Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Maagia, mystika ja taldrikukeerutamine

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Maagia, mystika ja taldrikukeerutamine

PostitusPostitas Kriku 10:33 9. Veebr 2005

Kummitus kirjutas:ka nagu arvan et ei tasu väga käppida igast vaimude asja...igal pagana peol tahavad sõbrad hakata vaime välja kutsuma..julmalt ajab närvi ise nad vaimudesse ei usu ja ikkagi on vaja käppida seda jama..ning ... 13 oled või? võiks nagu ikka Eesti keelt kasutada ikka :P ...


Mina näitks saan väga hästi aru, miks nood piiksud-põnnid seda teevad. Mina pole mitte kunagi midagigi vaimule või muule okultsele olendile sarnast näinud ja oleksin väga tänulik, kui keegi näitaks, maailmatunnetuse avardamise mõttes. Üldiselt olen sellisel positsioonil, et ei usu, kuni ise näinud pole.

Tean paari isikut, kes suht rahvapärimusega haakuvaid kogemusi on jaganud, kuid jutt jääb ikkagi jutuks...

Taldrikukeerutamine töötab, st taldrik tõesti liigub, nõiavits teeb ka peaaegu iga inimese käes mingi liigutuse, aga mis seos sel mingite vaimudga olema peaks?

Kõik okultistid, paranormaalsete nähtuste asjatundjad ja spiritistid, andke nüüd tulla, tehke lolli Krikut targemaks :)
Kasutage BAAS-i, rahvas!
Kriku
Deaktiveeritud
 
Postitusi: 1468
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 18:00 9. Veebr 2005

Mees, ole õnnelik kui sa peale sellise asja küsimist elus oled. Vaimud ei jäta midagi märkamata.
Blög
mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal
 
Postitusi: 1135
Asukoht: Tähtvere

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paadikapten 19:19 9. Veebr 2005

Ei soovita hurraaga selliste asjade peale minna, et "nägin/kuulsin/lugesin kuskilt ja nüüd olen tuus ja kohe proovin järgi". Kuidas see värk toimib, pole täpselt teada (mis moel taldrik ikkagi liigub näiteks), aga tagajärjed võivad kurvad olla. Näiteks võid saada närvivapustuse või hakata hallukaid nägema/kuulma... Rääkimata veel neist, kes on surma saanud (jällegi-mis moel?)...
paadikapten
Loitsija
 
Postitusi: 673
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Yrgnaine 20:01 9. Veebr 2005

Selliseid asju ei maksa näppida.
Egiptoloogia - millegi pärast on kõik tuntud egiptoloogid salapärastesse haigustesse surnud... Needused, mis pidi hauaröövleid eemale peletama. Kas tõesti on kõik need surmad kokkusattumused ? Kahtlen :rolle:
Kõik naised on loomult inglid.
Kui neil tiivad murda, istuvad nad luua selga...
Yrgnaine
Nati Kõvem Võlur
 
Postitusi: 1319
Asukoht: Tartumaa

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ibliz 20:04 9. Veebr 2005

Taldrikukeerutamise, nõiavitsa liikumise ja vaimude seos on see, et sama asi, mis nõiavitsa keerlema ajab on hing. Või noh..see millest hing tehtud on. Maa magnetväli ja hing on mõlemad energia. Hing on energiakogumik, mille sees on kirjas kõik, mis teeb inimesest inimese (inimhinge puhul vähemalt). Keha on vaid konteiner. Kuid tähtis konteiner. Ilma selleta hing ei saa areneda (Inimkeha töötab bioelektri peal ja see moodustab hinge. Inimene saab bioelektri taset suurendada. Vaim ilma kehata - ei saa).

Vaime, (kui just loomulikult kõrge bioelektritase ei ole) keskmine inimene näha ei saa. See vajab tugevat treeningut. Füüsikaõpetaja ütleb, et inimesel oma magnetvälja tunda on võimatu, aga omaenda kogemus on alati kõrgem kui koolisõpitu.

Kõige selle müstilisuse pärast inimesed tavaliselt ei hakka proovima ka. Nad oleksid üllatunud. Ja siis hirmunud! Sest ilma korraliku spirituaalse kaitseta tekkivad ebameeldivused.
Ibliz
Vandersell
 
Postitusi: 9
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kriku 22:12 9. Veebr 2005

Yrgnaine kirjutas:Selliseid asju ei maksa näppida.


Nojah, aga mis siis saab ikkagi, kui näppida? Ole rahulik, ma pean seda üldiselt nii suureks jamaks, et vaevalt proovima hakkan...

Mis hallukatesse ja muidu katuse sõitmisse puutub, siis neid pole just raske saavutada... Et põhjus ja tagajärg äkki segi aetud, mh, ah?

Yrgnaine kirjutas:Egiptoloogia - millegi pärast on kõik tuntud egiptoloogid salapärastesse haigustesse surnud... Needused, mis pidi hauaröövleid eemale peletama. Kas tõesti on kõik need surmad kokkusattumused ? Kahtlen :rolle:


Kuidas ma nüüd ütlengi, eks surema me pea kõik ükskord... Kas see assüroloogide kohta ka käib?
Kasutage BAAS-i, rahvas!
Kriku
Deaktiveeritud
 
Postitusi: 1468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas prozak 22:45 9. Veebr 2005

Yrgnaine kirjutas:Selliseid asju ei maksa näppida.
Egiptoloogia - millegi pärast on kõik tuntud egiptoloogid salapärastesse haigustesse surnud... Needused, mis pidi hauaröövleid eemale peletama. Kas tõesti on kõik need surmad kokkusattumused ? Kahtlen :rolle:
Needus seisneb tõenäoliselt mingis mürgis, mida vaesed ja ka mittevaesed egiptoloogid (loe: need, kes püramiidi sisse pääsemiseks lõhkeainet kasutasid) sisse hingasid, ning mille muistsed egiptlased hauaröövlitele kingituseks jätsid. Iseasi muidugi, kas selline aine säilib nendes tingimustes nii kaua. Teisalt võib seal tegu olla mõne pika aja jooksul tekkinud hallituse või mädanikuga, mille imepisikesi osakesi sisse hingates nad hinge heitsid.
prozak
Meister
 
Postitusi: 104

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 22:51 9. Veebr 2005

Njaa... oli ükskord selline lugu, et sõbrad laagris tegid mingit peeglitrikki. Panid vastamisi ja tekkis selline pikk tunnel sinna sisse. Sealt pidavat siis väike rohekas mehike välja jooksma, ja hästi kiiresti. Ma ei tea, meie keegi kedagi ega midagi seal ei näinud, aga üks tüüp läks äkki näost kaameks, kukkus istukile ja hakkas kokutades peegli poole näpuga näitama. Ja ta oli õhtu otsa värisedes nurgas. Kartis varje, pimedust. Ja äkki läks kogu meie majaosas elekter ära. Lihsalt, plaks.
Seesama tüüp väitis siiralt et ta oli kedagi mööda lage neljakäpukil jooksmas näinud, aga eks ta võis lihtsalt lolli juttu ka ajada. Kuigi eks kui 17 aastane jõmm lihtsalt nurgas istub väriseb ja pisaraid poetab ning pobisedes ringi jõllitab, siis paneb natuke mõtlema küll.
Mängige lapsed üleloomulikuga...mängige.

Egiptoloogide suhtes, mõtle korraks kaua see õhk seal hauas seisnud on. See läheb seal niivõrd mürgiseks et ei ole mingeid needusi vaja.
Viimati muutis Henzu, 23:25 9. Veebr 2005, muudetud 1 kord kokku.
All characters appearing in this work are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental.
Henzu
Võlur
 
Postitusi: 995
Asukoht: Tartu, 58581678

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sorontur 23:12 9. Veebr 2005

Meenub üks Discovery pealt nähtud saade, kus turist peale mingi vaarao hauakambri külastust (võis olla Tutankhamon, pead ei anna) "salapärasesse surmavasse" haigusesse jäi. Kõik lehed pasundasid "Vaarao needusest", kuni toredad arstionud avastasid, et haiguse põhjuseks oli seina küljest lahti pudenenud hallitusetolm, mis naisele halvasti mõjus.
Sorontur
Lohede sõber
 
Postitusi: 1739
Asukoht: St Andrews

Kasutaja avatar

PostitusPostitas TROOJA HOBUNE 0:24 10. Veebr 2005

kõik on sinu peas!
jajah.
TROOJA HOBUNE
Asjatundja
 
Postitusi: 51
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas higgins 0:32 10. Veebr 2005

:cry:
Ma nüüd mõtlesin, et tulen ja panen siia ühe väga armsa Bud Grace'i pildi nimega "Vaarao needus", kus arheoloogid muumia kõrval mune sügavad ja avastavad, et on kuskilt kubemetäid saanud, kuid... kuid... Kuhu küll http://www.piranhaclub.com jäi?
:cry:
Nüüd aga tuleb Higgins ja räägib, kuis Asjad Tegelikult On. - Payl
higgins
Arhimaag
 
Postitusi: 1559
Asukoht: Brülen, Brettonia, Wode

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sippo 9:48 10. Veebr 2005

Maajade (või oli see mõni muu Kesk-Ameerika kõrgkultuur, ei usalda oma mälu ja kohtrollida ei viitsi) hauakamber-püramiidid on seest väga ohtralt kinaverpunasega värvitud. Kui seal natukenegi kauem viibida, on elevhõbedamürgitus kindlustatud.

Aga muidugi jälle totaalselt teemast mööda.
Aga teema kohta polegi midagi kosta eriti. Minu kogemus näitab mulle, et arusaamatud energiad on maailmas olemas ja et nad on siiski vaid umbes sama palju "ainult sinu peas", kui kõigile tuttav elektergi. Ja kui sul Kriku, pole olnud juhust seda kogeda, siis ei saa soovitada muud kui et oota ja otsi, jätkuv huvitundmine viib ikka kogemuseni. Kui ikka õue ei vaata, siis päikest ei näe.
sippo
Loitsija
 
Postitusi: 655
Asukoht: Läänenaba

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Fromhold 10:00 10. Veebr 2005

higgins kirjutas:Ma nüüd mõtlesin, et tulen ja panen siia ühe väga armsa Bud Grace'i pildi nimega "Vaarao needus", kus arheoloogid muumia kõrval mune sügavad ja avastavad, et on kuskilt kubemetäid saanud.


Noh, tegelikult pole selleks mingit vaarao needust vaja. Eesti rauaaja inimesed saavad ka nii labase needusega hakkama. Aga mis parata, välitöödele omi naisi/mehi tihtipeale kaasa ei võeta ja siis juhtub nii mõndagi :P . Piisab vaid ühest lõbusast kubemetäidega inimesest ja needus juba levib :).
Tartu Seksiguru
Fromhold
Valingu veinimeister
 
Postitusi: 1045
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Vamos 10:18 10. Veebr 2005

kas tegu pole mitte poliitika ja religiooni alla kuuluva teemaga.

mina ntx tahaks ellistel teemadel hullult lahmida aga ei saa.

sest 2kki keegi solvub. ja siin foorumi osas on see ju lubamatu.
in heaven everything is fine
Vamos
prof.Pornograaf
 
Postitusi: 637
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kriku 10:40 10. Veebr 2005

Henzu kirjutas:Njaa... oli ükskord selline lugu, et sõbrad laagris tegid mingit peeglitrikki. Panid vastamisi ja tekkis selline pikk tunnel sinna sisse.


See on jah üks hästi lahe tunnel. Suurte peeglitega näeb väga sheff välja.

Henzu kirjutas:Ma ei tea, meie keegi kedagi ega midagi seal ei näinud, aga üks tüüp läks äkki näost kaameks, kukkus istukile ja hakkas kokutades peegli poole näpuga näitama. Ja ta oli õhtu otsa värisedes nurgas. Kartis varje, pimedust. Ja äkki läks kogu meie majaosas elekter ära. Lihsalt, plaks. Seesama tüüp väitis siiralt et ta oli kedagi mööda lage neljakäpukil jooksmas näinud, aga eks ta võis lihtsalt lolli juttu ka ajada.


Roheliste mehikeste kohta ei oska ma midgi öelda, aga peeglitega võib olla näiteks kõrgust kartvatel inimestel probleeme.

Mis on kahes peeglis üleloomulikku, on mul isiklikult raske aru saada, aga idee iseenesest on väga lahe.

Henzu kirjutas:Kuigi eks kui 17 aastane jõmm lihtsalt nurgas istub väriseb ja pisaraid poetab ning pobisedes ringi jõllitab, siis paneb natuke mõtlema küll.


Mind näiteks ei pane... Aga see võib tulla ülemäärasest Dovlatovi lugemisest.
Kasutage BAAS-i, rahvas!
Kriku
Deaktiveeritud
 
Postitusi: 1468
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6