Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Kui palju teist on haige?

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kas Sa oled haige?

Jah
30
41%
Ei
26
36%
Nii ja naa
17
23%

Hääli kokku : 73

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Florian 15:35 3. Veebr 2005

Vaata ja imesta, kus meestel on haigusi :D Põdemist peetakse ikka naiste pärusmaaks :P
Elul on ilusa une nägu
http://lillepidu.blogspot.com/
Florian
Raudkäsi

PostitusPostitas piir 15:51 3. Veebr 2005

Florian kirjutas:Vaata ja imesta, kus meestel on haigusi :D Põdemist peetakse ikka naiste pärusmaaks :P

Haigus ei tähenda veel põdemist ja põdemine ei tähenda ilmtingimata haigust.
piir
Deaktiveeritud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Florian 15:54 3. Veebr 2005

piir kirjutas:Haigus ei tähenda veel põdemist ja põdemine ei tähenda ilmtingimata haigust.

Ja-jah. Haige värk. :rolle:
Elul on ilusa une nägu
http://lillepidu.blogspot.com/
Florian
Raudkäsi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Darka 15:57 3. Veebr 2005

kõik kes tunnevad ennast haiglaselt, palun riietuda oma mullülikonda ja külastada mõnda neist haiglatest mis meil siin eestis leiduvad... mööduge oma teel ka neuroloogiaosakonnast ja te kõik tunnete ennast palju paremini..
rahvameditsiin: reuma on ravitav hapukapsa kompressiga :)
Everybody is ignorant until proven stupid, stupid.
Darka
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas veiko100 22:00 3. Veebr 2005

Hahaa, üks hästi naljakas haigla räägitakse olevat Narva haigla, kus opereeritakse igasuguseid asju küljest ära, ka neid, mis muidu nagu häda ei tee. :)
"Kristlik usk on otsast otsani ohvrite toomine: oma vabaduse, uhkuse, enesekindluse ohverdamine, enda orjusse andmine, enese sandistamine." - Friedrich Nietzsche
veiko100
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Markus 0:15 4. Veebr 2005

veiko100 kirjutas:Hahaa, üks hästi naljakas haigla räägitakse olevat Narva haigla, kus opereeritakse igasuguseid asju küljest ära, ka neid, mis muidu nagu häda ei tee. :)

Ilukirurgia?
Jah!
Markus
kükametsakolla

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ryhkija 0:19 4. Veebr 2005

Füüsiliselt pole nagu midagi viga... Pigem on mu mõtteviis rikutud... Ilukirurgia jah :P Aga kui see pole see, siis usun, et need on mingid haiged kuulujutud. Tead, kõike ei maksa uskuda, mida räägitakse Veiko-sada.
"Cause we find ourselves in the same old mess Singin' drunken lullabies..."
Ryhkija
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Krafinna 1:07 4. Veebr 2005

Hää küsimus. Palju (ehk siis mitu osa) teist on haige? :P
Ei tea, pole arst, aga süda valutab, kohe kõik see aeg, ja siis jalad surevad ka vahetevahel ära ja käed on mõnikord külmad ning silmad on ka kahtlaselt niisked... Mälu on ka lännu ning üldse ei ole paar osa haiget.
Ma ei tarbi narkootikume.
Ma olen narkootikum.
Krafinna
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas veiko100 21:33 4. Veebr 2005

Ryhkija kirjutas:Füüsiliselt pole nagu midagi viga... Pigem on mu mõtteviis rikutud... Ilukirurgia jah :P Aga kui see pole see, siis usun, et need on mingid haiged kuulujutud. Tead, kõike ei maksa uskuda, mida räägitakse Veiko-sada.

Kusjuures ei ole. Info pärineb esmaallikast ehk inimeselt, kellelt taheti pimesoole asemel mandleid ära opereerida. Milles puänt - kogu personal umbkeelne.
"Kristlik usk on otsast otsani ohvrite toomine: oma vabaduse, uhkuse, enesekindluse ohverdamine, enda orjusse andmine, enese sandistamine." - Friedrich Nietzsche
veiko100
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aikuman 22:45 4. Veebr 2005

jmul veel nati nohu ikka eel, eriti siis kui 6ue l2hen ja vahest hommikuti on nati kurk valus, muidu oleks nagu terve, panin nii ja naa
Metsatöll
Aikuman
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Olorin 21:38 8. Veebr 2005

Liiga vara vastasin, et ei ole haige. Kolm päeva oli 38 kuni 39 kraadi palavik, nüüd olen natuke tervem, aga see nädal ikka vist kooli ei lähe, kurk on ka nati valus.
Olorin
Arhimaag

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 4 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll