Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Kuipalju ksenofoobe siin on

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kas te toetate tsunami läbi kannatanuid

uppuja päästmine on uppuja enese asi
31
35%
tunnen neile kaasa ja toetan
46
52%
väga hea et nii läks
12
13%

Hääli kokku : 89

Kasutaja avatar

Kuipalju ksenofoobe siin on

PostitusPostitas hallsilm 15:34 2. Jaan 2005

ET siis. Kas te toetate tsunami läbi kannatanuid?
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas lendorav 17:45 2. Jaan 2005

KAs sa mõtled seda, et kas me mõtleme nende peale või seda kas me toetame neid materiaalselt?
lendorav
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 18:39 2. Jaan 2005

Mina olen tuntud ksenofoob. Ma põlgan kõiki inimesi, kaasaarvatud iseennast kuigi millegipärast see ei keela mul endaga hästi läbi saamast. Mine võta kinni miks täpselt.
Blog: http://pronto.ee/
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas necromancer 19:39 2. Jaan 2005

Mul on kahju, et paljude inimeste puhkus ära rikuti.
Mul on kahju, et palju inimesi surma sai.

Ise ei annaks küll sinna roostes pennigi.

Kohalikud taastoodavad ennast in-no-time.
10 aasta pärast on seal püsti enneolematud luksushotellid (üks tsunaamikindlam kui teine).
Tuhanded uued töökohad.
Enamus hotelle kuulub jänki-firmadele.

:)
necromancer
Ruunimeister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paljasjalgne 19:49 2. Jaan 2005

necromanceri jutt on puhtteaduslikust ja keskkonnakaitselisest vaatenurgast võetuna täitsa õige, kuid ikkagi pole ma sellega nõus, sest ma ei võtan asja inimlikuma nurga alt. kurb ja kahju on kõigist neist, kes seal hukka said ja kõigist neist, kes mõnda hukkasaanut tundsid.
aga raha ma neile ikkagi ei anna, sest mul endal on seda rohkem vaja
Orkaan Zelda ja tema Hämmastav Konnasadu
paljasjalgne
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas necromancer 20:09 2. Jaan 2005

Raha ei annaks ma lihtsalt sellepärast, et mul on seda raha küll vähem vaja, kuid on olemas USA... suur inimõiguste ja demokraatia eest võitleja, kellel on veel rohkem raha.

Kahju on tegelikult ka sellest, et endal polnud võimalust koha peal olla.
Lisaks heale võimalusele mõttetult surma saada.
Oleks ehk näinud tohutut kaost ja kannatusi, mis oleks kindlasti muutnud mu ellusuhtumist jne
Kuigi tegu polnud millegi nii vaatemängulise sündmusega kui 11 sept. sündmused koos tolmuste ja köhivate njuujorklastega.... saaks kunagi lastelastele seletada, et ikka vanasti olid korralikud tormid ja tsunaamid.

"Kahju" on ka Bushist, kes seekord ei saagi suurt ja varjutavat ohvrite numbrit seostada terrorismiga.

Kahju on tegelikult sellest, et jaapanlased polnud veel tulnud idee peale igasse väiksesse turisti põhivarustusse kuuluvasse seebikarpi ka üks isetäituv kummipaat või -vest monteerida.

Küll nad varsti ära teevad.
necromancer
Ruunimeister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 20:41 2. Jaan 2005

hallsilm kirjutas:Kurat, meil siin on iga aasta looduskatastroof: talveks nimetatakse seda, eesti rahvas näe saab hakkama, sest on karastunud. [/b]

Istuta eestlane sinna ilma konditsioneerita tööle või pane elama ilma ventikata korterisse. Ei saa hakkama. Seda nimetatakse troopikaks. Nemad on ka karastunud. Karastumus ei ole ju kuidagi seotud tsunamiga. PEaksid nad omale lõpused kasvatama?

Kui siin eestlastest rääkida, siis kas me ometi ei ole ka ise kõvasti välisabi saanud? Ja polnud meil isegi mingit suurt katastroofi vaid kõigest muudatus majandussüsteemis ja riigikorras. Tagasi küll midagi ei lükatud.

Ja reservi nad võiks teha jah. Näiteks riisireservi. Saadame Rakvere poisid neile know-how'd viima :) .
Starfild
Tähetäps

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Yrgnaine 20:56 2. Jaan 2005

Toetan, aga vaimselt. Maailmas on koguaeg õnnetusi-väikseid ja suuri, enamus jääb aga kõmust kaugele.
Mul on kahju neist, aga inimesed ei õpi - tsunaami ohust on nad teadlikud aga pikapeale nad unustavad selle ja ehitavad ikkagi elamise rannale liiga lähedale. Peale selle, nad usaldavad pimesi elektroonikat ja on unustanud looduse hoiatusmärgid....
Kõige rohkem on kahju turistidest, eriti eesti turistidest...
Kõik naised on loomult inglid.
Kui neil tiivad murda, istuvad nad luua selga...
Yrgnaine
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 21:09 2. Jaan 2005

Yrgnaine kirjutas:Mul on kahju neist, aga inimesed ei õpi - tsunaami ohust on nad teadlikud aga pikapeale nad unustavad selle ja ehitavad ikkagi elamise rannale liiga lähedale.

Tuhanded kilomeetrid rannajoont Indoneesias, Sri Lankal, Taimaal, Indias jne... ja nad olid ettevaatamatud, kuna ehitasid rannale liiga lähedale??? Kas eestlane, kes saab talvisel Tallinn-Tartu maanteel surma, sest vastusõitja kaotas juhitavuse on ise süüdi? Ettevaatamatu? Poleks pidanud ronima sinna maanteele? Teab ju, et libe. Või kes tuule käes jääb murduva puu alla ja saab viga (folk 2004) on süüdi, et ronis välja tuulega? Kõik rannas elavad inimesed peaks elama metsas. Ja kui tuleb metsatulekahju, siis näitame näpuga, et mis te, lollid, metsas elate ja sisse põlete.

Mitte, et need tsunamid nüüd igaastane nähtus seal oleks. Päris harva juhtub ju. Ja kuurort tulebki ranna äärde ehitada. Et ka eestlased, kellest kahju on kõigil, saaks ilusti ruttu mere äärde.
Starfild
Tähetäps

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sorontur 23:21 2. Jaan 2005

Sorontur
Lohede sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 0:42 3. Jaan 2005

Starfild kirjutas:Kas eestlane, kes saab talvisel Tallinn-Tartu maanteel surma, sest vastusõitja kaotas juhitavuse on ise süüdi? Ettevaatamatu? Poleks pidanud ronima sinna maanteele? Teab ju, et libe.

nähes, et paljud inimesed sõidavad sellel maanteel nagu enesetapjad, siis on mulle kyll tundunud parem seda vältida. sõita näiteks rongiga või mööda Piibe maanteed (mis ei pruugi parem variant olla). või siis eelistada Talina-Tartu maanteel autole bussi (mis ei pruugi mõistlik mõte olla).

aga kui oma nahk hoitud, siis võib hädalisi ikka aidata, kui selleks vahendeid on.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 3:38 3. Jaan 2005

Üldiselt pole halba heata. Neil pole viimasel ajal enam aega omavahelise nagistamisega tegeleda.
Blog: http://pronto.ee/
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 13:12 3. Jaan 2005

"Kahju" on ka Bushist, kes seekord ei saagi suurt ja varjutavat ohvrite numbrit seostada terrorismiga

Miks ei saa- see oli kindlasti järjekordne Osama trikk... "maavärin" my ass...
Nüüd sõidab Usa sõjamasin vaikselt ülespoole... tšetšeenid näivad ohtlikud ja kurat kui juba seal oleme lööme need venelased ka mättasse.
Mis kõik ei või ta kõrvade vahel keerelda.

Tegelikult- ärme unustame ikkagi ka enda juhtumisi- Estonia, Salaviinasurmad... päris tihti on keegi kaasa tundnud ja raha andnud. (kuigi suht kaheldav et Phe Phe või Phukati külakese elanikud kellelegi sentigi on saanud....)
All characters appearing in this work are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental.
Henzu
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 13:41 3. Jaan 2005

Pean nõustuma mitmega selles teemas, asi on lihtsalt selles, et muidugi on kurb ja muidugi on kole. Väga kena kui eesti riik toetab, aga endal pole lihtsalt raha. Muidugi on alati neid kes toetavad, ma kiidan neid, ütlen kui tublid ja vahest harva toetan isegi.

Aga see Bushi asi, täiesti võimalik, et oli mingi uue relva katsetus, sest mitte keegi ei teadnud midagi. Tavaliselt ikka on näha maa-aluste jõudude suurenemist jne. aga seekord see puudus. mingi jama, pöörduge Bushi ja tema "suuremeelse" riigi pool ;)
"Errare humanum est"
argkunn
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 14:57 3. Jaan 2005

Nüüd saab ju Georg keda tahes süüdistada. Sesmõttes et hästi süvavale maa alla puurida ja sinna pomm panna on kõigil riikidel sama kaugel.

Aga Henzu. Kui meil siin kõvemad mehed metakat jõid, siis kokkuvõtteks sai neid ju mingi sada kuni viiskend tuhat korda vähem surma, kui praegu aasias. Ja ma mikskipärast arvan, et metanoolijoomine on võrdlemisi vabatahtlikum kui tsunaami kätte jäämine.
Blög
mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll