Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Uus Generatsioon!

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Uus Generatsioon!

PostitusPostitas Attila 19:05 14. Veebr 2005

Uus põlvkond väikesi drägonee mudilasi on sündimas. Vanad kalad on vaiksemaks jäänud. Enamus uusi teemasid luuakse vastühinenud kasutajate poolt ning postitamine on ka suuresti nende hooleks jäetud. Üks ajastu paistab mööda saavat ning teine algavat. Kas tõesti?
Populaarsus tõuseb kindlasti:
Alates novembrist on enamvähem iga kuu 200 uut kasutajat(endise 100 asemel,) veebruari kohta on neid juba 130.
Postituste rekordid kuu kohta on lähedal ja teemade oma juba löödud.

Beware! :D
Võimalus on üks miljonist, aga postitus võib siiski asja ette minna.
Attila
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 19:16 14. Veebr 2005

Juh. Vanadel olijatel on vist elu tekkinud ja toimetusi liiga palju, et väga aktiivne olla.

Viimane minu poolt tehtud dragon.ee teemaline asi oli Paranoia alamsaidi täiendamine ühe tõlke osas, aga muidu käib jah rohkem korralekutsumine ja avataride pärast õiendamine siinpool. Loen ka tegelikult :)
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

Re: Uus Generatsioon!

PostitusPostitas looom 19:50 14. Veebr 2005

Attila kirjutas:Uus põlvkond väikesi drägonee mudilasi on sündimas. Vanad kalad on vaiksemaks jäänud. Enamus uusi teemasid luuakse vastühinenud kasutajate poolt ning postitamine on ka suuresti nende hooleks jäetud. Üks ajastu paistab mööda saavat ning teine algavat. Kas tõesti?
Populaarsus tõuseb kindlasti:
Alates novembrist on enamvähem iga kuu 200 uut kasutajat(endise 100 asemel,) veebruari kohta on neid juba 130.
Postituste rekordid kuu kohta on lähedal ja teemade oma juba löödud.

Beware! :D

mis sellese populaarsusesse puutub siis neist igast uuest 200 mis liituvad hakkab asjaga ainult mingi 5 tõsisemalt tegelema enamik on mingi 2 nädalat ja siis saab neil küllalt. :)
Dont forget kids, the bigger your postcount, the bigger your penis is!
looom
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Gimly 20:40 14. Veebr 2005

Nojah,ja kui veel võtta ette kasutajate lehekülg,siis sel ka 50-60% on mitte ühegi või 1-2 postitusega.Nii et pole põhjust karta!
When a goblin blows himself up, it is considered stupidity.
When a human blows himself up, it is considered courage.
Gimly
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paadikapten 20:52 14. Veebr 2005

Tuleb välja, et on tekkimas uus mood-"kui tahad popp olla, siis liitu kõigi internetifoorumitega, mis ette juhtuvad" :P
paadikapten
Loitsija

PostitusPostitas Männa 21:14 14. Veebr 2005

on ka inimesi kes postitab ainult privaat foorumis.( näiteks need kes on mõnes D&D mängu gruppis. ) Nondel on tavaliselt vähe postitusi
Männa
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kirves 21:16 14. Veebr 2005

Gimly kirjutas:Nojah,ja kui veel võtta ette kasutajate lehekülg,siis sel ka 50-60% on mitte ühegi või 1-2 postitusega.Nii et pole põhjust karta!

See on pea kõikide foorumite ühine sündroom.
Kirves
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 21:23 14. Veebr 2005

Irve kirjutas:Juh. Vanadel olijatel on vist elu tekkinud ja toimetusi liiga palju, et väga aktiivne olla.

Ma arvan, et asi pole selles. Foorum on lihtsalt palju igavam kui ta kunagi oli. Vähemalt minu jaoks. Ei taha vaielda sel teemal.
Carpe DM!
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Die 21:39 14. Veebr 2005

Vanadus, vanadus. Aga noh, lohutagem end sellega, et piiksud toimetavad on tegemisi ikke peeruvalgel.

;)
Kui oled kaelani sitas, ära pead longu lase (Saksa vanasõna)
Die
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ryhkija 21:47 14. Veebr 2005

Oi neid piikse küll... Aina läbustavad foorumis. Küll teevad uusi teemasid ja vastavad olemasolevatesse... Kohe häbi hakkab nende pärast... :roll:
"Cause we find ourselves in the same old mess Singin' drunken lullabies..."
Ryhkija
Nati Kõvem Võlur

PostitusPostitas Golburk 22:28 14. Veebr 2005

Oh jah, meie vanade iroonikute ja mõtetute tüüpide (nagu mina) aeg hakkab otsa saama.
See ongi vist minu 666 post, tore on see nummer, ei tea jah, see ehk jääb ka minu viimaseks kuni näen põhjust tagasi tulekuks, kahjuks ma seda ei ole ammu näinud. Aga kui tulen siis magusa irooniaga.
Diel on õigus, vanadus poeb kontidesse. Enam pole toredaid ja toredaid teemasi millele vastuseks kirjutada 2 lehekülge meeletut sisukat teksti. Kuhugi pole pikalt oma jõhkrat musta irooniat toppida, uued tulijad teevad mõtetud teemad millele saab "ära panna" paari sõnaga. Oh, kus kaudnud on meie Marat Sar? Ynx? Mehed kellel iroonia oli armas, kel silmis põles sarkasm ja kaelas neil DUKSi valge sall.
Kus kurat on Higgins, mees kelle naljad võtavad põlvist nõrgaks isegi lillalt helendavad veealused dildod?
Uuk kel kaelas sädelemas medal tiitliga kuulsaim drägundaja, käes DUKSi piibel, õlal istumas võimas sõjatihane.
Ohpuu kel keeletarkust ja tarmu palju jagada. Huumorisoongi täitsa alles, tubli mees.
Shadow kes mind alati on manitsenud. Jah see tubli Shadow ja tema avatar mis olnud nii mitmetegi mainekate nimede all.
Priist kes küll langenud aga inimeste südames ikka veel piiksujumal.
Mälestades Payli kes omalajal oli siin kohe eesreas, ehk on larpivast poisikeset saanud täiskasvanud mees aga huumor on ja oli tal tasemel.
Oop on olnud alati omal kohal, kahjuks tuli ta küll omalt kohalt ammu ära, vat Oop oli pädev persoon kõige jaoks, ehk ka Oops.
Siinkohal võiks mainida ka kõiki Irvesi, Teemoneid, Marte ning teisi megakirveid ja kirveid. Eriti Surra kes on mulle ka niisama pidevalt nõu andnud. Aitüma.
Tean et jätsin mitmedki inimesed mainima aga olge kindlad, Mütsil püsite ikka meeles.
Kurb hakkab kohe.
Kas nii ongi, ma pole enam ühegi inimese signatuuris? Mul pole ka jõudu oma hiiglaslikku eneseimetlust välja mängida, ma veel üritasin aga sellest ei olnud abi, kas nii see peabki jääma? Ma ei saanudki krõpsikut maitsta, ning lähen ära, siin pole enam midagi kirjutada mille eest võiks veel kõrpsiku napsata. Uued tulijad mõtlevad nagu nii krõpsikute asemel välja mustikamuffinid. Nii see maailm hukka lähebki.
Tahaksin tsiteerida veel mõnd klassikut aga pole selle jaoks piisavalt pädev isik et öelda milline on hea tsitaat.
Tahaks õudselt lahe olla ja midagi lõpetuseks öelda, aga raisk ei oska.
Smurf..
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sixsixsix 22:52 14. Veebr 2005

ma tahax ja oleks huvitatud küll LARPiga tegelemisest ning olen lugenud postitusi siin foorumis ja umbes saan aru, kuidas mäng käib. aga see asi on nii keerulien ja tundub, et kogu selle sümboolika ja terminite ja legendide ja kultuuriajaloooga tuleks kursis olla, et mitte mingit ülilolli ja saamatu muljet jätta :(
niiet ma olen ka üks neist, kes liitub foorumiga ja siis passib lolli näoga, oskamata kuskilt otsast alustada. sest ma ei saa ju niisama suvalisele mängule sisse sadada ja sinises kostüümis kännul istudes veepiisakest mängida..
.push my fingers into my eyes, it's the only thing that slowly stops the ache.
sixsixsix
Seikleja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 22:55 14. Veebr 2005

Oh kulla Golburk, alati võid ju isikulehe lahti võtta ja vaadata, mis kell need kadunud hinged oma viimase postituse tegid. :P
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 23:03 14. Veebr 2005

sixsixsix kirjutas:ma tahax ja oleks huvitatud küll LARPiga tegelemisest ning olen lugenud postitusi siin foorumis ja umbes saan aru, kuidas mäng käib. aga see asi on nii keerulien ja tundub, et kogu selle sümboolika ja terminite ja legendide ja kultuuriajaloooga tuleks kursis olla, et mitte mingit ülilolli ja saamatu muljet jätta :(
niiet ma olen ka üks neist, kes liitub foorumiga ja siis passib lolli näoga, oskamata kuskilt otsast alustada. sest ma ei saa ju niisama suvalisele mängule sisse sadada ja sinises kostüümis kännul istudes veepiisakest mängida..

Aga miks ka mitte ;) ?
Minu elu unistus olekski, et mul oleks piisavalt kannatust, et ka veepiiska mängides rolli sisse jääks, mitte pärast paari-kuute tundi laiali ei vajuks, kui miskit tegevust ei ole.
Uute tulijate suhtes ütleks, et minu meelest on tore jälle näha uusi huvilisi, olgugi, kasvõi mingid tühised 6-7% jäävaid inimesi... mõelge- meie juurdekasv on on ju tegelikult võrdlemisi kõrge. Sest need kes on, on siin et jääda, kas pikemaks või lühemaks ajaks. Jätta kõigile oma tarkuseteri ja geniaalsusi... kui kaunis see on.
Kusjuures, Müts, tõbrik jõudsid ette must selle kolmekohalise arvuga, aga ma loodan, et sa ikka edasi postitad.. Mitte kuigi tihti aga siiski. Lugeda ju võib.

Muidugi uute puhul, kui tehakse ikka 20 posti päevas keskmiselt, siis lööb hinge kinni küll.
Igatahes, head esmaspäeva kõigile.
All characters appearing in this work are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental.
Henzu
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Alleria 23:09 14. Veebr 2005

Osa neist uutest tulijatest käivad siin võib-olla ainult lugemas. Isa pole ma postitanud, sest pole midagi öelda :P. Või kardan, et see on öeldud või lihtsalt jätan lolli mulje. nojah, küll neid postitusi veel tuleb. Sisukaid, loodetavasti.
See uus pealekasv on paratamatu..ja tõepoolest veidi kurb, neile, kes ise 'vanad kalad' on.

Tegelikult arvan, et kõik keda tõsiselt fantaasia jms. huvitab, jõuab ühel päeval siia ;)
The race is long and in the end it's only with yourself
Alleria
Valguse hoidja

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll