Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Milline vanainimene saab Sinust?

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Milline vanainimene saab Sinust?

Ma ei tea veel
8
12%
Eks aeg näitab
32
48%
Tulevik toob selguse
26
39%
Ei oska öelda
0
Pole hääli

Hääli kokku : 66

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 12:20 31. Jaan 2005

priist: alati saab traadi/kummiga lõua alt kinnitades värvilise tolmuharja pähe tõmmata :)

ehk aitab see nõks isegi banaani yleliigse-teadlikkuse muret ravida :)
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Die 13:19 31. Jaan 2005

Minu vennaraasu (loe: Curuniri) kommentaari järgi hakkab Priist vanaduses välja nägema nagu tema avatar.

Kalli aga palun esitada larpivormis. 8)
Kui oled kaelani sitas, ära pead longu lase (Saksa vanasõna)
Die
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 14:29 31. Jaan 2005

mina näen ennast vanurina metsas hullamas (bombadilistunult? :))
seened jms imelised taimed ... niiske samblalõhn ... mmm ;)
väike seniilsus, liigesevalud/taimsed valuvaigistid, kõik plussid ...

vamose kysimusest arendaks teemat edasi - miks on levinud ja käibel arvamus, et vanainimesed PEAVAD noori eemale peletame ja olema ebameeldivad? :) kas see on kusagil vanuri-tööramatus kohustusena kirjas?
surra
veider molekul

PostitusPostitas Golburk 14:40 31. Jaan 2005

Surra kirjutas:vamose kysimusest arendaks teemat edasi - miks on levinud ja käibel arvamus, et vanainimesed PEAVAD noori eemale peletame ja olema ebameeldivad? :) kas see on kusagil vanuri-tööramatus kohustusena kirjas?

Ja bingot mängima!
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 15:53 31. Jaan 2005

Gilraen Oronra kirjutas:Minu vennaraasu (loe: Curuniri) kommentaari järgi hakkab Priist vanaduses välja nägema nagu tema avatar.

Oh, see oleks tegija. Võõpaks iga hommik oma kortsulise naha roheliseks ja läheks lastele kolli tegema.

Veelgi enam, ma tekitan oma sekti, ja kõik minu followerid peavad sama moodi oma pead paljaks ajama ja kaelast saadik oma pea vabalt valitud värvi värvima. Elu oleks palju värvilisem :) Rääkimata linnapildist.

Tõsi küll, salaorganistsiooni sellest vist ei saaks.

Heategevas korras mängiksime larpidel kolle :)
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Siegfried 17:50 31. Jaan 2005

Surra kirjutas:vamose kysimusest arendaks teemat edasi - miks on levinud ja käibel arvamus, et vanainimesed PEAVAD noori eemale peletame ja olema ebameeldivad? :) kas see on kusagil vanuri-tööramatus kohustusena kirjas?

Praegu võivad inimesed rääkida jah, et tulevikus on nad niisugused ja naasugused, aga kui see tulevik käes on, siis on nad kõik ikka ühesugune hunnik ebatolerantseid kortsulisi kolmejalalisi.
Raudselt on.
Muidugi oleks tore olla selline, nagu tahaksid ja loodad.
Aga selle mitmekümne aastaga suudab elu sind niivõrd mõnusasti läbi ******* et sealt pole võimalik midagi muhedat välja tulla.
Siegfried
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Florian 17:54 31. Jaan 2005

Ma tahaks et mul oleks mugav lösudiivan suures lemmikloomapoes, mille tagaruumi korvtoolides saaksin vanade ja uute sõpradega piipu teha.

Sellest järgmine variant on veel olla mõnus hulluke rollimängijate vanadekodus. :rolle:
Elul on ilusa une nägu
http://lillepidu.blogspot.com/
Florian
Raudkäsi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tribulant 18:38 31. Jaan 2005

Vanadekodu on yks pagana hea idee.

Kahjuks tuleks selleks vist kõigepealt rollimängijad loovisikuteks kuulutada ja neile loomeliit organiseerida, Mis on muidugi ka yks mõnus mõte. Kõige suurem konkurents tuleb ilmselt sekretäri kohale, kes on ametis 60 aastat ja kõigile esimeestele otsuste tegemisel sobiliku kaldega täringud ette sokutab. Kui WhiteWolfi vennad kord ennepuiste jutuga rollimängust kui kunstist alustasid, polnud neil aimugi, mis sellest kõigest mängurite haige mõtteväe abiga välja võib tulla... :P
tribulant
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 20:28 31. Jaan 2005

kusjuures ma olen seda rollimängijate vanadekodu või mingit sarnast mõtet ka mujalt kuulnud, vist Esta käest, kes oli minu esimene DM. tribulant, sulle loomeliiduna DUKSist ei piisa? ja alati on olemas Kivitsõõr, mille põhikirja võib vastava muudatuse teha :P

50 liiget on vaja, siis riik toetab ka loomeliitu.

muidugi võiks luua ka muinasjutuvestjate loomeliidu, kuhu võiks Valge Hundi toodete austajad yritada liikmeks saada (ja nende järel muidugi kõik muud), need Valged Hundid on alati rääkind, et nende systeemis on jutuvestjad ja kuidas kogu see värk on jutuvestmiskunst. heh.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kuldmari 22:57 31. Jaan 2005

Kui tervis jalust ei niida või voodi ei sunni just, siis istun oma sauaga keset õue ja utsitan-kantseldan kui Roosimemm noori larpikutsikaid. Kui on paid lapsed, siis jutustan ehk mõne loo või mõmisen mõne laulu. Ja kooki võib ju ka teha! Ehk midagi veel, kui hästi läheb. Kui ei lähe, siis olen voodis pikali maas või pole mind enam ammugi.
Elame - näeme, ei ela - ei näe.
= kõik saab ükskord otsa =
Kuldmari
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kesteine 23:28 31. Jaan 2005

Minul oli kunagi kindel ettekujutus endast vanainimesena. Mul oli kavas jääda vanatüdrukuks, elada katusekambris koos oma kaheksa kassiga, vaadata prillitoosi ja kiruda poliitikuid ning hukka läinud noorust. Siis ma avastasin, et ega ma eriti kasse ei armastagi ja tegin plaanid ümber. Praeguse seisuga pole mul plaaniski vanaks saada.
Mitte kunagi.
Mitte iialgi.
Mitte grammivõrdki.

Ja pealegi arvestades oma käejooni, siis ma ei saagi iial vanaks. Mu elujoon olevat tavatult lühike ja imeliku lõpuga, ehk tõlgituna suren umbes neljakümnendates tiibklaveri läbi...
Komm mit mir ins Abenteuerland
das Eintritt kostet den Verstand...

minu blogike
kesteine
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tribulant 9:01 1. Veebr 2005

ohpuu kirjutas:kusjuures ma olen seda rollimängijate vanadekodu või mingit sarnast mõtet ka mujalt kuulnud, vist Esta käest, kes oli minu esimene DM. tribulant, sulle loomeliiduna DUKSist ei piisa? ja alati on olemas Kivitsõõr, mille põhikirja võib vastava muudatuse teha :P

DUKS on kirjanduslike... ee.... kavatsustega. Aga rollimängukunsti kultiveerib seegi DM, kel pole mõtteski midagi kirja panna. Kivitsõõr on yldse midagi hoopis muud. Pigem midagi Eesti Rollimängutöötajate Keskliidu sarnast.

50 liiget on vaja, siis riik toetab ka loomeliitu.
muidugi võiks luua ka muinasjutuvestjate loomeliidu, kuhu võiks Valge Hundi toodete austajad yritada liikmeks saada (ja nende järel muidugi kõik muud), need Valged Hundid on alati rääkind, et nende systeemis on jutuvestjad ja kuidas kogu see värk on jutuvestmiskunst. heh.

Hunt või mitte Hunt, aga muinasjutuvestjate liit on ka ilus mõte. Kes teist on õhtuti unejutte lugenud? Kes on politseinikule, õpetajale, maksuametnikule, ylemusele või abikaasale vestnud luulelugu sellest, miks ma...? Näe, kui palju potentsiaalseid liikmeid. Kaugelt yle poolesaja.
tribulant
Nati Kõvem Võlur

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll