Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

sõpruse puiestee (ja yldse muusikast)

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

PostitusPostitas oop 18:57 5. Aug 2003

Agnareshi Perenar kirjutas:Lõpuks leidsime yhise keele, Oop. Mitte et sa pekki ei peaks saagima või midagi. Ilma vaenlasteta(vähemalt foorumi-:)) oleks kohutavalt väsitav elada.
Kas sa ei leia, et asjade räigem fännamine on normaalne ja idiootlik?:)

Hm. Mind on alati võlunud eitavas vormis esitatud kysimused. Kas sellele peaks vastama "Jah, ei leia" või "Ei, leian kyll"? :?

Tegelikult jah ja ei.
S.t., et idiootsus on igati normaalne nähtus. No vaatame kõik kenasti korraks peeglisse ja tunnistame ausalt - kellele ei meeldiks olla idioot? Vähemasti kodus, vabal ajal. Sest vastavatele ametikohtadele on konkurss oi kui suur...

Nii et jah, ma arvan kyll, et minu poolt fännatavate asjade fännamine on hea ja õige. 8)
Ning ei, ma arvan, et nende asjade fännamine, mida mina ei fänna, on nõme ja sukib. :1:
Nagu iga fänn, eks ole? ;)

Nojah. Ehk peaks minu mure olema see, et ma ei vaimustu eriti millestki kõrvuni. Nii et head fänni ei saa must yheski asjas, pole lihtsalt seda sorti... Aga las muretseb keegi teine. :D

P.S. Tänan hea mahlase tyki saepeki eest. Vat kui nyyd veel korralikku pekisaagi oleks...
Ärge mulle palun privasid saatke. Ma ei kohtu nendega.
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 13:42 7. Apr 2004

ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas higgins 13:50 8. Apr 2004

Eh.. Lehte on natu täiendatud.. Peris vahva jutt on kah..
Nüüd aga tuleb Higgins ja räägib, kuis Asjad Tegelikult On. - Payl
higgins
Arhimaag

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll