Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

sõpruse puiestee (ja yldse muusikast)

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 17:07 10. Juul 2003

Mina ei viitsi võitlustandril käia, mul pole Aega.
Aga muusikamaitse üle vaidlemine on sama nõme kui kedagi seepärast maha teha, et ta peeti ei söö.

Seda enam, kui sulle mittemaitsevat musa tarbiv inime seda sinu kuuldekauguses ei tee.

Oop, tahad päriselt tõeliselt lahedat kaklust? Tule Sõpruse Puiestee foorumisse ja ütle seal oma arvamust? Ongi veidi läilaks ülistamiseks seal läinud, verd tahaks näha :D
Aeg
Tähenärija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 17:23 10. Juul 2003

Priist kirjutas:Nonii. Nüüd mindi ka Vennaskonna kallale. Agnareshi, Dister, Aeg, ma ühinen teie rindega.

Misasja? Yhined mis rindega? Ma ei tea, et ma siin foorumis veel Konna Venna kontekstis rindele oleks astunud. Ja ei kavatse seda ka nyyd teha.

Aeg kirjutas:Oop, tahad päriselt tõeliselt lahedat kaklust? Tule Sõpruse Puiestee foorumisse ja ütle seal oma arvamust?

Sa mõtled seda foorumit, kus on sellised teemad nagu Allan Vainola aasta meheks 2004 ja Teeks Puiestee lauludest mobiilihelinaid? See on vinge foorum jah. Ma ei tea, Oop, kas sa ikka julged sinna minna.
Dister
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Florian 17:43 10. Juul 2003

Aga huvitav, kust on võetud nimi Agnareshi Perenar?

*seda tohib ju siin küsida*

florian (the great piggi-wiggi)
Elul on ilusa une nägu
http://lillepidu.blogspot.com/
Florian
Raudkäsi

PostitusPostitas Agnareshi Perenar 0:31 11. Juul 2003

Ma võtsin selle poolvalmis olevast Eluka mängust, kui ma ise veel selle heaks tööd tegin. Ta oli haldjamaag-tulemetoodik, yks Kõvadest Tšellodest :D
Normaalne peremees ei jäta Jussi maha!
Agnareshi Perenar
Meister

PostitusPostitas oop 1:22 11. Juul 2003

Dister kirjutas:
Aeg kirjutas:Oop, tahad päriselt tõeliselt lahedat kaklust? Tule Sõpruse Puiestee foorumisse ja ütle seal oma arvamust?

Sa mõtled seda foorumit, kus on sellised teemad nagu Allan Vainola aasta meheks 2004 ja Teeks Puiestee lauludest mobiilihelinaid? See on vinge foorum jah. Ma ei tea, Oop, kas sa ikka julged sinna minna.

Ega vist. Mul nõrk seedimine, selliste vaimukate ja vaheldusrikaste teemade peale hakkab juba kodustes tingimusteski syda iiveldama.

Või ikkagi peaks...muusika, mis paneb selle fännid suurte punaste tähtedega karjuma, et see "ei ole eriti mage", võiks kanda tervishoiuministeeriumi hoiatuskleebist kyll. Ma tõesti ei tea, mis peaks juhtuma, et mina läheks oma rõdule ja röögiks yle terve linna: "ESK ei oooleee eeriti maaaageeeeee!"... :rolle:
Ärge mulle palun privasid saatke. Ma ei kohtu nendega.
oop
Esimene Filosoof

PostitusPostitas Agnareshi Perenar 4:15 12. Juul 2003

Oop on lihtsalt pihv :=
Agnareshi Perenar
Meister

PostitusPostitas Freedom_BMX 6:22 12. Juul 2003

Ootan kõiki Sõpruse Puiestee lugusid Freedom_BMX@hotmail.com
Freedom_BMX
Turist

PostitusPostitas Agnareshi Perenar 15:22 12. Juul 2003

Tõmba ise pihv rohkem pole saada kui neil seal yleval on.
Agnareshi Perenar
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 22:43 13. Juul 2003

Kirjutasin pika kommentaari, lugesin selle läbi ja siis kustutasin ära. Liiga hea tuju on pärast mõnusat Vilsandi-nädalavahetust. Peidan kogu mürgi praegu kuhugi südame salasoppi ära ja seda pidevalt alla surudes muutun paari aastaga maniakiks, kes mõttetult teiste maitset maha tegevaid tüüpe öösel pussitama tuleb.

Nõme vaidlus see, kas miski on hea või mitte. Igaüks kuulab seda mis tahab, halvustamine näitab halvustaja madalat laupa. Head ööd.
Aeg
Tähenärija

PostitusPostitas oop 15:44 16. Juul 2003

Aeg kirjutas:Kirjutasin pika kommentaari, lugesin selle läbi ja siis kustutasin ära. Liiga hea tuju on pärast mõnusat Vilsandi-nädalavahetust. Peidan kogu mürgi praegu kuhugi südame salasoppi ära ja seda pidevalt alla surudes muutun paari aastaga maniakiks, kes mõttetult teiste maitset maha tegevaid tüüpe öösel pussitama tuleb.

Nõme vaidlus see, kas miski on hea või mitte. Igaüks kuulab seda mis tahab, halvustamine näitab halvustaja madalat laupa. Head ööd.

Aeg kõik haavad parandab. :P

Ajale PAI. :D
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Krafinna 16:21 16. Juul 2003

Aeg kirjutas:Kirjutasin pika kommentaari, lugesin selle läbi ja siis kustutasin ära. Liiga hea tuju on pärast mõnusat Vilsandi-nädalavahetust.

@Aeg: kas Vilsandi seisab ikka oma koha peal? Teatavasti olid seal ju hiljuti järjekordsed vilsandlaste päevad.
Tegelt olen lihtsalt kade. Niii lähedal Vilsandile ja ei jõudnudki kohale...

Kodu on Kihelkonnal. Aegajalt suviti juhtun sinna...
Ma ei tarbi narkootikume.
Ma olen narkootikum.
Krafinna
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 9:39 17. Juul 2003

Krafinna Kraax kirjutas:
Aeg kirjutas:Kirjutasin pika kommentaari, lugesin selle läbi ja siis kustutasin ära. Liiga hea tuju on pärast mõnusat Vilsandi-nädalavahetust.

@Aeg: kas Vilsandi seisab ikka oma koha peal? Teatavasti olid seal ju hiljuti järjekordsed vilsandlaste päevad.
Tegelt olen lihtsalt kade. Niii lähedal Vilsandile ja ei jõudnudki kohale...

Kodu on Kihelkonnal. Aegajalt suviti juhtun sinna...

Vilsandi täitsa olemas ja neid ülemaailmalisi vilsandlasi on seal avaüritusel miski mõnikümmend ehk ja needki enamasti üsna vanad :P Surra sünnipäevaliste kamp oli palju suurem ja võimsam, kuid ka meie ei suutnud saart merepõhjast lahti kangutada ja triivima panna. Proovisime küll :)
Aeg
Tähenärija

PostitusPostitas Agnareshi Perenar 2:11 2. Aug 2003

Yldse muusika kohta muide:
BILLY IDOL ON JUMALA KÕVA
Agnareshi Perenar
Meister

PostitusPostitas oop 11:46 2. Aug 2003

Agnareshi Perenar kirjutas:Yldse muusika kohta muide:
BILLY IDOL ON JUMALA KÕVA

Täitsa tubli kohati, jah. :D

(Nii armas on leida tykike Võitlutannert kodust kaugel...)
oop
Esimene Filosoof

PostitusPostitas Agnareshi Perenar 11:34 3. Aug 2003

Lõpuks leidsime yhise keele, Oop. Mitte et sa pekki ei peaks saagima või midagi. Ilma vaenlasteta(vähemalt foorumi-:)) oleks kohutavalt väsitav elada.
Kas sa ei leia, et asjade räigem fännamine on normaalne ja idiootlik?:)
Agnareshi Perenar
Meister

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll