väga meelsasti vaatama, mis saab. :P

Ma millegipärast arvan, et selliseid piibli vms foorumeid Jeesuse teemadel on läbiviidud küllaga. Ei-ei, ise ei ole osa võtnud, aga teema on ju ilmne. Eriti tänapäeval, kus homod on popid.

Shadow kirjutas: P.S. Ja üks tõeliselt professionaalne psühhiaater suudab välja lugeda mida iganes millest tahes.

Nii, et sinu arvates psühiaater=sharlatan? :)

P.S. Mul on täiesti ükskõik, kas Tolk oli või ei olnud homo, kuigi ma arvan, et ei olnud. Eelistuste võimalike kirjandusemõjude teema jätab ka kaunis ükskõiksesks, sest sedaviisi süviti tema raamatuid nagunii ei kavatse analüüsida. Jah, olen selline tuim tarbija: lürbin cocat ja vahin Jacksoni seepi. See respecti jutu vihje jäi mulle veidi uduseks, kuigi mulle Tolki looming meeldib. Ma arvan, et aiman, mida Surra mõtles, aga samas tuleb meelde oopi post pühalikkuse teemadel....
Viimati muutis Udutont, 14:55 5. Mär 2003, muudetud 3 korda kokku.
Udutont
Arhimaag

PostitusPostitas Anonüümne 14:50 5. Mär 2003

Marat Sar kirjutas:Vaadakem tõele näkku:

1. Homod on huvitavad (päevakohane vestlus ykskõik, millises seltskonnast - haridus/vanus muudab vaid vestluse tooni)
2. Tolkien on huvitav (muidu me siin ju ei oleks)

Aga vaadakem tõesti tõele näkku!

Homod on hälbinud psüühikaga inimesed. Mulle igal juhul tundub see libetsemine ja edvistamine ikka PÄRIS jälgina. Küllap on sellised just tänapäeva homod. Kuna mingi hulk homosid leidis olevat huvitav moetööstusesse minna, jõlgubki nüüd igal moeüritusel selliseid imalaid vendi massiliselt. Nad justkui tunnevad seda OMA alana.

Aastate eest olid homod hoopis teistsugused, nagu on homod teistsugused ka suletud süsteemides – vanglates, poistekolledzhites jms.

Tegelikult homod alateadlikult kardavad naisi – naiste intuitsioon töötab paremini kui meestel ja nad näevad sellised mehed läbi, nad mõistavad isegi seda, mis homodel viga on, aga homod ise arvavad muidugi, et nad on täiesti TERVED, seejuures ääretut VAIMSED ja HUVITAVAD inimesed.

Marat Sar kirjutas:Milles probleem?
Kole õrn teema ikka, eksju...

Ei ütleks küll, et see millegipoolest õrn teema oleks. Tänapäeva homod on ennast nõnda tähtsaks teinud, et on valmis sind kohtusse kaebama, kui sa talle ütled, et ta on homo. Muideks, väljend homo on ikkagi vale termin, ma eelistaksin väljendit – pede – kuidagi täpsem.

Mis jällegi ei tähenda, et ei võiks olla väga huvitavaid isiksusi ja inimesi, kes on juhtumisi ühtlasi ka homod. Nagu juba veidi varem kirjutatud, kubiseb Hollywood homodest. Kui nad kõik oleksid nilbikud, kuidas asi üldse toimida saaks!

PS Mis aga Tolkieni puudutab, siis antud kontekstis on see teema küll arvuti klaviatuurist imetud.

PPS Libedad vennad imevad! Teadagi :)
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 15:00 5. Mär 2003

Keegi väitis kusagil, et homode suhteliselt suur loominguline edukus on seletatav sellega, et nad võivad oma tööle kulutada kogu selle energia, mis meestel läheb seelikute jahtimise peale, ning ka selle energia, mis teistel kulub perekonna äramajandamise ja elushoidmise peale. Kõlab loogiliselt, või mis?
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 15:04 5. Mär 2003

Jah, see homode, sry, pedede ja lespide (sest viimased kah ju homod) haipimine on haige küll. Ma ei kavatse kedagi tõrvaga üle valada üksnes sellepärast, et ta juhtumisi armastab omasoolisi, aga kui tullakse eputama veendumusega, et homo olla ongi kõige õigem, siis minu poolest pistku see veendumus endale p**sse (mida nad ilmselt suurima mõnuga teevadki). Jah, pedede hulgas on palju andekaid inimesi ja ilmselt ka palju toredaid inimesi. Aga ilmselt veelgi rohkem on nende hulgas õnnetuid ja katkisi inimesi :( ja perverte :evil:.
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 15:08 5. Mär 2003

Kogu krir vastab Zoidbergile. VAbanust. Tulid muud postitajad vahele!.

Whoah! Kus nyyd tuli radikaal välja! Muidugi klassifitseeritakse psyhholoogias homoseksualismi seksuaalsuse hälvena aga samuti käsitletakse hälvetena ka maniakaalsust, unetust ja kuutesadat muud asja mille all ma nagu yldse ei KANNATA. Kuigi nad mul on.

Tundun eh sinu radikaalse arvamuse kõrval väikekodanliku amerikaniseerunud homoarmastajana aga niipalju ma võin sulle öelda nyyd kyll:

Samas kui "homod on trend" ei ole enam pool sajandit mingi radikaalne ja huvitav lähenemine siis mõningates ringkondades on tekkimas uus trend: homod ahju!

Siis vennad käivadki ringi ja pasundavad oma arvamusi ja eiravad nõmedaid trende ja poliitilist korrektsust. Samas tekitavad nad ise uut trendi, mis on tegelikult "poiss paneb poisiga tatti muusikavideos" ja "mul on KA pedest tuttav, lahe eksju?" trendiga võrreldes palju jäledam.

Mulle meeldib ikka trendikas sallivus rohkem, kui trendikas mittesallivus. Intellektuaalsets ringkondades (tõele näkku: sellised asjad ikka eksisteerivad kyll, mis siin ikka häbendeda) levivad kiiresti vastureaktsioonid igasugustele yhiskonnanormidele.
Isegi siis, kui need on silmnähtavalt positiivsed.

Mulle ka ei meeldi poisid, kes demonstratiivselt (ja alati teiste juuresolekul) yksteisega tatti panevad. Mulle ka ei meeldi tohutud poliitilise korrektsuse kohtuasjad.

Aga ära tule ajame, et peded on libedad. Ja peded on pervod. Heterod on ka pervod - vägistavad väikseid lapsi, vanaeitesid ja peidavad ennast naiste tuale tualettidesse.

Leidub vasteid ka homode seast. Aga enamus on ikak siiralt armsad vennad. Yks tyyp lasi just oma Village People vuntsid maha sest need kõdistasid tema politseinikust boyfriendi, keda ta silmnähtavalt armastab.
Kumbki pole "libe".

Ega siis peded ainult moetööstuses ei tööta. :lol:
Enn Panti tead? Yks eesti rikkamaid pankureid. Pede!
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 15:11 5. Mär 2003

Marat Sar.
Kohalik pedekspert!

:roll: :lol:
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 15:11 5. Mär 2003

Shadow kirjutas:Keegi väitis kusagil, et homode suhteliselt suur loominguline edukus on seletatav sellega, et nad võivad oma tööle kulutada kogu selle energia, mis meestel läheb seelikute jahtimise peale, ning ka selle energia, mis teistel kulub perekonna äramajandamise ja elushoidmise peale. Kõlab loogiliselt, või mis?

Mulle tundub, et vähemalt osaliselt kulutavad nad selle energia vähe teistmoodi... Arvatavasti on homode hulgas igasuguseid inimesi. Ma tunnen väga väheseid ja antud teemal pole ka lugenud, aga mulle on mulje jäänud, et suur osa paljude homode loomingulisest tuleb sellest, et nad on katki (iseendaga konfliktis vms), alaväärsustunde kompenseerimissoovist jne. Oh, kindlasti on ka Shadow poolt nimetatud tsölibaati harrastavaid loomingu homosid. :)
Udutont
Arhimaag

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll