Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

lapi keelt ja muinasjutte

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

lapi keelt ja muinasjutte

PostitusPostitas ohpuu 21:14 21. Dets 2004

tere,

kes tahab uuest aastast Tallinnas nädalavahetuseti väikest viisi põhjasaami keelt õppida ja kambakesi sellest keelest muinasjutte tõlkida, andku mulle teada.

Ott Heinapuu
ott<ät>aripaev.ee
56 659 980
ohpuu
Saladuste kaitsja

Re: lapi keelt ja muinasjutte

PostitusPostitas Golburk 21:54 21. Dets 2004

ohpuu kirjutas:tere,

kes tahab uuest aastast Tallinnas nädalavahetuseti väikest viisi põhjasaami keelt õppida ja kambakesi sellest keelest muinasjutte tõlkida, andku mulle teada.

Ott Heinapuu
ott<ät>aripaev.ee
56 659 980

Kaugõpet pakutass :) ?
Ohpuu, võiksid sellest näiteks raamatu kirjutada, siis saaks ka teised infot. Mind kohe täitsa huvitaks.
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 0:28 22. Dets 2004

ei paku kauget õpet seekord, piirduks Talinaga.

yks muinasjuturaamat on soolas, selleks jõuluks välja ei saand. pole veel isegi piisavalt ylbe ega keeleoskaja, et lapi keele õpikut kirjutada, asja mõte on rohkem selles, et mu endagi oskus rooste ei läheks.

ei tea, mis ajad tuua võivad, aga võib-olla võtan kunagi Tartus kah midagi sellist taas yles, sealsed huvilised võivad märku anda kyll. kui neid piisavalt palju, siis võib midagi välja mõelda kah.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 2:14 22. Dets 2004

vat nüüd on tõesti selline hetk kätte jõudnud, kus mul on tunne, et mul on mängija ja mängujuhina liialt palju asju pooleli...

lapi keel oleks tore asi küll.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Die 2:19 22. Dets 2004

-Tartu huviline tõstab esikäpakese-
Kui oled kaelani sitas, ära pead longu lase (Saksa vanasõna)
Die
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Nessa 14:39 22. Dets 2004

Huviline Tartust number kolm. :)
Nessa
Asjatundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 7:34 18. Jaan 2005

oh yllatust: saami keelt õpetatakse sel semestril ka Tartu Ülikooli eesti ja soome-ugri keeleteaduse osakonnas. õpetab Janne Santeri Saarikivi, praegune soome keele lektor ja muidu huvitav tegelane Helsingi ylikoolist (noorema põlve fennougrist sealt, varasemad soome keele lektorid on olnud siiani vanema põlve inimesed ja osanud vähem soome-ugri keeli kui tema).

6 loengut, 24 seminari. ei kujuta ette, mis täpselt toimub, pole tema õpetamiskommetega kursis. aga et seminare palju, lõhnab praktilise töö järgi rohkem.

esimene kord teisipäeval, 8. veebruaril kl 16, ph 235. Die, kui sa veel tudeng oled, siis sina saad vähemasti seal ju käia (kui Saarikivi sulle kontamööda on)?
ohpuu
Saladuste kaitsja

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll