Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Anneta raha Aasia tragöödia ohvritele

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Anneta raha Aasia tragöödia ohvritele

PostitusPostitas prozak 18:02 30. Dets 2004

http://www.redcross.ee/et/news.html

Hommikuse seisuga oli annetanud ainult 60 inimest!
Hukkunuid on praeguse seisuga 116 000 ja paljude kannatada saanud regioonide kohta pole ikka veel infot (loe: hukkunute arv võib veel dramaatiliselt kasvada). :(

Pilt

http://www.okia.ee/redcross/
prozak
Meister

Kasutaja avatar

Re: Anneta raha Aasia tragöödia ohvritele

PostitusPostitas lendorav 0:35 31. Dets 2004

prozak kirjutas:Hukkunuid on praeguse seisuga 116 000 ja paljude kannatada saanud regioonide kohta pole ikka veel infot (loe: hukkunute arv võib veel dramaatiliselt kasvada).

Ja raudselt kasvabki kuna surnukehades hakkavad bakterid tööle ja võivad tekkida(loe:tekivad) suured epideemiad ja hukkunuid tuleb massiliselt juurde. Ma ei taha kedagi ärritada aga minu kriitiline pilk arvab et lõpuks võib hukkunuid olla üle 500 000(½ miljoni) inimese(siiski loodan, et need numbrid on liiga suured mis ma välja pakun).
lendorav
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas necromancer 4:25 31. Dets 2004

On küll halb tunne tunnistada ja ehk tsipa häbigi, kuid ei tunne ennast kuidagi puudutatuna...
necromancer
Ruunimeister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Minastirith 5:10 31. Dets 2004

Oeh. Eks ta haiget teeb küll, kui kogu olukorra ja kõigi nende ohvrite peale mõtlema hakata, aga see maailm ja ühiskond on juba iseenesest niivõrd tsiribiribimm keeratud, nii et mis seal ikka rabeleda.
Igal inimesel on juba endalgi hunnik probleeme ja jamasid kaelas, kuidas oma elukesega toime tulla, ja tõesti- keda huvitab? Miks peaksime vaevama oma päid kusagil ookeani taga toimuvaga, kui siingi on paras põrgu nagu kõikjal mujalgi. Öelge üks riik, linn, küla, kus poleks kannatavaid inimesi???
Pealegi, kui pakkuda juba abi selle katastroofiga seotud inimestele, peaks aitama ka teisi õnnetuid, võitlema teiste haigustega, näiteks kasvõi nälgivaid aafriklasi jne jne jne...Ei saa eelistada üht teisele. See oleks ebaõiglane. Aga ennast lõhki rebida pole ka mõtet...
Ja maailm on juba niigi inimrassist üleküllastatud. :) Võib-olla ongi väikest loputust vaja.
Siiski, sügav kaastunne kõikidele kannatajatele.
Ce qui ne tue pas, nous rend plus forts.
Minastirith
Seikleja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Markus 11:50 31. Dets 2004

Kuskilt peab ju alustama.
Jah!
Markus
kükametsakolla

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Attila 13:29 31. Dets 2004

Mina annetasin poole eurot ühe mängu kaudu. :)

Kuulge. Me oleme inimesed mõtleme inimlikult, ükskõik mis loogika meile ka ei ütleks. Kuigi on minu arvates ka ainult aja küsimus millal kuskil Aasias tekib väike haigus ning metsatulekahjuna levima hakkab. Kui juba vanal ajal tekkisid mingise mõnekümne miljonilise inimpopulatsiooni sees laastavaid haigusi siis on vägagi suur tõenäosus selle tekkimiseks lähimate aasate jooksul 8 miljardi inimese hulgas(nt. SARS). Looduslik valik toimib ju ka bakterite ja viiruste hulgas.

Ma vaatan et meile on jõlepalju igast massimõrva vaadetega inimesi tekkinud. Mõrvaks neid vähemaks. Oleks rahulikum.
Võimalus on üks miljonist, aga postitus võib siiski asja ette minna.
Attila
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Siegfried 14:54 31. Dets 2004

Aga kes meid siin etanooli või metanooli, kurat seda nüüd enam mäletab, mürgituse ajal aitas, meile vast sama suur katastroof kui praegune neile.

See on pohhui, et mingid saared liiguvad ja muudavad asendeid ja maakera pöörlemis kiirus muutub
Siegfried
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sixsixsix 16:15 31. Dets 2004

arvan, et Eesti inimeste elatustase ei ole nii kõrge, et üks lihtinimene võiks annetada märgatavalt suure osa..
aga kes senti ei korja, see krooni ei saa. ning kui kõik 10s annetaksid, kogu eesti inimesed näiteks, siis saaks natuke raha ka juba kokku.

kuigi jah, kahju. aga ma ei tunne ennast siiski väga lähedalt puudutatuna. ohvrite arv hirmutabki kõige rohkem.
.push my fingers into my eyes, it's the only thing that slowly stops the ache.
sixsixsix
Seikleja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas lendorav 20:08 31. Dets 2004

Kui paljud teist loobuvad täna õhtul ilutulestiku laskmisest? Mina isiklikult siiski lasen sugulasega natuke ikka taevasse. ´Me isegi ei vähend koguseid mis ära lasema.
lendorav
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sixsixsix 21:03 31. Dets 2004

Tartu jättis linna poolt toetatava ilutulestiku ära. ma ei teagi, kas Tallinn siis teeb või ei tee :?
Rakveres peaks vägev pauk tulema.
.push my fingers into my eyes, it's the only thing that slowly stops the ache.
sixsixsix
Seikleja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas lendorav 23:49 31. Dets 2004

sixsixsix kirjutas:Tartu jättis linna poolt toetatava ilutulestiku ära. ma ei teagi, kas Tallinn siis teeb või ei tee :?
Rakveres peaks vägev pauk tulema.

Lugesin hommikul "Postimehest", et osa Tallinna linnaosadest jätab ka ära.(aga jah Tartu jätab ära Soome linnade eeskujul. Ka paljud Saksamaa linnad jätavad ära)Aga Valgas korraldatai kiirküsitlus ja rahvas tahtis ilutulestikku(vist oli Valga)

Minu andmed 31.12.04 Ilmunud ajalehest Postimees
lendorav
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 11:45 1. Jaan 2005

Attila kirjutas:Ma vaatan et meile on jõlepalju igast massimõrva vaadetega inimesi tekkinud. Mõrvaks neid vähemaks. Oleks rahulikum.

Teed harakiri? Mingi palmisaare ahvikarja pärast?

Öpeta neile parem, et see nn. kallasrada pole isegi Eestis m6eldud ainuyksi looduse kaitsmiseks inimese eest vaid ka vastupidi. Eriti seismiliselt aktiivses ja troopiliste tormide poolest rikkas piirkonnas. Muidu saavad veel jälle Darwini preemia.
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Imrahil 12:20 1. Jaan 2005

sixsixsix kirjutas:Rakveres peaks vägev pauk tulema.

rakvere pauk oli mõteu, palju kordi viletsam kui eelmsitel aastatel olnud
"...You will have horses of the fairy breed
You will have hounds that can outrun the wind
A hundred chiefs shall follow you in war
A hundred maidens sing thee to sleep..."
VG LARP Klubi
Imrahil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas lendorav 15:47 1. Jaan 2005

Minu arust oli Tartus üpris kõva andmine mis sest, et linn midagi ei teinud. Kui hakata mõtlema siis ei mäletagi nii suurt ja lahedalt.Muidugi jah aasta 2000 vastuvõtmiselt oli ka päris ilus.
lendorav
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 19:10 1. Jaan 2005

lendorav kirjutas:Minu arust oli Tartus üpris kõva andmine mis sest, et linn midagi ei teinud. Kui hakata mõtlema siis ei mäletagi nii suurt ja lahedalt.Muidugi jah aasta 2000 vastuvõtmiselt oli ka päris ilus.

paar korda läksid need raketipatareid ymber, yks oli vist isegi proffide oma, p6rutas laenguid rahva sekka, j6kke ja igale poole mujale, aga mitte taevasse :) . Amatööride patareid läksid kah ymber ja siis oli vahepeal päris huvitav olla...

Siis olid veel tegelased, kes torkasid varrega raketi nii sygavale lumme, et see ei suutnud maast lahti rebida. Muidugi plahvatas raketi pea maa peal - pärast mida oli kisa, suitsu ja tuld nagu Stalingradi lahingus :D
hallsilm
Lohede õpilane

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll