Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Kuipalju ksenofoobe siin on

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kas te toetate tsunami läbi kannatanuid

uppuja päästmine on uppuja enese asi
31
35%
tunnen neile kaasa ja toetan
46
52%
väga hea et nii läks
12
13%

Hääli kokku : 89

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 19:04 7. Jaan 2005

uh, enamus rahast läheb ju infrastruktuuride ylesehitamisele.
need, kelle juures ehitatakse, ei kurda.

tamili tiigrid songiksid inimesi mõõkadega majandusabiga või abita, see on yleyldse teine ooper - pea sees oleva kollase-joone-teema (ahto kylvet TM).
meie asi on olla parem ja näidata ette, kuidas veel talitada võib.
globaliseerumine - pole omasid või võõraid (kollane joon), on inimesed, kes vajavad abi ja aitavad need, kes seda saavad ja tahavad.
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 19:23 7. Jaan 2005

Surra kirjutas:uh, enamus rahast läheb ju infrastruktuuride ylesehitamisele.
need, kelle juures ehitatakse, ei kurda.

tamili tiigrid songiksid inimesi mõõkadega majandusabiga või abita, see on yleyldse teine ooper - pea sees oleva kollase-joone-teema (ahto kylvet TM).
meie asi on olla parem ja näidata ette, kuidas veel talitada võib.
globaliseerumine - pole omasid või võõraid (kollane joon), on inimesed, kes vajavad abi ja aitavad need, kes seda saavad ja tahavad.

Just, aga viimasel ajal tundub, et need ei ole päris samad inimesed. Mõned paistavad isegi abisaajate juures võrdsemad olevat ja see teeb palju paksu verd.
Blog: http://pronto.ee/
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 13:29 8. Jaan 2005

Payl kirjutas:Ja ma mikskipärast arvan, et metanoolijoomine on võrdlemisi vabatahtlikum kui tsunaami kätte jäämine.

kustotsast vabatahtlikum? :)
surma said nad k6ik, v6i tahad öelda, et neil heausksetel ostjatel oli kole kiire suremisega? V6i äkki öelda, et sulle tundub, et viina tarbijatel on ees6igus suremisele, et mitte öelda paras neile jotadele, las kärvavad?
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 21:57 8. Jaan 2005

hallsilm kirjutas:
Payl kirjutas:Ja ma mikskipärast arvan, et metanoolijoomine on võrdlemisi vabatahtlikum kui tsunaami kätte jäämine.

kustotsast vabatahtlikum? :)
surma said nad k6ik, v6i tahad öelda, et neil heausksetel ostjatel oli kole kiire suremisega? V6i äkki öelda, et sulle tundub, et viina tarbijatel on ees6igus suremisele, et mitte öelda paras neile jotadele, las kärvavad?

Noo.
Mingist kahtlasest urkast viina osta on minuarust mitte eriti tark tegu. Tsunaami kätte jäädes sa aga ise niipalju ei otsusta. Ütleme, jah, et troopikas elamine ei ole üldiselt tark tegu, aga seal sündides on sul selles osas vähem valikut kui eesti inimesel urkast viina ostmisega.
Nii arvan mina vähemalt.
Blög
mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal

Kasutaja avatar

PostitusPostitas azrael 12:56 28. Jaan 2005

Minu arvamus kui palju inimesed hoolivad.

Paar aastat tagasi ilmus postimehe ühes numbris kaks kohutavast õnnetusest pajatavat artiklit. Üks oli lehekülje pikkune artikkel kuidas mingi kohutav mutt näljutas kolme hobust, nii et üks hobune lausa nälga suri ja teine pisike lõiguke sellest mis rääkis iraanis toimunud maavärinas 50000 kodutut, palju hukkunuid (või midagi sarnast).

Kui paljud teist teavad 1976 aasta Tangshani maavärinat (Hiina) kus hukkus 650000 inimest (rääkimatta purustustest, haavatutest jne.)?

Miks kajastatakse meil uudist kui USAs toimub bussiõnnetus kus hukkub ala 5 inimest samas kui minu naaber tappis neli oma pereliiget viinaraha päärast aga ei pälvinud sellega mingitki rahvusvaheliśe pressi tähelepanu.

Kui terrorist tapab paar inimes siis on tegu kohutava terroriaktiga aga kui seda teeb Jüri järvamaalt siis on see lihtsalt järjekordne mõrv.

:2:
I think I can give away one of my seven doomsday devices and still be feared!
azrael
Tõeotsija

PostitusPostitas piir 16:50 28. Jaan 2005

azrael kirjutas:Kui terrorist tapab paar inimes siis on tegu kohutava terroriaktiga aga kui seda teeb Jüri järvamaalt siis on see lihtsalt järjekordne mõrv.

Nii see lihtsalt on. Kodanikele peab jääma mulje, et nende elu on turvaline. Terrorismiga hirmutamine aitab inimesi rohkem kontrolli all hoida. Ja kui juba hirmutatakse, siis tuleb iga üksikjuhtumit ka võimalikult laiaulatuslikult käsitleda. Ja kui üksikjuhtumeid ei esine, tuleb need lavastada ja ikkagi võimalikult laiaulatuslikult kajastada. Nii lihtne see ongi.
piir
Deaktiveeritud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 14:30 29. Jaan 2005

piir kirjutas:Hoiatus! Kes üritab mulle pasunasse sõita, sellele sõidetakse väga kõvasti pasunasse!

Ma parandan so footlinet pisut:

Hoiatus! Kes üritab mulle pasunasse sõita, sellele üritatakse sõita väga kõvasti pasunasse!

Ole hea, vii korrektuurid sisse.
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tribulant 18:08 30. Jaan 2005

pronto kirjutas:Hoiatus! Kes üritab mulle pasunasse sõita, sellele üritatakse sõita väga kõvasti pasunasse!

Ära parem nori, krabil on seekord suur vend kaasas. :cry:
tribulant
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 21:08 30. Jaan 2005

tribulant kirjutas:
pronto kirjutas:Hoiatus! Kes üritab mulle pasunasse sõita, sellele üritatakse sõita väga kõvasti pasunasse!

Ära parem nori, krabil on seekord suur vend kaasas. :cry:

Suurel vennal on lihtsalt suurem pasun.
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tribulant 17:32 31. Jaan 2005

pronto kirjutas:Suurel vennal on lihtsalt suurem pasun.

No vat, ja just selle suure pasunaga ta sind peksma hakkabki...
Kui kellelgi kysimusi tekib, siis ksenofoobia ilmutamisega me siin Prontoga koos just tegelemegi. Vägagi teemasse, nii-ytelda näitlik õppetund. Neegrite ja drow'dega on lihtsalt samamoodi.
tribulant
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 18:50 31. Jaan 2005

tribulant kirjutas:
pronto kirjutas:Suurel vennal on lihtsalt suurem pasun.

No vat, ja just selle suure pasunaga ta sind peksma hakkabki...

Just .. ning peksab mind pasunaga eelkõige just minu rautatud saapa pihta.
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll