Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Tormihoiatus.

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas cherryanny 2:42 10. Jaan 2005

riion1 kirjutas:Pirital on küll teine olukord.

Kutsu mind tormiajaks kindlasti enda poole. Lubas tormi aga osad ütlesid et vaibub, hetk tagasi hakkas aknataga vilistama kell on pool kaks öösel ja ma ikka ootan seda tormi. Kui veetase nii megalt tõusis siis miks tallinn pole vee all, elan õismäel praktiliselt mere ääres aga meri oli täiesti tavaline nagu ikka. Väljas hetkel täitsa kuiv kuid ootame ärevusega järgnevaid päevi nagu jõule :rolle:
Kas sa kuuled ulgumist???... ei?... siis on see minu viga
cherryanny
Asjatundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Batu 17:33 10. Jaan 2005

Õismäe ei ole mere ääres ju - Kakumäe poolsaar trügib vahele ning Harku järv pole suurem asi üleujutaja.
Batu
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas cherryanny 19:21 10. Jaan 2005

Batu kirjutas:Õismäe ei ole mere ääres ju - Kakumäe poolsaar trügib vahele ning Harku järv pole suurem asi üleujutaja.

Vahet pole kus minu maja on aga ma veedan aega vahest mingi 50m merest, täitsa mere ääres käin aga seal ei olnud midagi erilist lihtsalt veidi heledam vesi, sealt jala koju täitsa seal lähedal ainult Rocal Mare keskus jääb vahele
Kas sa kuuled ulgumist???... ei?... siis on see minu viga
cherryanny
Asjatundja

PostitusPostitas Männa 19:31 10. Jaan 2005

riion1 kirjutas:Nii, ega keegi ei tea, kus leida see video, kus on autod Merivälja muuli peal.

hehhe....off-road klubi :D (ausalt ka)
Männa
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aikuman 22:39 26. Jaan 2005

muide, me tegime sõbraga ka sellest pilte, kui juba hullem oli möödas. panime üles aadressile http://www.zone.ee/viimsitorm090105
Metsatöll
Aikuman
Meister

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll