Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Anneta raha Aasia tragöödia ohvritele

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 18:51 2. Jaan 2005

lendorav kirjutas:Eks jah tänepäeval on väga paljud inimesed omakasu peal väljas ja rikkuri kohta niipalju, et suur tükk ajab suu lõhki.

Eesti probleem pole mitte rikkurid, vaid vaesurid, kes on nõus kõike tegema, et kõik inimesed oleks nagu nemad: vaesed.
Blog: http://pronto.ee/
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 18:54 2. Jaan 2005

Neegreid, nagu eestlased neid teavad, ehk siis mustanahalisi, sai Aafrikas vist suht vähe surma. Võrreldes üldise numbriga. Seal, kuhu põhiraskus langes oli siiski valdavalt asiaadid nagu näiteks indoneeslased ja malaid. Samuti europiidset rassi EUROOPLASED.

Ma siiski leian, et hallsilmale omane provokatsioon ja karm andmine võiks minna ta enda tehtud ksenofoobide teemasse üle ja see siin võiks oma ideed edasi kanda. Ehk siis kutse annetamisele, mitte jätkuda ohvrite mõnitamisega.
Starfild
Tähetäps

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 19:32 2. Jaan 2005

Starfild kirjutas:karm andmine võiks minna ta enda tehtud ksenofoobide teemasse üle ja see siin võiks oma ideed edasi kanda. Ehk siis kutse annetamisele, mitte jätkuda ohvrite mõnitamisega.

Yleskutsed läbi Punase Risti annetamiseks on kyll liigutavad, nad aitavad ka tubli väikekodanlase sydametunnistust rahustada ja end hea ristiinimesena tunda pärast kohalike ligimeste koorimist ning muid seatempe kuid säherdune heategevus sealsete elanike häda ja vaesust likvideerida ei suuda.

Yks p6hjus on selles, et kohalikud paljunevad kiiremini kui kohalik infrastruktuur areneda j6uab. Teine on lihtne kapitalismuse p6hjus: ei tee tööd v6i ei oska, ei teeni kah.

Kui näiteks Tai kunn oma luksuslikust autopargist m6ned rariteetsed romud ja maybachid maha myyks ja kohalikud rikkurid (seal on miljardäre) oma kaukad avaks siis aitaks see mitu korda rohkem kohalikke kui terve Eesti riigieelarve.

Kurat, meil siin on iga aasta looduskatastroof: talveks nimetatakse seda, eesti rahvas näe saab hakkama, sest on karastunud. Aga kui neegritele paar korda sajandi jooksul nende paradiisisaarele katastroof tuleb siis on nad nagu tondinahad, kes ootavad ammuli sui, et keegi neile kangi alla ajaks ning aitaks, ise vaat ei suuda V6tku ise töövahendid kätte ja moodustagu järgmine kord riigireserv erakorraliste olukordade jaoks nagu teevad arenenud riigid.
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hoarmurath 21:13 2. Jaan 2005

:roll: Ja mulle öeldakse siis, et peaksin Hallsilmaga reaalis kohtuma, enne kui arvamusi moodustan. Ma vist passin.

Asi on nagu selles, et inimesed ei hooli. Lihtsalt ei hooli. Selliseid asju juhtub ja inimesi sureb.

PS. Kuhu veel nad ehitavad oma hütid, kui on vaesed ja kalapüüdmine on ainus elatis? Nad peavad isegi oma väikesed lapsed üksi koju jätma, sest isad kalastavad ja emad käivad vabrikutes tööl.
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 1:02 3. Jaan 2005

See Instants leiab, et igasugune abi on ju teretulnud. Panen mina kümme senti, paneb naaber kah, ja saabki vaesele indoneeslasele pool mullinätsu osta.

Lisaks sellele, et neid puht ligimesearmastusest tuleb aidata (see siis puhtalt isiklik arvamus), tahaks kunagi loota, et kui jää põhjast peale tuleb või tulnukad läänemaailma ründavad, aitavad nemad meid vastu. Jah, olen valmis midagi lihtsalt niisama ära andma. Kui raha ei ole, siis kasvõi toetavat mõttevaimu.

Ja mina ei taha, et keegi kunagi mu perele "sure ära, eestlasi on liiga palju, küll te uuesti paljunete" ütleb, kui mingi jama on.

Seda ka hästi uskuda ei taha, et kõik kohalikud ainult rusuhunniku otsas istuvad ja helikopteri poole kui kurepojad pesa serval nokad lahti vaatavad.
Blög
mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal

Kasutaja avatar

PostitusPostitas veiko100 20:09 3. Jaan 2005

Vaadates hommikusi CNNi uudiseid, siis ütleks, et raha pole sinna küll mõtet saata. Mida nad vajavad, organiseerivat jõudu (CNNi ajakirjaniku väidetel) ja puhast joogivett. Nii et kõik tühjade pudelitega kraanide juurde ning kork ja vajalik kogus postmarke peale....

Ise mõtlesin vaadata üle oma üle tähtaja läinud vanad ravimid, äkki on midagi, mida ise ei vaja, ja siis saaks ju ligimesi hädas aidata ... 8)
"Kristlik usk on otsast otsani ohvrite toomine: oma vabaduse, uhkuse, enesekindluse ohverdamine, enda orjusse andmine, enese sandistamine." - Friedrich Nietzsche
veiko100
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 3:22 4. Jaan 2005

veiko100 kirjutas:...organiseerivat jõudu...

Ja toetudes infole kunagisest arterist ning nüüdsest meediast, ning tehes järeldusi:
Just sellist abi eesti annabki. Niivõinaa meil inimressurssi ei ole piisavalt et saata kedagi sinna telliseid kandma või suppi keetma. Meie parim relv on teadmised.
Minu teadmist mööda saadetigi juba pisike (15 vist) rühm inimesi sinna korda looma. Kui aga teadjate inimestega on tegu, võib neist seal kõva tulu olla.
See Instants on uhke oma riigi üle seekord. Ärge näkku lööge palun.
Blög
Payl
Tulepallide Jumal

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 10:25 4. Jaan 2005

punasele ristile võib raha ikka anda.
vahet ju pole, kuhu nad seda kulutavad - heategevuseks see läheb.
kas selle raha saab malle, ivan, alfonso või mahinda, pole enam oluline, kõik on võrdsed hädavajajad.
kaudsemalt või mitte, mõjutab nende heaolu ka meid.

kellel on soovi ja võimalust anda, see annab - milleks ajada asju keeruliseks?

ps toimumas on globaliseerumine. see ei tähenda midagi halba, lihtsalt yhiskonnaarengut pärssivad rudimendid nagu seda on riigipiirid jms olematud takistused lakkavad inimeste peades olemast.
see, et punane rist suudab tekitada tänu infotehnika arengule kõikjal kiiret organiseerumist on ju pigem hea, kui halb ;)
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas veiko100 11:05 4. Jaan 2005

Payl kirjutas:Minu teadmist mööda saadetigi juba pisike (15 vist) rühm inimesi sinna korda looma.

Kas mõtled siin seda kolme politsei/päästeametniku, kellest AK-s teatati?
"Kristlik usk on otsast otsani ohvrite toomine: oma vabaduse, uhkuse, enesekindluse ohverdamine, enda orjusse andmine, enese sandistamine." - Friedrich Nietzsche
veiko100
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 14:09 4. Jaan 2005

veiko100 kirjutas:
Payl kirjutas:Minu teadmist mööda saadetigi juba pisike (15 vist) rühm inimesi sinna korda looma.

Kas mõtled siin seda kolme politsei/päästeametniku, kellest AK-s teatati?

Jään vastuse võlgu, kuigi usun, et pigem mitte. Pole kõnealust AK-d näinud.
Blög
Payl
Tulepallide Jumal

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dragongate 19:20 4. Jaan 2005

mina muidugi annetsin ainult mobiiliga annetage teie ka :cry: :(
mis te kõdunete seal maas mehed,tulge parem ja tapke mõni ORK maha
Dragongate
Asjatundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas lendorav 20:46 4. Jaan 2005

Alen teadja ja ütlen et saadeti 15 liikmeline rühm Arste äkki(ma ei tea keda aga 15 neid seal oli küll)

Saadeti ka 3 liikm eline inimeste tuvastajate rühm
lendorav
Rändlaulik

Kasutaja avatar

Rändtirtsuparved.

PostitusPostitas hallsilm 21:10 4. Jaan 2005

hoarmurath kirjutas::roll: Ja mulle öeldakse siis, et peaksin Hallsilmaga reaalis kohtuma, enne kui arvamusi moodustan. Ma vist passin.

Asi on nagu selles, et inimesed ei hooli. Lihtsalt ei hooli. Selliseid asju juhtub ja inimesi sureb.

PS. Kuhu veel nad ehitavad oma hütid, kui on vaesed ja kalapüüdmine on ainus elatis? Nad peavad isegi oma väikesed lapsed üksi koju jätma, sest isad kalastavad ja emad käivad vabrikutes tööl.

Las nad siis kärvavad. Ekslik on inimene- kes arvab end elavat igavesti kui väldib võitlust -- ei raugaeast leia ta eal seda rahu mis odade antud.

peavad väikesed lapsed koju jätma, sest isad on kalal ja emad käivad tööl...hahahhahaaa... :roll:

Sa ytled, et vaesed. Kuule, igal aastal sureb ca 40 miljonit last nälga. Kuid miks? Juhmid väikekodanlased ja nende v6sukesed ei saa aru miks Arvavad, et inimesed on vaesed ja kannatavad looduse pärast.
CNN näitab pilte uppunud ja nälgivatest neegritest, issand kui kole, mida kyll teha. Ja kipuvad väikekodanlaste v6sukesed neegreid aitama enda ettekujutuste järgi, aga teevad yhe vea. (Targemad saavad asjast aru kyll, kuid hea on olla väikekodanlane, sestap mängivad lihtsalt jaanalinde. Umbes sama nagu suitsetajad:, tean kyll et paha, aga suits on m6nus ja seega...)

Selline markantne näide:

Muinasajal oli eesti peres umbes 10 last. Umbes 3 suri haigustesse, 1 s6i karu, 3 löödi maha ja 3 kasvasid suureks ning tegid sugu. Demograafilist kollapsit ei tekkinud.

Neegritega oli enne ka samad lood, aga mis on nyyd? Meie heategijad on elimineerinud enamikesse haigustesse suremise. Rahuvalvajad pingutavad ja saavad isegi hakkama lokaalsete s6dadega. Seega toimub rahvastiku plahvatuslik kasv, sest valge mehe käsi suudab kyll neegreid suremast hoida kuid ei suuda neile topakatele pähe panna m6istust:
ärge synnitage 10 last, rahva alleshoidmiseks pole enam vaja ennastunustavalt synnitada. Piisab kolmest lapsest. Kui synnitate rohkem siis te ei suuda neile toitu hankida (ja kärvab 40 miljonit last nälga), te ei suuda neid riietega katta (jooksevad palja tagumikuga, heal juhul second handiga ringi), te ei suuda neile koolimaju ehitada (jäävad lollideks).

Aga mis teevad neegrid? Ei kuula. Hiinlased said aru ja kontrollivad ylirangete meetmetega iivet. Indias on sisse seatud paljudes piirkondades steriliseerimine.

hoarmurath, 6rnhingeke tahaks k6iki neid kärvavaid lapsukesi säästa, nagu siin vahetevahel ka etteplaneerimatuid kassipoegi pyytakse inimestele pähe määrida.

Seda aga hoarmurath keeldub arvutamast, mis juhtuks siis näiteks 300 v6i 500 aasta pärast kui neegrid (okei, arengumaade inimesed) ikka geomeetrilises progressioonis paljunemist jätkavad...ning sellises olukorras sama elatustaset soovivad nagu Euroopas. Miks keeldub hoarmurath arvutamast ja p6hjusi endale teadvustamast ning nende yle arutlemast, väljastades puhast lollust?

Pystitan hypoteesi, et hoarmurathi aju läheb sel juhul piltlikult öeldes lyhisesse, et vältida oma paradiisimulli purunemist. Ning lyhis tähendab seda, et Hoarmurath asub väljastama loosungeid: Inimesed ei hooli, hallsilm on sydametu, annetage jne. OK, anneta siis, väikekodanlane, et päikene su päevadesse paista saaks. Ja hoidu Rooma klubist nagu katkust :)

PS

Ei saa öelda, et mul pole neist kahju. On kyll. Kahjuks on meil vaid halvad ja veel halvemad valikuvariandid. K6ik maakerale ei mahu.
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tank 21:32 4. Jaan 2005

einoh. vana hea hitleri-aadu tuli meelde su juttu kuulates. neegreid tuleb hävitada sest nad on ohuks meie tulevikule :)

hallsilm, sinu konstruktiivne ettepanek selle olukorraga toimetulemiseks on siis see, et istume vaikselt hirmus et neegrid koledal kombel paljunevad ja iga tsunami/maavärina peale teeme mõttes "jess" ja lööme teiste valgetega high-five'i?

muide kui sind huvitab siis suur osa kannatanuid on valged turistid. sest neeger ei peesita mererannal, paksud saksa turistid peesitavad.
of DEATH!
tank
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 21:43 4. Jaan 2005

tank kirjutas:einoh. vana hea hitleri-aadu tuli meelde su juttu kuulates. neegreid tuleb hävitada sest nad on ohuks meie tulevikule :)

hallsilm, sinu konstruktiivne ettepanek selle olukorraga toimetulemiseks on siis see, et istume vaikselt hirmus et neegrid koledal kombel paljunevad ja iga tsunami/maavärina peale teeme mõttes "jess" ja lööme teiste valgetega high-five'i?

muide kui sind huvitab siis suur osa kannatanuid on valged turistid. sest neeger ei peesita mererannal, paksud saksa turistid peesitavad.

Issand, mida sa must arvad :) . Kuule, ma ei looda, et tsunami neegreid maha tapab. Ma loodan, et kui nad enda hooleks jätta, siis on kaks v6imalust: tarkadele neegritele tuleb m6istus pähe läbi shokiteraapia ja nad asuvad pereplaneerimisega tegelema, saavad rikkaks, neil on toredad lapsed ja nad on ise toredad, kannavad rasta patse ja teevad kansat, s6idavad uute autodega ja ehitavad oma maa ilusamaks kui kunagi enne. :) Teised surevad välja. Kahju. :(

Turistid? Minu meelest on troopikamaad ohtlikud. Hunnik haigusi, maa väriseb, haikalad meres, ja myrkmaod dzunglis. Minu meelest on sinnas6it umbes sama ohtlik nagu lumelaua s6it k6rgmägedes. Ekstreemturismi harrastajad, kes nende kaotusi lugeda j6uab. Ise oleksin kah peaaegu otsad andnud kui N6iamajas lolli peaga hobuse selga ronisin :)
hallsilm
Lohede õpilane

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll